Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2008 o 16:30, Bartkula napisał:

Tak, czytałem to, jednak wiesz, inne promocje miały być też niejednorazowe, a wyszło jak wyszło. Więc różnie jeszcze może być.
Poza tym ja bym jeszcze apelował o nieusuwanie w przyszłym tygodniu Jade Empire za dyszkę, bo np. teraz nie ma go z czym zamówić, a doliczając koszty przesyłki, które są ekhm.. trochę drogie to już się nie opłaca. A w przyszłym tygodniu pewnie będzie jakaś równie ciekawa oferta i będzie można razem zamówić. Chodzi mi po prostu o nie zamienianie tytułów innymi, a dorzucanie do tej puli nowych - jeśli się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nazbierało mi się trochę wPLN''ów, chętnie wydam je na jakąś gierkę ;) Ale dopiero za tydzień, gry które mnie interesują już mam, a gadżety narazie średnio fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sega Rally i Jade Empire zamówione ^^.
Kiedyś wydałem 100wpln na album G3, czego teraz wielce żałuję. Gdyby nie to, kupiłbym sobie Wiedźmina, jednak mówi się trudno. Nie mogę się doczekać, aż dostanę JE, edycja premierowa, za 10 złotych to naprawdę okazja.
Wreszcie jakaś sensowna odpowiedź CD-Projektu na Kompanię Graczy Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszło mi dzisiaj HoMM5 i Jade Empire, które zamówiłem w tej promocji (jak i również dodatkowo sobie kupiłem Prince of Persia: Warrior Within) , tylko jest jedno "ale" . HoMM5 miało być w wersji DVD, a ja dostałem 4xCD... :/
Jeszcze taśma była tak przyklejona, że pozostałość kleju została na opakowaniu i trochę wyrwanej folii, ale dałem na to cienką książeczkę, która była dołączona do zestawu HoMM5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 23:27, Kalejdoskop86 napisał:

Przyszło mi dzisiaj HoMM5 i Jade Empire, które zamówiłem w tej promocji (jak i również
dodatkowo sobie kupiłem Prince of Persia: Warrior Within) , tylko jest jedno "ale" .
HoMM5 miało być w wersji DVD, a ja dostałem 4xCD... :/
Jeszcze taśma była tak przyklejona, że pozostałość kleju została na opakowaniu i trochę
wyrwanej folii, ale dałem na to cienką książeczkę, która była dołączona do zestawu HoMM5.

W moim przypadku to samo, Heroes 5 na CD zamiast DVD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 23:33, krak2610 napisał:

> Przyszło mi dzisiaj HoMM5 i Jade Empire, które zamówiłem w tej promocji (jak i również

> dodatkowo sobie kupiłem Prince of Persia: Warrior Within) , tylko jest jedno "ale"
.
> HoMM5 miało być w wersji DVD, a ja dostałem 4xCD... :/
> Jeszcze taśma była tak przyklejona, że pozostałość kleju została na opakowaniu i
trochę
> wyrwanej folii, ale dałem na to cienką książeczkę, która była dołączona do zestawu
HoMM5.
W moim przypadku to samo, Heroes 5 na CD zamiast DVD...

Ech, to widać mamy pecha, ale gra jest na szczęście i działa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie, ale moim zdaniem cena zaproponowana na Mass Effect jest nieco za duża. Wczoraj odwiedziłem W-wę, w pewnym sklepie stał rządek tych gier po 69,90...

Evil Khan: współczuję :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 08:20, PJ MW napisał:

Dobry pomysł, ale słabe gry.


Ja też nic ciekawego dla siebie nie znalazłem, ale skoro akcja nie jest jednorazowa to nie ma sensu kupować czegoś na siłę, bo liczę na to że prędzej czy później trafi sie coś na czym mi zależy. Mam tylko nadzieje że zdąże, bo z tym to może być różnie.

Evil Khan --->

Tak sie właśnie zastanawiałem z jakiego materiału jest ta torba (aczkolwiek kupić jej nie miałem zamiaru), ale papierowej za 100 wPL się nie spodziewałem. Jednym słowem kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tutaj: http://wpln.cdprojekt.pl/ Wystarczyło rozwinąć tego newsa ;) Tam jest podany link. Jednak teraz już nic ciekawego raczej tam nie znajdziesz, bo co lepsze rzeczy, które najbardziej opłacało się kupić już dawno sie rozeszły. Cóż, nie pozostaje Ci nic innego jak tylko czekać do przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 14:59, crash807 napisał:

Ja mam pytanie do tych co już coś zamówili. Ile kosztuje wysyłka?

Wysyłka tyle samo co normalnie, bo przenosi Cię do sklepu i tam kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 10:15, Ecko09 napisał:

Gdzie trzeba wejść, żebty znaleźć te rzeczy za wpln? Bo szukałem tu, w sklepiue i znaleźć
nie moge.


Teraz widać, jak Gramowicze czytają newsy na Gramie. Tak trudno kliknąć jeden przycisk, by dowiedzieć się, gdzie to jest? A ić, Ecko! Fuj! :P

Czekam na kolejne gadżety. Świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 08:37, dave03 napisał:

> Dobry pomysł, ale słabe gry.

Ja też nic ciekawego dla siebie nie znalazłem, ale skoro akcja nie jest jednorazowa to
nie ma sensu kupować czegoś na siłę, bo liczę na to że prędzej czy później trafi sie
coś na czym mi zależy. Mam tylko nadzieje że zdąże, bo z tym to może być różnie.

Evil Khan --->

Tak sie właśnie zastanawiałem z jakiego materiału jest ta torba (aczkolwiek kupić jej
nie miałem zamiaru), ale papierowej za 100 wPL się nie spodziewałem. Jednym słowem kpina.


haha jaki geszeft, torba papierowa w cenie wiedźmina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować