Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Hmm... zainteresowało mnie Age of Empires III i Stalker: Cień Czarnobyla, ale jak dla mnie zbyt mała obniżka. Nie mogli jeszcze spuścić z ceny chociaż o 10zł tego Stalkera? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 16:12, Krzysiek Szulc napisał:

Jest to akcja non profit i każdą grę wystawiamy w najniższej możliwej cenie.
Ani CDP jako organizator, ani gram.pl jako pośrednik nie zarabiają na tym, bo to nie
o to tu chodzi.


Czy masz na mysli gre Tabula Rasa? 130 PLN to według ciebie jest dobra cena?

http://www.gram.pl/news_8g3rJ,61_Tabula_Rasa_za_mniej_niz_jednego_dolara.html

wracam do tego tematu bo nic mnie tak nie denerwuje jak zlodziejstwo ubrane w handlowy blichtr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh szkoda że na początku się nie załapałem na NWN kolekcja wszechczasów. Teraz pewnie dlugo będę czekał na coś co mnie zainteresuje. Niektóre z gier mają śmieszne ceny. Patrząc na Beijing 2008 doznałem szoku. Grę można kupić za 90-109zł w wielu sklepach, a tu w promocji 109,90+130 Wplnów :). No ale poczekamy, może trafi się coś ciekawego, co w promocji nie będzie droższe niż bez niej, w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 19:53, Mychaa napisał:

Eh szkoda że na początku się nie załapałem na NWN kolekcja wszechczasów. Teraz pewnie
dlugo będę czekał na coś co mnie zainteresuje. Niektóre z gier mają śmieszne ceny. Patrząc
na Beijing 2008 doznałem szoku. Grę można kupić za 90-109zł w wielu sklepach, a tu w
promocji 109,90+130 Wplnów :). No ale poczekamy, może trafi się coś ciekawego, co w promocji
nie będzie droższe niż bez niej, w przyszłości :)


Najlepsze jest to ze CDP twierdzi ze wystawia w najnizszej mozliwej cenie. Nóż sie w kieszeni otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:34, temist napisał:

> Eh szkoda że na początku się nie załapałem na NWN kolekcja wszechczasów. Teraz pewnie

> dlugo będę czekał na coś co mnie zainteresuje. Niektóre z gier mają śmieszne ceny.
Patrząc
> na Beijing 2008 doznałem szoku. Grę można kupić za 90-109zł w wielu sklepach, a
tu w
> promocji 109,90+130 Wplnów :). No ale poczekamy, może trafi się coś ciekawego, co
w promocji
> nie będzie droższe niż bez niej, w przyszłości :)

Najlepsze jest to ze CDP twierdzi ze wystawia w najnizszej mozliwej cenie. Nóż sie w
kieszeni otwiera.


Ale prawda jest też taka że choćby CDP dał PLAYSTATION 3 za 1000Wpln to i tak byśmy narzekali że drogo że mało konsol było itp. itd :). Tacy juz jesteśmy. Te ciekawsze i w dość dobrej cenie gry już się poprostu skończyły i zostały te niechciane. Poczekajmy napewno pojawi sie jeszcze sporo gier na które wydamy swoje Wplny. Akcja jakby nie było godna uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2008 o 20:47, temist napisał:

wracam do tego tematu bo nic mnie tak nie denerwuje jak zlodziejstwo ubrane w handlowy blichtr


Przyhamuj trochę, bo się zapędzasz. Nikt nie zmusza Cię do kupowania, a brakiem kultury nikomu nie zaimponujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 23:31, walgierz napisał:

> wracam do tego tematu bo nic mnie tak nie denerwuje jak zlodziejstwo ubrane w handlowy
blichtr

Przyhamuj trochę, bo się zapędzasz. Nikt nie zmusza Cię do kupowania, a brakiem kultury
nikomu nie zaimponujesz.


brakiem kultury jest tez podawanie informacji ze gra Tabula Rasa normalnie kosztuje 129,90 a dzieki ten extra super hiper opłacalnej akcji mozna sporo zaoszczedzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 23:31, walgierz napisał:

> wracam do tego tematu bo nic mnie tak nie denerwuje jak zlodziejstwo ubrane w handlowy
blichtr

Przyhamuj trochę, bo się zapędzasz. Nikt nie zmusza Cię do kupowania, a brakiem kultury
nikomu nie zaimponujesz.


Nie bardzo rozumiem co ma kultura do stwierdzenia oczywistego faktu. CDP oferuje grę za 130 złotych którą bez problemu mozna kupic W POLSCE za niecałe 30 złotych, twierdząc ze oferuje grę w cenie najtańszej z mozliwych,trąbiąc o super hiper promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 07:27, temist napisał:

Nie bardzo rozumiem co ma kultura do stwierdzenia oczywistego faktu. CDP oferuje grę
za 130 złotych którą bez problemu mozna kupic W POLSCE za niecałe 30 złotych, twierdząc
ze oferuje grę w cenie najtańszej z mozliwych,trąbiąc o super hiper promocji.

Formalnie to nie złodziejstwo, tylko bezczelne mijanie się z prawdą, więc nie rzucajmy tu spiskowych teorii o złodziejskim układzie. Po prostu promocja, która miała zmienić oblicze wPLNów, zaczęła się robić wyjątkowo słaba i należy o tym przypominać i wypominać. Możliwie często :). Ale nie ośmieszajmy tego dość poważnego tematu oskarżeniami o kradzieży, bo na siłę nikt nam nic z kieszeni nie wyciąga. Za to nasze słowa przestaną być traktowane poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złodziejstwo? Ludzie, opanujcie się. Nikt nie kazał wam kupować na gram.pl.... Promocja? Tak, ponieważ ceny w ich sklepie zostały zmniejszone. Mowią nam, że zeszli do najniższych cen, może po prostu inne sklepy mają mniejsze ceny, bo towar dostały taniej? Jeśli mowia, że zchodą najniżej to nie oznacza to, że nigdzie w polsce taniej nie dostaniecie. To najniższe ceny dla nich, czyli po zejsciu jeszcze wiekszym, straca a nie zarobia... eh... społeczeństwo... ;p czemu nikt sie z was nie przyczepi do innych sklepów, które maja ceny wyższe od gram.pl? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Złodziejstwo? Ludzie, opanujcie się. Nikt nie kazał wam kupować na gram.pl.... Promocja?

Moja znajoma przyleciała do Warszawy i wsiadla do taksowki z napisem niska taryfa. Za przejazd 3,5 km zaplaciła 100 pln. Zdziwiła sie, ale złotówa powiedział ze nawet rachunek moze jej wystawić.
W sumie nikt jej przeciez nie okradł. Nikt jej nie kazał do tej taksówki wsiadać.
Jaki z tego morał?
Lepiej być rzeźnikiem niż baranem.

Tylko zal mi jej, jak mowiła ze taksówkarz wygladał tak uczciwie i jeszcze ten napis "niska taryfa" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Moja znajoma przyleciała do Warszawy i wsiadla do taksowki z napisem niska taryfa. Za przejazd 3,5 km >zaplaciła 100 pln. Zdziwiła sie, ale złotówa powiedział ze nawet rachunek moze jej wystawić.
>W sumie nikt jej przeciez nie okradł. Nikt jej nie kazał do tej taksówki wsiadać.
>Jaki z tego morał?
>Lepiej być rzeźnikiem niż baranem.
>
>Tylko zal mi jej, jak mowiła ze taksówkarz wygladał tak uczciwie i jeszcze ten napis "niska taryfa" ...

Hm, roznica polega na tym, ze tutaj widzimy cene (taryfe), widzimy ceny w innych sklepach (mozemy taryfe porownac, u kogo taniej). Czy taryfa jest niska, moze zawsze sprawdzic. Jak nie odpowiada klientowi, moze kupic w innym sklepie (wziac inna taksowke)

Przed zakupem sprawdzam, ile co kosztuje, ile z przesylka. Sprawdzam na gram.pl i w innych sklepach. Czasem taniej jest tu, czasem gdzie indziej. Tam gdzie taniej tam kupuje. Fakt, czasem jest tanio, ale sklep nie jest zbyt dobry(jakosc towaru, wysylki itp) wiec wole dac te 5 zl wiecej niz kupowac na fart (moze sie trafi i dojdzie to co chcialem).

To tylko moje zdanie :) Napewno ktos bedzie temu przeciwny, ale moze i ktos ma podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 15:20, Marhald napisał:

Promocja? Tak, ponieważ ceny w ich sklepie zostały zmniejszone.


Owszem, zostały coś tam zmniejszone, ale co z tego skoro w innych sklepach można gry kupić taniej? O "okazji" kupna Tabula Rasy za "grosze" już nawet nie będę pisał. Kpina i tyle.

Dnia 14.11.2008 o 15:20, Marhald napisał:

Mowią nam, że zeszli do najniższych cen, może po prostu inne sklepy mają mniejsze ceny, bo towar dostały >taniej?


Skoro innym sie opłaca za niższe pieniądze sprzedawać i mogą na tym zarobić to i gram.pl by zarobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Skoro innym sie opłaca za niższe pieniądze sprzedawać i mogą na tym zarobić to i gram.pl by zarobił.

Tak Dave, ale... hm... nie wiem czy dobrze mysle ale moze podam tak przyklad. Dwie osoby kupily np Wiedzmina. Jedna za 50 zl a druga za 60zl. Cena w sklepie(taka zwykla cena) to 79zl. Pierwsza osoba moze zrobic promocje i sprzedac wiedzmina za 60zl. Zarobi dyszke. Ale druga aby zarobic musi dac cene np 65zl. I o ile dobrze mysle, to gram dostal towar dawno temu, za wysoka cene. Zamowili pelno sztuk, ale nie wszystkie sprzedali, wiec musza patrzec na cene za ktora kupili wiedzmina, przy zmniejszaniu cen. Natomiast inni mogli zamawiac po kilkanascie sztuk. Jak sie sprzedaly to zamawiali kolejne. I tym sposobem mogli sie zalapac na spadek cen wiedzmina. Dla tego inni jedne gry maja tanio, inni drogo. Bo dostali towar w roznej cenie, i nie moga zejsc ponizej tej kwoty. Bo sie nie bedzie oplacac.

Wiedzmin to kiepski przyklad, bo tutaj kosztowal 19zl, ale wiadomo, CDP :P W domu tanio.... Szczerze, to nie stoje za ta teoria murem, tylko podaje przyklad, jak moze byc. Bo niektorzy, z tego co widze, tylko wymagaja. Natomiast malo mysla. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować