Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2008 o 17:24, Evil Khan napisał:

> haha jaki geszeft, torba papierowa w cenie wiedźmina
Wpln nie = się PLN ;)

No tak gram nauczyło swoimi albumami G3 za 100 wPLN(ja tam wygrałem )
ale niemniej to nie jest dobry geszeft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dali we wtorek Splinter Cella The Chaos Theory to była pełnia szczęścia.Mogę wydać 10zł więc normalnie w sklepie go nie kupię a piractwo to kradzież i się nim brzydzę.Proszę dajcie Chaos Theory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 11:33, bocian79 napisał:

Gdyby dali we wtorek Splinter Cella The Chaos Theory to była pełnia szczęścia.Mogę wydać
10zł więc normalnie w sklepie go nie kupię a piractwo to kradzież i się nim brzydzę.Proszę
dajcie Chaos Theory.


Nie dadzą Splinter Cell, ani innej gry wydawanej przez Cenegę. To inicjatywa CD-Projektu, więc byłoby niedorzeczne, rozdawanie za "pół-darmo" gier konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 13:43, jablon181 napisał:

Pytanie: czy zapas gier jest uzupełniany?? Np. Wiedźmina?? Tzn. czy jeśli teraz nie ma
go w ofercie to czy moze być np. dziś wieczorem??


Gry są uzupełniane co tydzień a nie codziennie. I co tydzień są nowe gry itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś władny pomyślał, wsłuchał się w głos społeczności skupionej wokół sklepu gram.pl i CDP, i wymyślił nie najgorszy sposób na umożliwienie ludziom pozbycia się - całkowicie bezużytecznych do tej pory - wirtualnych pieniędzy. Pod tym względem CDP przegrywało sromotnie z Cenegą jeśli idzie o program lojalnościowy od momentu, w którym Cenega uruchomiła swój Klub (czy tam Kompanię, jak zwał tak zwał).

Co prawda w Cenedze ceny punktowe są wręcz rozbójnicze, ale jeśli za kupione gierki przy okazji coś dostanę to czemu nie (a póki co zgarnąłem dwie dobre książki). W przypadku tej akcji CDP sumy wPLN nie są tak zabójcze, ale trzeba trochę dopłacić. No i na razie dość słabiutki wybór.

Póki co nic dla siebie nie widzę (choć myślałem nad edycją specjalną Frontlines, podobno niezła strzelanka). Zobaczę co będzie dalej. Ale chwali się ten pomysł. Trzeba obserwować co się będzie dalej działo (żeby się nie skończyło jak z tymi gadżetami parę miesięcy temu; jakieś zaległości z magazynów a w końcu plakaty i tym podobne śmieci zostały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się troche pogubiłęm!!!
No w linku pize że 0 sztuk a gdy składam zamówienie przekierowuje mnie do sklepu gram.pl a tam piszą że jest ponad 10 sztuk więc klikam no i w chodze do mojego koszyka zamówień a tu mi pisze o ile mogę sobie obniżyć.
A w koszyku nadal 10 sztuk pokazuje że zostało!!
Wytłumaczcie mi to bo ja nie wiem!!
A tak nawiazując do komentarza wikweb to wydaje mi się ze dodają gdzieś w newsie lub reklamie w poniedziałek :V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 14:25, fryderykwiktor napisał:

Ja się troche pogubiłęm!!!
No w linku pize że 0 sztuk a gdy składam zamówienie przekierowuje mnie do sklepu gram.pl
a tam piszą że jest ponad 10 sztuk więc klikam no i w chodze do mojego koszyka zamówień
a tu mi pisze o ile mogę sobie obniżyć.
A w koszyku nadal 10 sztuk pokazuje że zostało!!
Wytłumaczcie mi to bo ja nie wiem!!
A tak nawiazując do komentarza wikweb to wydaje mi się ze dodają gdzieś w newsie lub
reklamie w poniedziałek :V


bo te egzemplarze ktore sa dostepne nie sa objęte promocją wplnomanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 14:26, gryacoto napisał:

> Ja się troche pogubiłęm!!!
> No w linku pize że 0 sztuk a gdy składam zamówienie przekierowuje mnie do sklepu
gram.pl
> a tam piszą że jest ponad 10 sztuk więc klikam no i w chodze do mojego koszyka zamówień

> a tu mi pisze o ile mogę sobie obniżyć.
> A w koszyku nadal 10 sztuk pokazuje że zostało!!
> Wytłumaczcie mi to bo ja nie wiem!!
> A tak nawiazując do komentarza wikweb to wydaje mi się ze dodają gdzieś w newsie
lub
> reklamie w poniedziałek :V

bo te egzemplarze ktore sa dostepne nie sa objęte promocją wplnomanii.


Włąśnie oto mi chodzi że są one objęte promocją bo moge skrócić cenę o 80 zł weś sobie sprawdź:V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 16:10, cypers napisał:

Np. Wiedzmin pisze mi : twoja cena 19.90 ale przecież jest 0 sztuk !

No bo wszystkie zostały wykupione ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Mam pytanie. Chciałbym kupić w tejże promocji grę Lost: Zagubieni. I oto moje pytanie: czy płacę za przesyłkę, czy mogę ją pokryć wPLN, tak jak w przypadku zwykłego zamówienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować