Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

No to teraz już w ogóle będę się bał kupować jakiekolwiek gry, żeby nie przepłacić. Do tej pory była tylko szansa, że tańsze gry które kupię mogą się pojawić w jakimś czasopiśmie, a teraz dodatkowo nowsze tytuły mogą się pojawić w tej promocji:|
A poważnie, naprawdę dobry pomysł, w końcu będzie na co wydać te punkty, brawo gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 20:03, darkwind21 napisał:

No to teraz już w ogóle będę się bał kupować jakiekolwiek gry, żeby nie przepłacić. Do
tej pory była tylko szansa, że tańsze gry które kupię mogą się pojawić w jakimś czasopiśmie,
a teraz dodatkowo nowsze tytuły mogą się pojawić w tej promocji:|
A poważnie, naprawdę dobry pomysł, w końcu będzie na co wydać te punkty, brawo gram.pl

Wiedźmina bym porównał do odgrzewanego kotleta schabowego , ale w najlepszej restauracji i zrobionego najlepiej jak można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doslownie, juz sie balem, ze olaliscie wplny... jakos coraz czesciej w sklepie gry, ktorych ceny sie nie dalo obnizyc, myslalmem, ze to powoli byl ruch wycofujacy ta inicjatywe. Dzis sie mile zaskoczylem i ciesze sie, bo to na prawde fajna polityka lojalnosciowa, nie rezygnujcie z niej, bo pozalujecie, nawet, jezeli wam to sie eni kalkuluje do konca! Mnie to ciagle trzyma po trochu przy portalu, a na pewno nie jestem sam... Z przyjemnoscia zamowilem dzis dwie gry i z checia wydam wiecej wpln w przyszlym tyg az do konca kasy :). Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa :) mnie osobiście cieszyłaby dostawa za wplny (kiedyś tak kupiłem G3: Ek), wtedy gry naprawde byłyby tańsze niż w sklepie (tak najlepiej zamówić kilka tytułów, wtedy wychodzimy na swoje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj Stalkera, i widzę, że dobrze zrobiłem bo już wyprzedany :). Teraz tylko czekać na następny rzut. Świetna akcja, w końcu jest coś co może konkurować z Kompanią Graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna akcja, choc wyglada na to, ze w tym tygodniu nic nie wezme. Gry na konsole mnie nie interesuja, bo zadnej konsoli nie mam. Z gier na PC to Jade Empire i Mass Effect mam, a jakies wyscigi mnie po prostu nie ciekawia. Z gadzetow to smycz Mass Effect mam z Edycji Kolekcjonerskiej. Breloczek raczej srodnio mnie interesuje. Koszulka owszem fajna, jednak tym razem wole poczekac na gadzet, ktory bedzie mnie interesowal, albo bedzie z gry ktora lubie. Jednak moim zdaniem bardzo fajna akcja z tymi wPLNami, super ze na stale no i oferta bedzie sie zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE INFO :
DODANO KILKA SZTUK STALKERA I WIEDŹMINA !!!

Jak ktoś nie zdążył ma okazję - wyrazy uznania i podziękowania za cynk przyjmuję w godzinach 8-24 najlepiej w postaci przelewów na konto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BRAWO!!!
Już myślałem, że moje wPLN się zmarnują, a tu taka miła niespodzianka.
Chciałbym się dowiedzieć jak będzie można dalej zdobywać wPLN. Czy są jakieś rozszerzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:52, Trancemorpher napisał:

No tak- nie zauważyłem tego newsa wcześniej :S Szkoda, bo inicjatywa bardzo ciekawa.

Swoją drogą- chciałem spróbować czy może da się jeszcze zamówić:
http://img78.imageshack.us/img78/2783/93085571pe2.jpg

Czyli co? Zamawiając dostanę jeszcze od nich kasę? ;)


Będziesz musiał wysłać im 25 sztuk Wiedźmina i dopłacić 497,50zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować