Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Po kilkunastu próbach wejścia na stronę (logowania się i wylogowywania) w końcu mi się udało, już chce coś zamówić, a tu komunikat: "Jesteśmy chwilowo niedostępni z powodu prac konserwacyjnych na naszych serwerach. Serwis będzie ponownie online w godzinach późniejszych." i w tym momencie uświadomiłem sobie, że chyba poczekam aż wszytko będzie działało prawidłowo, może gramowicze nie wykupią wszystkiego;) Do samej promocji nie mam żadnych zastrzeżeń, pomysł bardzo dobry i watro było oszczędzać wPLNy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 18:18, MikeCDP napisał:

Oczywiscie, ze sluchamy naszych userow (i bynajmniej nie chodzi tu tylko o Ciebie;)


To miłe:) A co powiedziałby Pan gdyby graficy CD Projektu zrobili troche dla "Ludu" tapet zw. z grami wydawanymi przez Państwo grami?:) Zrobiliscie trochę zw. z "Wieskiem" i.... są w zasadzie do pobrania z płatnych stron - a nie każdy z z moich pozostałych forumowych "barci i sióstr" ma tyle kasy by je mieć.

Dnia 28.10.2008 o 18:18, MikeCDP napisał:

A co do cytowanego watku, nie zamierzam sie wypowiadac. Nie moge sie oprzec wrazeniu,
ze problem jest naciagany, a w najlepszym razie nalezy do problemow zastepczych;) a my
sie tu konkretami zajmujemy:) Serwery, nowe featury, wplny itp. Zreszta w wynajdywaniu,
omawianiu takich problemow najskuteczniejsze sa media ogolne;)))


Jeśli chodzi o ten off topic to nie uważam tego tematu za zastępczy, bo to poważny dla wielu graczy problem i bagatelizowanie tej sprawy nie pomaga - nie mają Państwo prawnego obowiązku cenzurować Swastykę (Hakenkreuz) to tylko Państwa "prywatna inicjatywa" (jak i innych wydawców w Polsce) odbierana przez wielu w Polsce bardzo negatywnie (jak Pan to zauwazy w w/w wątku o swatyce) - tak samo zapewne byłoby negatywnie odbierane w Polsce gdyby Państwo stosowali „prywatnie” jeszcze inne niemieckie rozwiązanie prawne - czyli zakaz przedstawiania w grach krwi w kolorze czerwonym a zamiast tego... obowiązek ukazywania jej np. w kolorze zielony.

Przepraszam bardzo ale z taka zieloną krwią ja bym nie kupił.... Wiedzimina:)

A skoro jestem przy tym temacie - skoro państwo podejmują taka a nie inna politykę czy nie moglibyście Państwo ewentualnie sprawdzać łatki które... przywracaj realistyczne flagi w swoich grach? Kto chce ma realistyczne flagi a kto nie chce ten ma fikcję?

Dlaczego nie może być tak jak zostało to zrobione w grze "1 C Company/Cenedze czyli "Stalingrad? Tam flagi są normalne – gra liczy sobie (jeśli się nie mylę 2 lata)

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 18:26, Budo napisał:

To nie pierwsza taka akcja, a bodajże trzecia czy nawet czwarta...

A to chyba dawno temu było jak jeszcze smoki żyły ;D ... ja nie pamiętam takowych. Jak było to więcej niż rok temu to nie dziwota że nie pamiętam bo mnie tu jeszcze nie było.
>kiedyś były giery

Dnia 28.10.2008 o 18:26, Budo napisał:

za wpln, codziennie jedna.

Dobre to były czasy co ? :P
>Chomikuj, a w końcu trafisz na takie cudo jak teaz ;]
I hope so. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tylko wezcie dajcie WoW:Wrath of the Lich King w tej promocji a pokocham was na zawsze ;P Ale tylko co tydzien ale w ktorym dniu beda dodawane nowe produkty? :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic dla mnie. Wiedźka nie kupie, update starczy, HoMM, Stalkera i ME mam, JE jest mimo wszystko w Klasyce. Najbardziej ślinka cieknie na Frontlines ale kasy nie ma. Może kiedy indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że gry będą dodawane co wtorek;) mam dopiero na 14 więc np dzisiaj miałem do wyboru do koloru, ale wolę poczekać na coś ciekawszego (jak dla mnie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł CDP! Myślałem, że to miał być sposób na pozbycie się jakichś absurdalnych ilości wPLN, i że wszystko tam będzie "drogie", ale jakże byłem zaskoczony, gdy zobaczyłem Jade Empire za 10zł+10wPLN. Co prawda to oferta nie dla mnie, bo akurat już to posiadam, ale to naprawdę robi wrażenie! Będę czekał z niecierpliwością na kolejne rzeczy w ofercie, bo coś czuję, że znajdzie się coś i dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 19:40, -Elk- napisał:

Nie wiem czy to u mnie tylko, ale Firefox słabo chce wbić stronę promocyjną. Cały czas
chce mnie zalogować, a zalogowany jestem, więc wtf xD



mam to samo,
wyswietla ze niezalogowany, daje zaloguj i wyrzuca na glowną gram.pl - zalogowanego oczywiście...
i tak w kółko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować