Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Wziąłem Turoka dla kumpla i Perseus Mandate dla siebie, zastanawiałem się jeszcze nad kolekcjonerką GoWa ale już tą grę mam, jakby ze 2 dyszki taniej dali to nawet bym się nie zastanawiał.
Ogólnie rzecz biorąc całkiem niezły rzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bomba , GoW EK jak bylo za 160 to bylo mi szkoda , potem nie bylo a teraz za 60zl, Turok za 20 do kolekcji, i AoE III , mam juz dodatki, chcialem kupic premierowke na aukcji ale cena jakos srednia jak juz byla a tak za 30zl. Bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 19:24, tristan27 napisał:

rozumiem, że GOW EK obejmuje te wszystkie przedmioty na zdjęciu? w opisie nie ma żadnej
wzmianki o składzie :>


"Tosz to oczywista oczywistosc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no świetnie, cały czas GOW EK był na wyczerpaniu (czyli, więcej niż 1 sztuka), wrzucam do koszyka, składam zamówienie, a tu mi wyskakuje, że nie mogę zamówić -3 sztuk :/ Z tego chyba wynika, że ktoś zamówił większą ilość, co moim skromnym zdaniem powinno być zakazane w tego typu promocjach z ograniczoną liczbą.

Tylko czekać, aż pojawią się na allegro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2008 o 19:50, Kur0 napisał:

ale czy jak zamówię 2 rzeczy to czy dostane je jedna paczka i czy będę musiał zapłacić
tylko te 13,90 za przesyłkę czy jak za dwie ???


A zamowisz je razem czy osobno ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez chciałbym sobie zamówić GOW EK ale jak teraz wszedłem to już niedostępny a wcześniej wejść nie moglem bo mi wyskakiwało, że nie jestem zalogowany gdy bylem. I weź się tu nie wku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie skomentować dzisiejszy rzut ( co prawda trochę opóźniony ;D ).

GoW EK - ładne to to ale 140 wplnów ? imo no way, poza tym mam już z PK.

Turok - co prawda za niedługo będzie ( albo i już jest ) w TS ale to przecież premierówka ... tak czy inaczej oferta dość atrakcyjna.

Z tym FEAR''em to już przeginka ... ech ...

Bluza nawet fajna tylko trzeba mieć te 200 wplnów ;D.

Nieśmiertelnik - WTF ? co w tym jest że się na to ludzie tak rzucili ?!

Najbardziej sensowne jest chyba to:

Warhammer 40,000: Dawn of War Złota Kolekcja choć akurat w tym nie gustuję ...

Reszta albo mnie nie interesuje albo już mam. Rzut taki sobie, co nieco ciekawego stuffu ale muszę czekać na następny rzut ... znowu ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde...jeszcze tydzień (tzn. jeśli w przyszłym tygodniu znajdę coś godnego uwagi) i zacznie doskwierać mi brak wPLNów ;p Z ok 400 zostało mi marne 67 o.O Ale chyba warto było (no może po za figurką Geralta, która IMO nie wygląda najlepiej i nie jest najlepiej wykonana ;/). Zamówiłem sobie "zestaw" Turoka (gra + koszulka + nieśmiertelnik ;p), EWC NWN, F.E.A.R. i tę nieszczęsną figurkę ;p
Miło by było, gdyby w przyszłym tygodniu dali możliwość kupienia w całości za wPLNy Legendary (lub wPLNy + 20zł. jak to było z Wiedźminem) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ludziska rzucili się na Edycje Kolekcjonerską Gears of War i na tą bluzę... ;] Minie najbardziej cieszy fakt , że w końcu pojawiła się pierwsza gra ze Złotej Kolekcji , może w następnym zrzucie pojawi się Company of Heroes w tej serii za tą cenę , to była by dopiero okazja. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować