Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2008 o 11:05, Outlander-pro napisał:

Ciekawe co dziś dadzą, mam nadzieję, że coś ciekawego, bo oszczędzałem wPLNy :P przez
te dwa tygodnie. Fallout 3 to byłoby coś ... ale pewnie tego nie będzie ... :)


No niestety nie, ze względu na wydawcę. Tak samo nie ma szans na RA3 czy Spore''a.
Może jakieś eXtra Klasyki za np. złotówkę + 19 wPLN? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 11:10, Ragnos napisał:

Może jakieś eXtra Klasyki za np. złotówkę + 19 wPLN? ;)


No nie wiem, bo póki co to ja tam widzę Jade Empire z Extra Klasyki, ale za praktycznie 10zł. Po doliczeniu do tej kwoty kosztów przesyłki wychodzimy na tym interesie jak przysłowiowy Zabłocki na mydle, bo płacimy za to jeszcze więcej niż w sklepie. Oczywiście gdy ktoś kupuje więcej gier to sie sytuacja nieco zmienia, ale i tak nie jest to żadna ciekawa oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 11:10, Ragnos napisał:

> Ciekawe co dziś dadzą, mam nadzieję, że coś ciekawego, bo oszczędzałem wPLNy :P
przez
> te dwa tygodnie. Fallout 3 to byłoby coś ... ale pewnie tego nie będzie ... :)

No niestety nie, ze względu na wydawcę. Tak samo nie ma szans na RA3 czy Spore''a.
Może jakieś eXtra Klasyki za np. złotówkę + 19 wPLN? ;)


A mnie ciekawi czy jest szansa na Mount & Blade i War Leaders:) No Rome Total War też by sie przydał w tej promocji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 11:24, dave03 napisał:

> Może jakieś eXtra Klasyki za np. złotówkę + 19 wPLN? ;)

No nie wiem, bo póki co to ja tam widzę Jade Empire z Extra Klasyki, ale za praktycznie
10zł. Po doliczeniu do tej kwoty kosztów przesyłki wychodzimy na tym interesie jak przysłowiowy
Zabłocki na mydle, bo płacimy za to jeszcze więcej niż w sklepie. Oczywiście gdy ktoś
kupuje więcej gier to sie sytuacja nieco zmienia, ale i tak nie jest to żadna ciekawa
oferta.


Jade Empire nie jest z eXtra Klasyki, tylko premierowa (wiem, zakupiłem, odebrałem osobiście). Zamiast 15,90 zapłaciłem 9,90 (wPLNów śmieszna ilość), a wydanie bogate (duży box, osobne pudełko z soundtrackim, plakat, pełny drukowany poradnik). No i już nie ma :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie, po 3. tygodniach znalazłem coś dla siebie w wPLNomanii - Gears of War (PC). Rok temu bardzo chciałem nabyć tą grę, lecz fundusze na to nie pozwoliły (inne gry miały pierwszeństwo :)). Potem GoW trafił do Platyny za 6. dyszek, ale niezbyt lubię reedycje (najbardziej satysfakcjonują mnie wydania premierowe i kolektorki, jakieś skrzywienie, ot co :)). Na szczęście trafiła się premierówka za 40 złociszy, więc kupiłem bez zastanowienia. Czekam z niecierpliwością na przesyłkę oraz mam nadzieję, że w przyszłości trafi się więcej tytułów/gadżetów które mnie zainteresują. Przecież trzeba się pozbyć tych wPLN-ów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na nowe oferty ale mam pewną wątpliwość: czy jeśli zamówię np. GoW w wPLNmanii i będzie leżała ona w moim koszyku to po ukazaniu się nowego asortymentu nadal będę mógł zapłacić za nią te 39.90? Albo czy jak dodam do koszyka coś co ma duży zbyt w promocji to nie zniknie on albo przy finalizacji nie zobaczę niespodzianki w stylu "towaru brak"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 12:00, Spector 109948 napisał:

Czekam na nowe oferty ale mam pewną wątpliwość: czy jeśli zamówię np. GoW w wPLNmanii
i będzie leżała ona w moim koszyku to po ukazaniu się nowego asortymentu nadal będę mógł
zapłacić za nią te 39.90?


Gry znikają z asortymentu dopiero wtedy, gdy będzie 0 sztuk. Np. Gears of War Frontlines są od początku promocji ,a do tej pory nikt nie wykupił całości, czyli będą w tym tygodniu również dostępne.

Dnia 11.11.2008 o 12:00, Spector 109948 napisał:

Albo czy jak dodam do koszyka coś co ma duży zbyt w promocji
to nie zniknie on albo przy finalizacji nie zobaczę niespodzianki w stylu "towaru brak"?


Możesz jak najbardziej zobaczyć. Tu trzeba działać szybko i zdecydowanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Jeżeli posiadasz produkt w koszyku, nie masz zarezerwowanego egzemplarza produktu. Tylko złożenie zamówienia daje Ci 100% pewność, że nie zabraknie go dla Ciebie. Kiedyś sam przekonałem się o tym na własnej skórze - miałem kolektorkę Fable''a na PC w koszyku, a gdy wreszcie chciałem zamówić wyskoczył komunikat, że produkt jest niedostępny, czy coś w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego, pytam ja się, DLACZEGO jak dodajecie nową ofertę do wPLNomanii wszystko w serwisie gram.pl staje, przestają się ładować strony z forum, gramsajty, główna oraz sama oferta wPLNomanii?? .. lwia część gramowiczów siedzi grzecznie w szkołach, więc nie opowiadajcie mi bajek że to wszystko przez to że serwery są obciążone. dzięki za uwagę i proszę o rzeczową odpowiedź kogoś z ekipy gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 12:54, pitring napisał:

Dzisiaj nie ma lekcji więc w szkołach nie siedzą ;d


racja, lecz opisana sytuacja powtarza się co tydzień od początku trwania wPLNomanii, więc pytanie nadal aktualne jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był w siódmym niebie, jakby kiedyś dali AoC albo Guild Wars. :)

btw. po cichu liczę na Rome: Total War Antologię... bardzo bym chciał ją mieć, ale obecnie wolałbym kupić co innego, a taniej, np. coś z eXtra Klasyki. Mam nadzieję, że w promocji pojawi się ta Antologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 13:13, Kalejdoskop86 napisał:

Ja bym był w siódmym niebie, jakby kiedyś dali AoC albo Guild Wars. :)

btw. po cichu liczę na Rome: Total War Antologię... bardzo bym chciał ją mieć, ale obecnie
wolałbym kupić co innego, a taniej, np. coś z eXtra Klasyki. Mam nadzieję, że w promocji
pojawi się ta Antologia.


Może i będzie, bo Platynowa Kolekcja, ale samo Rome wydawało Licomp.

Dzisiaj nie ma co liczyć na nowy rzut, ale jutro to już powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja liczyłbym na rzut który przynajmniej dorówna pierwszemu :)
Pytanie tylko czy można liczyć na dodanie gier już dzisiaj czy dopiero jutro? Rozumiem że mamy dzień wolny od pracy ale newsy jednak się pojawiają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 13:17, Ragnos napisał:

No to możesz przestać liczyć, bo Rome wydaje Licomp, nie CDP. ;]

Ekhem, ale Rome: Total War Antologia jest w Platynowej Kolekcji, która jest pod skrzydłami CDP, więc może jednak będzie w ofercie? :)

Dnia 11.11.2008 o 13:17, Ragnos napisał:

Dzisiaj nie ma co liczyć na nowy rzut, ale jutro to już powinien być.

Ja tam jestem ciekaw, jak będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować