Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2008 o 16:16, SPEED10 napisał:

Czy gry w promocji taie jak Heroes 5 i Stalker to wydania premierowe?

Wszystkie gry są w takim wydaniu, w jakim zostały przedstawione na zdjęciach. To oznacza, że Heroes 5 i Stalker to wydania premierowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We wtorek zamówiłem sobie Cień Czarnobyla i gra jeszcze do mnie nie dotarła... :( Ach ta kochana poczta polska. ;/ Mam nadzieję , że nie będę musiał czekać dłużej niż do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 17:54, heaton 1992 bdg napisał:

Witam Serdecznie. Wiecie może kiedy będzie dostępna ponownie figurka z gry Alone In The
Dark ? Pozdrawiam .


Nikt nie wie co bedzie dodane np za tydzen. Wiec raczej nikt nie powie, kiedy figurka znow sie pojawi. Musisz sprawdzac co wtorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 17:54, heaton 1992 bdg napisał:

Witam Serdecznie. Wiecie może kiedy będzie dostępna ponownie figurka z gry Alone In The
Dark ? Pozdrawiam .

Skoro już jej nie ma to znaczy, że się skończyły. Zapewne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 18:39, krak2610 napisał:

Skoro już jej nie ma to znaczy, że się skończyły. Zapewne...


Byl gdzies post, bodaj moderatora, o tym, ze jesli jakis towar sie skonczyl, to moze powrocic po pewnym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo o tym myślałem, ale ta opcja chyba jednak odpada i już piszę dlaczego. Jakoś w wakacje kupiłem w wirtusie Edycje Kolekcjonerską Jade Empire (co prawda nie było latawca, ale to szczegół) za cenę zdaje sie 40zł i jednak opłacało sie im to za takie grosze sprzedawać. Nie wydaje mi się aby ten sklep wcześniej kupił te grę po jeszcze niższej cenie, to jest praktycznie niemożliwe. Zwłaszcza że jak jakaś gra trafia do tańszej serii to często można ją wówczas tam kupić jeszcze w tej serii z której spada. Wszystko oczywiście po nowej niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 17:54, heaton 1992 bdg napisał:

Witam Serdecznie. Wiecie może kiedy będzie dostępna ponownie figurka z gry Alone In The
Dark ? Pozdrawiam.


Niby na wyczerpaniu jest , a jak wejdziesz w zakladke to naklad wyczerpany :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie śledzę tę ofertę i w sumie zgodzę się z maruderami.
w sumie ja wPLNy traktuję jako program lojalnościowy - tzn. za kupowanie gier CDP otrzymujemy jakieś tam bonusy, zniżki itd.

No i te "zniżki" wypadają blado, bonusy (czyli produkty w całości za wPLN) też niezbyt ciekawie.
Generalnie jest to najgorsza lojalka w jakiej uczestniczę (czyli np. PayBack, Profit itd.)

ale lepszy rydz niż nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale popatrzcie. Nie placicie nic wiecej za to, ze w pudelku dodatkowo znajdziecie karteczke z pewna iloscia wPLN. Co innego, gdybyscie dokladali, no ale .... Jesli ktos ich nie chce, moze komus oddac, wywalic, spalic, zrobic samolocik, wyciac cos fajnego, sprawdzic ile razy sie zlozy i wiele innych czynnosci. To jest po prostu dodatek, dla tych ktorzy go zechca. Raczej jest lepiej niz gdyby ich nie bylo, bo i smycze, i figurki by kosztowaly z 20zl + wysylka. A tak sa darmo. Moze cos fajnego sie trafi jeszcze :) chodzi mi o to, ze jesli cos komus nie pasuje, i osobiscie mu to nie szkodzi, to czemu ta osoba narzeka, ze jemu to nie odpowiada? Jesli tak, niech nie korzysta. A jak komus sie podoba, to i owszem. Niech kupuje co sie nawinie. Gdyby ktos placil, np 2 zl od kazdych 30 wPLN, mozna wymagac. Ale to... dodatek, od CDP, nieobowiazkowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 19:12, Marhald napisał:

chodzi mi o to, ze jesli cos komus nie pasuje, i osobiscie mu to nie szkodzi, to czemu
ta osoba narzeka, ze jemu to nie odpowiada? Jesli tak, niech nie korzysta.

Bo po pierwsze: to jest forum i jak kogoś coś uwiera to o tym mówi i rodzi się dyskusja, która najczęściej człowieka rozwija, a po drugie: to ma być rzekomo akcja non-profit i wkurza mnie np. takie gadanie "władzy", kiedy ewidentnie widzę, że starają się wyduszać kasę ile się da pod pozorem wyciągania pomocnej dłoni do klienta.

Non-profit to mam u Cenegi. Mam punkty i je wydaję. Dużo nie mam (bo i gier od Cenegi nie mam za wiele), ale książkę np. już zgarnę. I zapłacę tylko za przesyłkę. To jest moim zdaniem non-profit i to jest fajne. I też te swoje punkty dają przy okazji, bo przecież nie kupuję gier dla punktów. Ale za takie okazyjne punkty zgarnąłem już dwie fajne książki, a patrzę czy nie mają jeszcze jakiejś interesującej. Od CDP za ich wPLNy ("dodatkowe, nieobowiązkowe") to na razie nic nie dostałem. Skasować te wszystkie wPLNy i nie będzie w ogóle sprawy. Po co robić z publiki idiotów i mydlić oczy górnolotnymi słowami.

Ciekawe co w jutrzejszym rzucie gadżetów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 20:25, Marhald napisał:

>
Przed zakupem sprawdzam, ile co kosztuje, ile z przesylka. Sprawdzam na gram.pl i w innych
sklepach. Czasem taniej jest tu, czasem gdzie indziej. Tam gdzie taniej tam kupuje. Fakt,
czasem jest tanio, ale sklep nie jest zbyt dobry(jakosc towaru, wysylki itp) wiec wole
dac te 5 zl wiecej niz kupowac na fart (moze sie trafi i dojdzie to co chcialem).

To tylko moje zdanie :) Napewno ktos bedzie temu przeciwny, ale moze i ktos ma podobne.


Twoje zdanie jest słuszne. I nie mam do sklepów pretensji ze jedne maja narzut 20% inne 40%, jeszcze inne 80%. Ale akurat w tym przypadku narzut jest ponad 400% z podpisem wielka okazja super hiper promocja, cena najtansza z mozliwych. I powiem jeszcze ze przynajmniej polowa osob kupuje gry sporadycznie i nie mysli o porownywaniu cen - po prostu wrzuca w googla tytuł, patrzy czy sklep wyglada uczciwie i kupuje.
Wiec dziwie sie gram.pl - bo na Tabuli kokosów nie zbiją, a ci co sie natną juz zawsze beda patrzec na ten sklep podejrzliwie i opowiadac innym w jakiej promocji uczestniczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 09:44, Bambadil napisał:

W zeszłym tygodniu dali aktualizację dopiero w środę, więc spokojnie ;)

tylko dlatego ze przeddzien był 1 listopada dzień zmarłych... wiec dlatego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 09:52, Chester001 napisał:

> W zeszłym tygodniu dali aktualizację dopiero w środę, więc spokojnie ;)
tylko dlatego ze przeddzien był 1 listopada dzień zmarłych... wiec dlatego..


1 listopada bylo Wszystkich Swietych, a nie dzien zmarlych. Jak juz to dzien zaduszny jest 2 listopada. Co do kolejnego rzutu gadzetow - sam jestem ciekawy co bedzie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 10:06, Wojman napisał:

1 listopada bylo Wszystkich Swietych, a nie dzien zmarlych. Jak juz to dzien zaduszny
jest 2 listopada. Co do kolejnego rzutu gadzetow - sam jestem ciekawy co bedzie tym razem.

no nie gadaj ze nie wiesz... ?! :)
no tak masz racje.. z tym . nie przykładam do tego wagi bo nie lubie za bardzo tego świeta. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2008 o 07:36, temist napisał:

Twoje zdanie jest słuszne. I nie mam do sklepów pretensji ze jedne maja narzut 20% inne
40%, jeszcze inne 80%. Ale akurat w tym przypadku narzut jest ponad 400% z podpisem wielka
okazja super hiper promocja, cena najtansza z mozliwych. I powiem jeszcze ze przynajmniej
polowa osob kupuje gry sporadycznie i nie mysli o porownywaniu cen - po prostu wrzuca
w googla tytuł, patrzy czy sklep wyglada uczciwie i kupuje.
Wiec dziwie sie gram.pl - bo na Tabuli kokosów nie zbiją, a ci co sie natną juz zawsze
beda patrzec na ten sklep podejrzliwie i opowiadac innym w jakiej promocji uczestniczyli.


Fakt. Mowienie o tej promocji jako o wielkiej, niesamowitej i wyjatkowej nie jest zbyt sluszne. Ale co jak co, promocja czy tam jakis bonus jest. Fakt, czasem cos wcisna na sile, bo moze sie sprzedac, ale w wiekszosci to co daja choc troche jest ''promocyjne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować