Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

super sprawa - wiedzmin jzu zamowiony i kasa wplacona ;]
pozsotaje czekac i w koncu uzupelnie braki -i od razu w dobrym stylu. 30zl z przesulka za wiedzmaka - n przeciez to grzech by byl nie kupic :D

moze jeszcze cos ciekawego wyjdzie w taje akcji - fm09 - eh te marzenia ;]

gratulacje dla CDP za pomysl i w koncu wykorzystanie potencjalu w PLNow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta kusząca, ale na razie nie ma nic dla mnie. Jak by były gadżety z edycji kolekcjonerskiej do "Czystego Nieba" (marzenie), to chętnie bym skorzystał. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj właśnie przyszedł Wiedźmin: ER za 19,90zł ^^.
Ogólnie super, bardzo się cieszę, że zdążyłem zakupić, nim wszyscy wykupili ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 15:04, marci1919 napisał:

Jak ktoś chce wiedźmina za 20zł to pod tym linkiem go macie http://www.gram.pl/sk8_9gvlH,7_Wiedzmin_Edycja_Rozszerzona.html

Hmm, rzeczywiscie. Nawet nie trzeba miec 80 wPLNow, mozna je czesciowo wykorzystac (jak np. u mnie - posiadam ich 73, wiec cena wynosi 26 zl). Ciekawe czy nie ma w tym jakiegos haczyka.

Eee, lipa. Cos sie knoci i na koniec wywala mi cene ~-500zl, a liczbe sztuk -25. Wiedzialem, ze to za latwe. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 15:20, gothicsheep napisał:

Hmm, rzeczywiscie. Nawet nie trzeba miec 80 wPLNow, mozna je czesciowo wykorzystac (jak
np. u mnie - posiadam ich 73, wiec cena wynosi 26 zl). Ciekawe czy nie ma w tym jakiegos
haczyka.

Oczywiście że jest, nie da się zamówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 15:20, gothicsheep napisał:

Ciekawe czy nie ma w tym jakiegos haczyka.

Wygląda na to, że nie - sam zamówiłem do koszyka trzy towary, wydając 20 złotych i jakieś 170 wPLN, dodatkowo 13 złotych przesyłki. Paczka wysłana dzisiaj, wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 15:25, Cmq napisał:

> Ciekawe czy nie ma w tym jakiegos haczyka.
Wygląda na to, że nie - sam zamówiłem do koszyka trzy towary, wydając 20 złotych i jakieś
170 wPLN, dodatkowo 13 złotych przesyłki. Paczka wysłana dzisiaj, wszystko ok.

gothicsheep juz wyjaśnił, więc nie będę powtarzał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to na pewno będzie stała oferta? Podobnie jak z tym starym sklepikiem za wPLN czy może tak jak z Promocją Dnia? Mass Effect EK widnieje na niej już przez dobry tydzień a miała być to niby promocja dnia.

Pomysł naprawdę fajny, zobaczymy jak to będzie wyglądało w kolejnych tygodniach. Jeśli by się dało, to ja bym za kilka tygodni prosił Saints Row 2 (po premierze) albo King''s Bounty ;) Zaraz zaczynam rejestrować tytuły, powinno być ich z kilkaset ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 16:04, Gryczka napisał:

Czy to na pewno będzie stała oferta? Podobnie jak z tym starym sklepikiem za wPLN czy
może tak jak z Promocją Dnia? Mass Effect EK widnieje na niej już przez dobry tydzień
a miała być to niby promocja dnia.

Pomysł naprawdę fajny, zobaczymy jak to będzie wyglądało w kolejnych tygodniach. Jeśli
by się dało, to ja bym za kilka tygodni prosił Saints Row 2 (po premierze) albo King''s
Bounty ;) Zaraz zaczynam rejestrować tytuły, powinno być ich z kilkaset ;]

Czek dis:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=42625&pid=59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować