Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2008 o 14:34, The GaM3R napisał:

A Age Of Empire 3 to premierowa wersja ??

Tak, premierowa. O tym czy edycja jest premierowa czy produkt pochodzi z którejś serii informuje okładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:37, Vesper Lynd napisał:

Tak, premierowa. O tym czy edycja jest premierowa czy produkt pochodzi z którejś serii
informuje okładka.


Ale chyba by nie zaszkodziło tego dla pewności przy każdym tytule napisać. Druga sprawa to to, że użytkownik o nicku Kalejdoskop86 zamawiał grę Heroes V, która rzekomo miała być na DVD. Paczka przyszła do domu, ale gra zamiast na DVD była na pięciu płytach CD. Takie postępowanie chyba nie jest w porządku w stosunku do swoich klientów. I jeszcze jedna sprawa... dlaczego teraz nie widać ile dokładnie towaru jest na stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niestety, powoli sprawdza się to, o czym pisałem wcześniej. Najpierw była WIELKA chmura. Czarna jak smoła, na całe niebo (zapowiedź promocji). Potem faktycznie był ogromny deszcz, a nawet ulewa (Wiedźmin ER). Potem troszkę przycichło (NwN EW). A teraz to już ledwo kropi...

Mam nadzieję, że tak nie pozostanie, i że znowu się choć troszkę rozpada, bo jeśli nie, to przewiduję, że wPLNomania równie szybko zniknie z zainteresowania graczy, co i się pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I jeszcze

Dnia 12.11.2008 o 16:52, dave03 napisał:

jedna sprawa... dlaczego teraz nie widać ile dokładnie towaru jest na stanie?


Aby nie było tego widać. Bo lepiej brzmi słowo "dostępny" przy bardzo ciekawym i okazyjnie sprzedawanym produkcie, niż liczba "15 sztuk"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2008 o 16:52, dave03 napisał:

użytkownik o nicku Kalejdoskop86 zamawiał grę Heroes V, która rzekomo
miała być na DVD. Paczka przyszła do domu, ale gra zamiast na DVD była na pięciu płytach
CD.

Takie problemy proszę zgłaszać do DOKu. Do klienta powinien trafiać towar zgodny z opisem i wizualizacją, ale wiadomo - pomyłki się zdarzają...

Dnia 12.11.2008 o 16:52, dave03 napisał:

dlaczego teraz nie widać ile dokładnie towaru jest na stanie?

Od początku akcji towary miały być podzielone na 3 kategorie - dostępny, na wyczerpaniu, niedostępny, ale...stało się inaczej przez niedopatrzenie. Błąd kilka dni temu usunęliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:57, NLX napisał:

No i niestety, powoli sprawdza się to, o czym pisałem wcześniej. Najpierw była WIELKA
chmura. Czarna jak smoła, na całe niebo (zapowiedź promocji). Potem faktycznie był ogromny
deszcz, a nawet ulewa (Wiedźmin ER). Potem troszkę przycichło (NwN EW). A teraz to już
ledwo kropi...

Skoro już porównałeś wPLNomanię do deszczu to przypomnij sobie na czym polegał cykl hydrologiczny - mam nadzieję, że niebawem woda, która pozostała po ulewie (Wiedźmin ER) znowu wyparuje, przemieni się w jeszcze większą i ciemniejszą chmurę, która następnie skropli się i ponownie zaleje nas ulewa :)
Jeżeli taki wielki "bum" miałby być jedynie na początku akcji, a później serwowano by nam jakieś zalegające, nieciekawe towary to z tygodnia na tydzień cała akcja spotykałaby się z coraz mniejszym zainteresowaniem aż w końcu nie byłaby w ogóle opłacalna. Dlatego nie wydaje mi się, aby CD Projekt poprzestał na takich tytułach jak The Witcher czy Stalker CS. Założę się, że w ciągu najbliższych tygodni znowu będziemy zaskoczeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:32, Igor FCBayern napisał:

> No i niestety, powoli sprawdza się to, o czym pisałem wcześniej. Najpierw była WIELKA

> chmura. Czarna jak smoła, na całe niebo (zapowiedź promocji). Potem faktycznie był
ogromny
> deszcz, a nawet ulewa (Wiedźmin ER). Potem troszkę przycichło (NwN EW). A teraz
to już
> ledwo kropi...
Skoro już porównałeś wPLNomanię do deszczu to przypomnij sobie na czym polegał cykl hydrologiczny
- mam nadzieję, że niebawem woda, która pozostała po ulewie (Wiedźmin ER) znowu wyparuje,
przemieni się w jeszcze większą i ciemniejszą chmurę, która następnie skropli się i ponownie
zaleje nas ulewa :)
Jeżeli taki wielki "bum" miałby być jedynie na początku akcji, a później serwowano by
nam jakieś zalegające, nieciekawe towary to z tygodnia na tydzień cała akcja spotykałaby
się z coraz mniejszym zainteresowaniem aż w końcu nie byłaby w ogóle opłacalna. Dlatego
nie wydaje mi się, aby CD Projekt poprzestał na takich tytułach jak The Witcher czy Stalker
CS. Założę się, że w ciągu najbliższych tygodni znowu będziemy zaskoczeni ;)


Jest to możliwe. Wręcz uważam, że cykl jest taki: 3-2-1-3-2-1-3-2-1. Najpierw coś ekstra. Potem coś dobrego, dla podtrzymania. Potem szajs, który trzeba wyprzedać z magazynów. Potem znowu coś ekstra, dla odgrzania kotleta. Potem znowu średnio, potem kiepsko. Etc. Cóż, przekonamy się za tydzień. Jak będzie coś świetnego, to promocja ma szanse. Jak nie - uważam, że umrze śmiercią szybką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się skusze na GoW. Tyle, że na razie krucho z kasą, ale nie wymiękam. ;s W każdym bądź razie niedługo powinno być u mnie już lepiej z forsą, wiec może GoW (lub co innego, zależy co dojdzie) zakupie. Jakaś nowa gierka by się przydała, a okazja jest, wPLN''y się kurzą... Także no moim zdaniem warto. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:53, Chaotizz napisał:

Chyba się skusze na GoW. Tyle, że na razie krucho z kasą, ale nie wymiękam. ;s W każdym
bądź razie niedługo powinno być u mnie już lepiej z forsą, wiec może GoW (lub co innego,
zależy co dojdzie) zakupie. Jakaś nowa gierka by się przydała, a okazja jest, wPLN''y
się kurzą... Także no moim zdaniem warto. ;>



^^ Na wirtusie w wakacje był za trzy dyszki xD Polecam bardziej wejść na stronę www.wirtus.pl i tam szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję na jakiś ciekawy towar, chociaż jeden, ale niestety się zawiodłem. MotoGP - kupiłem rok temu, nawet ostatnio do tego wróciłem. Polecam wszystkim, świetna gra. AoE - średnio mnie interesuje. Stalker- w sumie jedyna kusząca gra, ale strzelanek do przejścia i tak już dużo na półce. Koszulki - akurat nie z gry, która mnie interesuje. Xboxa nie mam. DMC - fajnie, ale pierwsza część za 40zł?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:12, Krzysiek Szulc napisał:

Owszem, w akcji można znaleźć też tytuły, które pozwalają na mniejsze wykorzystanie wPLN,
ale to dlatego, że bardzo dużo osób ma niewielką ilość wPLNów (np. 20) i nie chcieliśmy
żeby te osoby poczuły się gorsze, ale też mogły jakoś spożytkować uzbieraną kasę.

To napisz, co przeszkadza w tym, żeby wystawić dajmy Gow za 2 dyszki + 40 wPLN skoro na tym nie zarabiacie. A Ci którzy nie mają tyle wirtualnej kasy to przecież mogą wziąć ten towar za 40 zł + 20 wPLN. Nie chcecie żeby te osoby poczuły się gorsze? Przecież ta promocja jest chyba dla tych, którym wPLN zalegają (cała masa) i oni powinni mieć lepiej, bo jednak te pieniądze zbierali przez jakiś tam okres czasu.
Poruszłbym jeszcze kilka kwesti, ale.. nie jestem pewny czy odpowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam.

Czy w przypadku dużego zainteresowania określonym produktem jesteście w stanie uzupełnić jego zapasy ? Przypomnijmy sobie sytuację z pierwszego tygodnia z Wiedźminem ER za 20 zł. Nastąpił "dorzut" tegoż produktu bo był chodliwy. Czy to tylko jednorazowa akcja czy na "życzenie userów" możecie załatwić "dorzutkę" pewnych gier ? Głównie chodzi mi tu o Jade Empire - Edycję Specjalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 17:52, NLX napisał:

Cóż, przekonamy się za tydzień. Jak będzie coś świetnego, to promocja ma szanse. Jak
nie - uważam, że umrze śmiercią szybką.

Wątpię, gdyż nawet jeśli będzie tak jak dziś to ZAWSZE jacyś nabywcy sie znajdą, a wiadomo gdzie są kupcy tam interes się kręci. Może nie będzie to wysoka sprzedaż, ale skoro gry i tak leżą i zalegają w magazynach to dlaczego ich się nie pozbyć choćby i w taki sposób? Mam jednak nadzieje że będzie tak jak piszesz i za tydzień znowu trafi sie coś ciekawszego, wszak już niedługo gry będą musiały sie zacząć powtarzać, bo nie da raczej rady co tydzień dawać czegoś kompletnie nowego. Sam czekam na powtórkę z Wiedźminem, bo to chyba był najbardziej opłacalny zakup jak na razie. Oby tylko CDP tutaj nie podniósł ceny w realnej walucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:12, Krzysiek Szulc napisał:

Przede wszystkim jest to akcja skierowana do posiadaczy wPLNów i jej celem jest to żebyście
mogli kupić gry z opcją minimalnego wykorzystania gotówki, a jak największej ilości
wPLNów.

No to dajcie tym, którym te wPLNy faktycznie zalegają, możliwość ich wydania.

Dnia 12.11.2008 o 16:12, Krzysiek Szulc napisał:

Jest to akcja non profit i każdą grę wystawiamy w najniższej możliwej cenie.
Ani CDP jako organizator, ani gram.pl jako pośrednik nie zarabiają na tym, bo to nie
o to tu chodzi. Chodzi o to żeby można było w fajny sposób spożytkować uzbierane wPLNy
na gry i gadżety.

Jeśli to ma być non profit (w co ciężko mi uwierzyć, nie czarujmy się :> ) to sugeruję proste rozwiązanie. Całość danego gadżetu (gry czy czego tam jeszcze) pokrywana jest z wPLNów o ile klient tyle ich ma, że go stać na takie szastanie. Można też zwiększyć wPLNową cenę tym, którzy chcieliby płacić tylko nimi, nie używając rzeczywistych pieniędzy. Ewentualnie wysyłka płacona kasą, w Cenedze jest tak samo. Ich rozwiązanie sugeruje faktycznie działanie non profit, nie dopłaca się tam nic do prezentowanego w Kompanii Graczy towaru.

Dnia 12.11.2008 o 16:12, Krzysiek Szulc napisał:

Owszem, w akcji można znaleźć też tytuły, które pozwalają na mniejsze wykorzystanie wPLN,
ale to dlatego, że bardzo dużo osób ma niewielką ilość wPLNów (np. 20) i nie chcieliśmy
żeby te osoby poczuły się gorsze, ale też mogły jakoś spożytkować uzbieraną kasę.

A w czym problem, by te kasę spożytkowały na tyle, ile jej mają? Ma 20 wPLN to tyle użyje, ja mam więcej, mogę (i chcę) dać więcej, bo tych realnych wydałem już całkiem sporo. Czy to stanowi jakąś barierę?

Dnia 12.11.2008 o 16:12, Krzysiek Szulc napisał:

Zgodnie z zapowiedzią, zaczęliśmy od ponad 20 pozycji i co tydzień dodajemy nowe. Staramy
się by wPLNomania była uzupełniana co wtorek – teraz szyki popsuł nam długi weekend.
Co do samych gier i gadżetów, to staramy się żeby w akacji znalazło się sporo rzeczy
unikalnych, lub trudno dostępnych, czyli chociażby gadżety lub wydania premierowe gier,
które obecnie dostępne są w seriach. Na pewno będą też pojawiały się jakieś fajne nowości.
Dlatego warto często sprawdzać aktualną ofertę.

Trudno dostępne gadżety (smycze? :) ) są mało atrakcyjne, a premierowe gry do tej pory chodzą w bardzo dobrych (niskich) cenach choćby na Allegro i nie można ich nazwać trudno dostępnymi. Nowe, bądź używane. Z reguły żadna różnica.

Dnia 12.11.2008 o 16:12, Krzysiek Szulc napisał:

Ze swojej strony zapewniam, że cały czas będziemy pracować nad tym by akcja wPLNmania
była po prostu fajna i jak najbardziej atrakcyjna.

To miło. Czekamy na efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w tym tygodniu cienko.:/ Ale za tydzień może będzie lepiej. Po cichu liczę że za tydzień lub w najbliższym czasie dadzą w tej promocji World in Conflict. Tak przy wykorzystaniu jakiś 60 Wpln.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować