Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2008 o 16:28, Zagul napisał:

> Ja tam WiC mam ale co do tego to może ktoś zrezygnował z tego i jest ostatnia sztuka...

Ale nie da się☻ jej kupić :)

hah, no way ! : D
Przedtem też było napisane: bla bla towar jest niedostępny lub ktoś go właśnie zamawia .
A teraz tak mnie coś naszło, żeby spróbować jeszcze raz ... spontan ^^.

Spoiler

No i cóż :D
Nie wiem jak ... Ale udało mi sie je zamówić :D



xbit71 Przepraszam : (
:DD

20081209164406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6* nowości? Chyba jakoś wcześniej było więcej... :P

No i wtedy to były NOWOŚCI, a nie powtórki (ME, Turok, smycz Stalker, HoMM5 [połowicznie])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy kupili premierową EK Mass Effect mogą czuć się lekko... wydymani.
Gdyby nie fakt, że swój egzemplarz już mam (edycja ''nieubajerzona'') kupiłbym pewnie teraz :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 16:49, skaybay napisał:

Ci którzy kupili premierową EK Mass Effect mogą czuć się lekko... wydymani.
Gdyby nie fakt, że swój egzemplarz już mam (edycja ''nieubajerzona'') kupiłbym pewnie
teraz :-]

No ja kupiłem :/ W dzien premiry miałem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważnie zastanawiam się nad Mass Effectem ale mam wątpliwości co do zabezpieczeń, żeby znowu nie było, że ma ograniczoną, nieodnawialną liczbę instalacji. Mógłby się ktoś wypowiedzieć kto ma tą grę jak mu się ona sprawuje?
A rzut coś uboższy od poprzednich, Turok już w końcu był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ufff dobrze, że nie skusiłem się na kolekcjonerskie ME w czasie premiery heh byłbym prawdopodobnie lekko zdenerwowany :P niech tylko dadzą kiedyś kolekcjonerskiego wiedźmina to im okna powybijam chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 16:51, darkwind21 napisał:

Poważnie zastanawiam się nad Mass Effectem ale mam wątpliwości co do zabezpieczeń, żeby
znowu nie było, że ma ograniczoną, nieodnawialną liczbę instalacji. Mógłby się ktoś wypowiedzieć
kto ma tą grę jak mu się ona sprawuje?
A rzut coś uboższy od poprzednich, Turok już w końcu był.


Nie tylko Turok, jak pisałem wcześniej...
Mass Effect instalowałem co najmniej dwa razy (a może i trzy) i żadnych problemów, ostrzeżeń itp. nie było. Tym niemniej, jeżeli jest ograniczenie instalacji, to na pewno odnawialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah ... a ja kupowałem kolekcjonerkę ME już dawno temu ... rzeczywiście można poczuć się wydymanym, zwłascza, że EK tania nie była. Heh, trudno się mówi.
Ew. tylko ta smycz Stalkera z kulką jest interesująca, a tak to dalej, jak od samego początku akcji - nic dla mnie nie ma. I kurzą się wPLNy. O poprawka: był GoW EK, ale wyszedł w 5 minut, to jak na razie jedyna rzecz która mnie zainteresowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, nic, co by mnie mogło zadowolić, nie ma. A szkoda, bo te 337 wPLN-ów tylko czeka i czeka ... Może na święta? ;)
Zobaczymy za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 16:57, Outlander-pro napisał:

Ah ... a ja kupowałem kolekcjonerkę ME już dawno temu ... rzeczywiście można poczuć się
wydymanym, zwłascza, że EK tania nie była. Heh, trudno się mówi.
Ew. tylko ta smycz Stalkera z kulką jest interesująca, a tak to dalej, jak od samego
początku akcji - nic dla mnie nie ma. I kurzą się wPLNy. O poprawka: był GoW EK, ale
wyszedł w 5 minut, to jak na razie jedyna rzecz która mnie zainteresowała :(

No, ale trudno się mówi.
BTW> Zaakceptuj zaproszenie na x- fire :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 16:56, Ragnos napisał:

> Poważnie zastanawiam się nad Mass Effectem ale mam wątpliwości co do zabezpieczeń,
żeby
> znowu nie było, że ma ograniczoną, nieodnawialną liczbę instalacji. Mógłby się ktoś
wypowiedzieć
> kto ma tą grę jak mu się ona sprawuje?
> A rzut coś uboższy od poprzednich, Turok już w końcu był.

Nie tylko Turok, jak pisałem wcześniej...
Mass Effect instalowałem co najmniej dwa razy (a może i trzy) i żadnych problemów, ostrzeżeń
itp. nie było. Tym niemniej, jeżeli jest ograniczenie instalacji, to na pewno odnawialne.


Czyli Turok ma ograniczoną liczbę instalacji? A można wiedzieć ile tych razy jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 16:51, darkwind21 napisał:

Poważnie zastanawiam się nad Mass Effectem ale mam wątpliwości co do zabezpieczeń, żeby
znowu nie było, że ma ograniczoną, nieodnawialną liczbę instalacji. Mógłby się ktoś wypowiedzieć
kto ma tą grę jak mu się ona sprawuje?
A rzut coś uboższy od poprzednich, Turok już w końcu był.


Polska Mass Effecta wersja nie ma żadnych securomow ani drmow, w przeciwieństwie do oryginalnej angielskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale totalnie beznadziejny zrzut... Nie dość , że nowości bardzo mało to jeszcze nie widzę dla siebie zupełnie nic interesującego. Ale przynajmniej kasę zaoszczędzę , a może za tydzień będzie coś ciekawszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj panowie to przecież jakieś machloje są.Wczoraj albo przed wczoraj EK ME była zaledwie 1sztuka(sic!) A dzisiaj piszczę że jest duża ilość powyżej 10szt. Jeśli ktoś kupił tą jedną sztukę za 200złotych bo na nią polował teraz może sobie pluć w brodę.xD I znów nie dali normalnej edycji Wica chociaż i tak bym pewnie ze szkoły nie zdążył wrócić.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 17:10, Zyniom napisał:

Czyli Turok ma ograniczoną liczbę instalacji? A można wiedzieć ile tych razy jest?


Turok nie ma,a przynajmniej nic nie słyszałem.

Dnia 09.12.2008 o 17:10, Zyniom napisał:

Polska Mass Effecta wersja nie ma żadnych securomow ani drmow, w przeciwieństwie do oryginalnej
angielskiej wersji.


Racja. Tak jak oryginalna chyba wymagała do aktywacji połączenia z Netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować