Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

No, nareszcie jakoś wykorzystam moje wPLN, ale na razie poczekam, aż coś nowego będzie.
Brawa dla CDP! :)

EDIT: O lol! HoMM 5 i Jade Empire za taką cenę! No nie ma co, zamawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin zamówiony :) Były problemy se stroną, ale w końcu się udało. A bałem się, że wszystkie egzemplarze pójdą w świat. Brawa dla CD-Projektu za taką rewelacyjną inicjatywę!
Co do powyższych postów dotyczących problemów ze stroną: próbujcie :), ja tak zrobiłem i się udało. Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 14:55, lukase napisał:

Wiedźmin ER za 19,90 zł lol !
Bym kupił, ale nei mogę kupować gier :/.
Ale za taką cene to lol.
Będzie jakaś dostawa jeszcze do tej promocji wiedźminów czy tylko te 4 do rozdania (19
zł to śmieszna cena) i koniec ? :/

Wiedźminów było dużo (coś koło 30) ale już nie ma żadnego....
...dlatego też moje pytanie o ewentualne anulowanie zamówienia przestało mieć sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grr...
Gdy wchodzę na stronę to otrzymuje komunikat abym się zalogował. Jestem zalogowany poprawnie, sprawdzałem na różnych przeglądarkach i nic.
Może ktoś napisać czy w grach konsolowych jest coś na X360 i za ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grr...
Gdy wchodzę na stronę to otrzymuje komunikat abym się zalogował. Jestem zalogowany poprawnie, sprawdzałem na różnych przeglądarkach i nic.
Może ktoś napisać czy w grach konsolowych jest coś na X360 i za ile ?


Sega Rally 59,90 zł + 190 wPLN
Juiced 2: Hot Import Nights 69,90 zł + 180 wPLN
Pro Evolution Soccer 2008 69,90 zł + 50 wPLN

To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 12:52, MaryjanCDP napisał:

pierwszy, aaaj! jedna uwaga, poniewaz poszczegolne pozycje znikaja bardzo szybko chcialem
wszystkich poinformowac ze beda aktualizacje asortymentu co 7 dni.

A przez ile tygodni to będzie? ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie, od początku powinno być coś takiego. Niestety spóźniłem się na Wiedźmina... Dawajcie po kilka o różnych porach, bo niektórzy mogą nigdy nie mieć okazji kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ! Przynajmniej wiem po co wPLN mam ;D
btw.
Mam 330 wPLN, no i takie pytanie do CD-P kiedy planujecie ew. nowości z działu za wPLN ? : )
zastanawiam się czy opłaca się wydawać moje wPLN, czy poczekać, a może nowości będą lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 15:15, Zagul napisał:

> pierwszy, aaaj! jedna uwaga, poniewaz poszczegolne pozycje znikaja bardzo szybko
chcialem
> wszystkich poinformowac ze beda aktualizacje asortymentu co 7 dni.
A przez ile tygodni to będzie? ?:)

regulamin i FAQ masz na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz za nic nie mogę wejść do tego sklepu , ciągle jest napisane żebym się zalogował , pomimo tego , że cały czas jestem zalogowany. Jak to dobrze , że już wcześniej udało mi się zamówić Czyste Niebo , mam teraz wielką nadzieję żeby przy okazji każdorazowej aktualizacji towaru nie pojawiały się już więcej takie problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To rozumiem! W końcu sensowna akcja z tymi WPLN-ami. Załapałem się na Stalkera Czyste Niebo! Ale już na Mass Effecta nie mogę się załapać, mam błąd z tym cholernym logowaniem...

Podsumowując: duży plus dla CDP, tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta torba wiedzmina to z czego jest zrobiona ze na 100pln jest wyceniona? Tak z czystej ciekawosci pytam.. bo jak to zwykla torba z materialu + nadruk to chyba z 10pln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować