Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

@KŁEJK: akurat z tą smyczą dobry pomysł bo żadne gry z zrzutów mi nie pasują a chciałbym się pozbyć zbędnych wPLNów. I mogę to zrobić prawie za darmo (na pewno będzie lepszy prezent niż wełniane skarpetki:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach... we wczorajszym rzucie (a może ktoś nie potwierdził zamówienia?) dorwałem ostatnią sztukę (!) premierówki Sama & Maxa. 2. dyszki, to niezbyt wiele za tak dobrą grę. :) Tylko czekać na przesyłkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, skusilbym się na Frontlines jednak jest wiadomomy że ani na stacjonarnym ani na lapku ta gra nie pójdzie. Aj szkoda szkoda. :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2008 o 17:11, mefiperes napisał:

Dajcie czapkę uszatkę z Red Alert 3!!! ;-)

Ale jest to promocja CDP , a nie EA. ;P

Lex
Graty. Sam też zamówiłem tą grę parę dni temu i jak lubisz cięty humor to na pewno Ci się spodoba. :)

wip_01

Dnia 10.12.2008 o 17:11, mefiperes napisał:

wiadomomy

Że co takiego ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 23:47, Melchah napisał:

Wraca człowiek z pracy z myślą, że cokolwiek tu rzucono na pożarcie klientów to najlepsze
kąski już znikną a tymczasem... z wszystkich nowości wszystkie dalej dostępne :).

Kolekcjonerki to gratka w tej cenie dla fanów. Mass Effect za 90zł w takim wydaniu to
rarytas w porównaniu z tym co dalej stoi na półkach w Empiku czy Media (110-120zł edycja
zwykła). Ale nie kupię, bo idą święta i są inne wydatki, a jakoś nie dałem się ponieść
fali zachwytów nad tym tytułem. Na pewno kupię jak zejdzie do tańszej serii (Topseller).
Równie ładnie prezentuje się kolekcjonerka HoM&M, ale należę do tej dziwnej kategorii
zmutowanych ludzi, którzy za tą serią nie przepadają w ogóle. Ale dla fana duża okazja.
Moim zdaniem warto.

Choć nie przepadam za gadżetami to jedynie nabój Stalkera do mnie przemawia, zawsze wzbogaciłoby
to kolekcjonerkę, którą mam. Ale 100wPLNów za smycz i brelok to trochę dużo. Cóż, zobaczymy.
W końcu na coś muszę wydać te wPLNy, a widzę, że ciężko idzie.


Cóż, wczoraj w media byłem i mass effect od 2 tygodni po 59zł, czyżby miał przejść do platynowej kolekcji?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 17:37, Sebat1 napisał:

Że co takiego ? ;-)

No literówka "wiadomym" spowodowana tym że klikam w złej kolejnosci klawisze :F

@Kłejk
To by sobie jeszcze dłuuugo poczekała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 17:45, Fifisz napisał:

>
Cóż, wczoraj w media byłem i mass effect od 2 tygodni po 59zł, czyżby miał przejść do
platynowej kolekcji?:)


Edycja kolekcjonerska za 59zł? :O Chyba bym podskoczył do MM w takim przypadku ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 17:06, wip_01 napisał:

Kurczę, skusilbym się na Frontlines jednak jest wiadomomy że ani na stacjonarnym ani
na lapku ta gra nie pójdzie. Aj szkoda szkoda. :F


Moim zdaniem nie warto inwestować w ten tytuł takich pieniędzy. Niby nie jest to aż tak dużo, a na dodatek jest to edycja kolekcjonerska, problem jednak w tym że jest to gra pod tryb multiplayer i z tego co słyszałem nie cieszy sie ona aż tak dużym zainteresowaniem. Za jakiś czas może nie być z kim grać. Teraz prawie każdy gra w świetne Call of Duty: Morden Warfare i nie zanosi się na to aby coś sie w tej kwestii szybko miało zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 22:11, byverter napisał:

U mnie jest jakiś problem z zamówieniem Mass Effecta wiecie o co chodzi?


Jak dokładam do koszyka to... jest, ale chwilowo nie ma - "chwilowy brak towaru, planowana dostawa"; czyli nie tracić nadziei tylko czekac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 22:11, byverter napisał:

U mnie jest jakiś problem z zamówieniem Mass Effecta wiecie o co chodzi?

Ale ja już zamówiłem na początku jak był.

zamówienie nr GZ03100868: złożone Wt, 09.12.2008, wystąpił problem podczas realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta
W sumie to jak da radę odzyskać WPLNy to zrezygnuję na rzecz GTAIV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 17:45, Fifisz napisał:

Cóż, wczoraj w media byłem i mass effect od 2 tygodni po 59zł, czyżby miał przejść do
platynowej kolekcji?:)

Ale gdzie? W Poznaniu? Ostatnio byłem jakoś trzy tygodnie temu w Kingcrossie po kolekcjonerkę trzeciego Fallouta, może od tego czasu cena spadła. W końcu ile to może leżeć na półkach, a leży - nomen omen - masa cała :). Bardzo długo leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byverter> U mnie jest jakiś problem z zamówieniem Mass Effecta wiecie o co chodzi?

Ten sam problem. Czekam na odpowiedz. Dosyc mnie wkurza jesli np. byl jakis blad i tego nie maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ładnie ^^.
Przyszedł ten mój "oszukany" towar .
WIC EK, kupiona za wpln mimo, że od kilku dni widnieje napis "niedostępny" ..
Ktoś anulował zamówienie i akurat mi sie udało je przejąć ;]
Miodnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie paczka z EK Mass Effect już doszła. Zadowolony jestem jak nie wiem co, bo wcześniej zastanawiałem się nad kupnem ME w Empiku i - edycja podstawowa - wiem, że gra wtedy kosztowała coś powyżej 100 zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie także doszedł Mass Effect EK 3 godziny temu... Przed chwilą, po dwóch godzinach zainstalowałem grę (uff!) i teraz tylko ściągnąć i zainstalować patcha i cieszyć się graniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować