Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

To już nawet nie jest śmieszne.

Dodałem Wiedźmina. Nagle w koszyku zaczęły pokazywać mi się jakieś inne produkty, teraz nie mogę złożyć zamówienia. [...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta stronka nie działa pisze bym się zalogował ale gdy klikam zaloguj się to wychodzi mi na główną stronę gram.pl gdzie jestem zalogowany ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Damn, i to jest cała odnowa:/ zwiedzanie gram.pl jest utrudnione, ludzie się chyba rzucili (bo wrócili ze szkoły?) i takie cuda jak zwiechy czy błędy się jeżą... teraz nie da się wejść do tej oferty bo wyskakuje komunikat "tylko dla zalogowanych" (wywalanie) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 14:26, kubq napisał:

nie można kodu pocztowego wpisać poprawnie


Ogólnie tam wejść nie można bo niby nie jestem zalogowany ;/

EDIT:

W końcu się wbiłem ale stwierdzam, że na ten tydzień nie ma nic ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie sie coś w tej sprawie ruszyło. Sam trochę tej wirtualnej kasy mam, ale do tej pory nie było jej na co wydać. Wygląda na to że niedługo sie to zmieni, aczkolwiek w tej chwili nie widzę nic ciekawego dla siebie. Poczekam trochę, liczę na to że niedługo pojawi sie w ofercie Company of Heroes z Platyny, a wtedy sie na pewno na to skuszę. Dla tych co nie mogą sie dostać na stronkę kilka przykładowych ofert ;)

Wiedźmin Edycja Rozszerzona - 19,90 zł + 80 wPLN
Mass Effect - 59,90 zł + 70 wPLN
S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo - 29,90 zł + 70 wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wielu bólach, wolnym działaniu sklepu, i anulowaniu niepoprawnego zamówienia przez te wszystkie problemy, udało mi się dokonać zakupów, nareszcie coś da się zrobić z tymi wPLN-ami. Brawo CDP. In plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 14:27, wdowiakm napisał:

> nie można kodu pocztowego wpisać poprawnie

Ogólnie tam wejść nie można bo niby nie jestem zalogowany ;/

EDIT:

W końcu się wbiłem ale stwierdzam, że na ten tydzień nie ma nic ciekawego...

Jak to zrobiłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupy zrobione :)
Wiesiek w cenie samego update''u ? Mniam :)
Trzeba będzie przejrzeć gry bo od dawna nic nowego nie rejestrowałem (nie było sensu).

Pytanie do CDP: Kiedy będą dodawane nowe produkty ? Co wtorek ? Niby co tydzień ale czy regularnie (czy np.: raz w pon. a raz w śro.) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG co za piękna promocja , nic tylko wybierać i kupować , to ja rozumiem. ;] Nie będę ukrywał , że niektóre tytuły bardzo mnie interesują , a zwłaszcza za tak niewygórowane ceny. Może skusiłbym się na Wiedźmina Edycję Rozszerzoną , ale zdecydowanie wolę S.T.A.L.K.E.R.-a: Czyste Niebo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 14:40, Evil Khan napisał:

Pytanie do CDP: Kiedy będą dodawane nowe produkty ? Co wtorek ? Niby co tydzień ale czy
regularnie (czy np.: raz w pon. a raz w śro.) ?


Pytanie do CDP, a odpowiem ja. :) Maryjan pisal, ze co 7 dni, wiec prawdopodobnie w nastepny wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 14:44, Adamzzz napisał:

> Pytanie do CDP: Kiedy będą dodawane nowe produkty ? Co wtorek ? Niby co tydzień
ale czy
> regularnie (czy np.: raz w pon. a raz w śro.) ?

Pytanie do CDP, a odpowiem ja. :) Maryjan pisal, ze co 7 dni, wiec prawdopodobnie w nastepny
wtorek.

Prawdopodobnie to wiem i ja ;) ale dzięki za chęci.

PS: Czy po anulowaniu zamówienia wPLNy wracają natychmiast ? Pytam bo za dużo mi się dodało do koszyka i mam dylemat czy pisać do CDP o korektę zamówienia czy anulować i zamówić raz jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin ER za 19,90 zł lol !
Bym kupił, ale nei mogę kupować gier :/.
Ale za taką cene to lol.
Będzie jakaś dostawa jeszcze do tej promocji wiedźminów czy tylko te 4 do rozdania (19 zł to śmieszna cena) i koniec ? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować