Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

To rozumiem. Zycze temu projetkowi, jak najlepiej. Gdybym wczesniej skonczyl zajecia, mial jeszcze 7 wPLNow, to mozliwe, ze tez skusilbym sie na Wiedzka za 2 dyszki. ;] A tak czekam na Guild Wars: Eye of the North - mam nadzieje, ze w przeciagu najblizszych tygodni i ta pozycja pojawi sie na liscie! :P Jedne ceny kusza, inne moze nie tak bardzo, ale i tak promocja jest przednia i wreszcie mozna porzadnie oraz nalezycie wykorzystac wirtualna walute od CDP.

Tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi dobrze, ale kompletnie nie działa. Po próbie zalogowania na stronę wPLN [jestem zalogowany na gram.pl] odsyła na główną gram.pl i tak w kółko... Jak to zostanie naprawione, poddam nowy fenomen ocenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie wPLN-y są coś warte i opłaca się je zbierać. Puki co lista produktów, które można za nie dostać jest niewielka, ale to dopiero początek, więc czekam na więcej. Ja wirtualnych pieniędzy nie mam zbyt wiele, ale z upływem czasu ich liczba wzrośnie i może kiedyś zakupię grę po super cenie lub gadżet w stylu figurki wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gram.pl - gratuluje, pomysł świetny :) wreszcie jest większy sens zbieranie wPLN, mam
> nadzieje że w ofercie będzie więcej tytułów i gadżetów.
Super, ekstra, picus glancus. Szkoda tylko, ze czytanie ze zrozumieniem u ciebie kuleje - to inicjatywa CDP, gram.pl jest jedynie miejscem skad nalezy sie udac na wlasciwa stronke, kwestia logowania.

Czytajmy wpierw newsy, potem komentujmy. Rzeklem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany Julek w ciągu ostatnich dni skarzyłem się na forum "gram.pl" (a także miesiac temu) że mając ponad 1000 wPL.... nie mam na co ich wydać bo nic nie ma (teraz od dziś jest) interesującego dla mnie a od wielu tygodni/miesięcy pustka w temacie towary za wPL.

No i proszę... ale mam wpływ na CD Projekt/gram.pl?:)

Ciekawe czy i w innych moich propozycjach i oczekiwaniach ekipa p. Kicińskiego tak uważnie będzie słuchała moich życzliwych rad?:) A co obrosłem w skrzydełka:)

Poproszę w takim razie p. Kicińskiego by wziął sobie do serca mój wątek:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=42611&u=25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł z tą ofertą. Normalnie nie ciągnęło mnie do zakupu Stalkera Clear Sky i to za 100 zł, a tutaj jak zobaczyłem, że za jedyne 29 zł + 70 wPLN to aż żal było nie kliknąć w KUP TERAZ ;] Czekam z niecierpliwością na nowe pozycje, bo zostało jeszcze trochę wPLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ymm, wspaniały pomysł z tą akcją :) Wreszcie coś, co rzeczywiście się opłaca.. Ciekawe, czy rzeczywiście co tydzień będziemy dostawali jakieś, jak to ładnie określili "unikatowe" propozycje (czy nie skończy się na długopisach i smyczach ;) ). Jak zobaczyłem Wiedźmina za 19,90zł to myślałem, że wzrok na dobre mi się popsuł :P Widzę, że trzeba będzie polować na takie perełki (Wieśka akurat mam już od roku więc nie żałuję, ale jakby taki Mass Effect... ymm, nawet za 59 zł kusi bardzo).
Na razie się jeszcze wstrzymam, wPLN raczej mi nie zabraknie (nazbierało się tego.. łoho, 238, nawet nie wiedziałem że tyle mam :D), a kto wie co rzucą za tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jak najbardziej mi się podoba, w końcu mogłem coś zrobić z tą moją wirtualną kasą. Mam nadzieje, że co tydzień nowe propozycje będą równie ciekawe jak teraźniejsze (Nowy Stalker na 30zł? Aż normalnie szkoda byłoby nie kupić : ), o ile się tego wcześniej nie zrobiło...czasem jednak dobrze nie kupować gier w samą premierę :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 17:15, strajker napisał:

Rany Julek w ciągu ostatnich dni skarzyłem się na forum "gram.pl" (a także miesiac temu)
że mając ponad 1000 wPL.... nie mam na co ich wydać bo nic nie ma (teraz od dziś jest)
interesującego dla mnie a od wielu tygodni/miesięcy pustka w temacie towary za wPL.

No i proszę... ale mam wpływ na CD Projekt/gram.pl?:)

Ciekawe czy i w innych moich propozycjach i oczekiwaniach ekipa p. Kicińskiego tak uważnie
będzie słuchała moich życzliwych rad?:) A co obrosłem w skrzydełka:)


Oczywiscie, ze sluchamy naszych userow (i bynajmniej nie chodzi tu tylko o Ciebie;)
I stad biora sie idee wielu naszych dzialan, w tym i wPLN''O''manii, tak jak Maryjan napisal, zaluje
ze jej uruchominienie nie nastapilo wczesniej.

A co do cytowanego watku, nie zamierzam sie wypowiadac. Nie moge sie oprzec wrazeniu, ze problem jest naciagany, a w najlepszym razie nalezy do problemow zastepczych;) a my sie tu konkretami zajmujemy:) Serwery, nowe featury, wplny itp. Zreszta w wynajdywaniu, omawianiu takich problemow najskuteczniejsze sa media ogolne;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 16:56, KŁEJK napisał:

W końcu na coś przyda się ta cała "wirtualna ściema". Produkty jak na razie nie są złe
ale mam nadzieje że będzie ich często przybywać.


To nie pierwsza taka akcja, a bodajże trzecia czy nawet czwarta... kiedyś były giery za wpln, codziennie jedna. Chomikuj, a w końcu trafisz na takie cudo jak teaz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować