Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2008 o 18:56, lOkErS napisał:

wydaje mi się, że wkrótce nadejdzie pora aby przeprosić się z cenegą... bo tak jak cdprojekt
był wg mnie lepszy tak teraz psuje to na co tak długo pracował... a szkoda...


Tyle tylko , ze i tak jedna gre wydaje jeden wydawca , wiec jak chcesz tytul CDP to i tak musisz kupic od nich albo importowac z UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na tej stronie.. po 18 .. no i znowu nic.. eee... chyba nei bedzie jakieś promocji co by mi sie podobała...
po za tym ja chce gre za same WPLN a nie jakies smycze.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 12:09, Michaelius napisał:

> wydaje mi się, że wkrótce nadejdzie pora aby przeprosić się z cenegą... bo tak jak
cdprojekt
> był wg mnie lepszy tak teraz psuje to na co tak długo pracował... a szkoda...

Tyle tylko , ze i tak jedna gre wydaje jeden wydawca , wiec jak chcesz tytul CDP to i
tak musisz kupic od nich albo importowac z UK.


Pierwsze słyszę. Nawet Wiedźmina Edycję Rozszerzoną kupiłem na 3kropki.pl za około 73zł, podczas gdy na gram.pl kosztuje 80zł. W ten sposób znaczna część pieniędzy zamiast do CDP idzie do innego sklepu, mam grę taniej, a mniejszy sklep ma więcej pieniędzy - czyli happy end (except for CDP ;) ).

Takich internetowych sklepów jest bardzo wiele, ostatnio zamówiłem produkty z innego sklepu, gdyż ma on szeroki wybór nie tylko gier, ale i książek, czy filmów (więc nie muszę zamawiać z wielu sklepów) a dodatkowo jeszcze płaci za moją przesyłkę.

Podsumowywując - zakup gier z gram.pl od jakiegoś czasu nie jest już zbyt opłacalny, dlatego warto z niego zrezygnować i poszukać różnych ofert na internecie. Nie zawsze trafi się coś lepszego (kolekcjonerska edycja Mass Effect jest najtańsza właśnie na gram.pl), ale na pewno warto się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 15:45, simonemaster22 napisał:

Mnie zastanawia czemu ja jak mam dużo kasy to albo wydam na gazety , albo na inne pierdoły
:D. I tym samym kolejny raz nie mogę nic kupić ;/


Tez sobie zadawałem to pytanie :D ale gazet już nie kupuje, chyba ze jest coś ciekawego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj biednie ... 5 gier na PC, lecz żadna mnie nie interesuje. No jeszcze ew. Test Drive, ale jest brak odbioru osobistego no i w zasadzie mam inne gry w które obecnie gram, więc nawet jakbym kupił to by się kurzyło na półce. Ale to nie zmienia faktu, że jednak biednie. Od początku tej akcji jeszcze mnie nic nie zaiteresowało. Czy ja jestem aż tak wybredny ? Eh, szkoda, że od Cenegi mam tylko dwie gry. Tam mają naprawdę fajnie to zrobione z tym programem lojalnościowym - mp3, głośniki, myszki, komiksy, wszystko jest. I w rozsądnej punktowej cenie. A tu chcą np 100 wPLN za jakąś smycz. Głupota jak dla mnie. Ale tak to jest, że wszystkie gry które chcę kupić, są wydawane przez CDP. Eh, miałem nadzieję, że te wPLN nareszcie się przydadzą, nareszcie będzie porządny program lojalnościowy a tu szajs.
Eh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma odbioru osobistego, to sklep gram.pl juz na mnie wiecej nic nie zarobi. A moje Wpln pewnie zapuszcza korzenie...
Gry z TopSellera za ~35zl to ja moge kupic w empiku bez wydawania Wpln...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 19:09, he napisał:

Skoro nie ma odbioru osobistego, to sklep gram.pl juz na mnie wiecej nic nie zarobi.


Cytat ze strony sklepu:
"Informujemy, że od dnia 13.12.2008 do dnia 04.01.2009 nie będzie możliwe składanie zamówień z odbiorem osobistym.
Złożone zamówienia prosimy odebrać do 23.12.2008, po tym terminie zostaną one automatycznie anulowane."

Wychodzi więc na to, że od 5 stycznia odbiór osobisty będzie znowu możliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 19:33, dave03 napisał:

> Skoro nie ma odbioru osobistego, to sklep gram.pl juz na mnie wiecej nic nie zarobi.


Cytat ze strony sklepu:
"Informujemy, że od dnia 13.12.2008 do dnia 04.01.2009 nie będzie możliwe składanie zamówień
z odbiorem osobistym.
Złożone zamówienia prosimy odebrać do 23.12.2008, po tym terminie zostaną one automatycznie
anulowane."

Wychodzi więc na to, że od 5 stycznia odbiór osobisty będzie znowu możliwy.


Nie, nie będzie w ogóle. Wyjaśnienie w moim poście stronę wcześniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat teraz kupować premierówki Test Drive Unlimited za bardzo się już nie opłaca, gdyż nie zawiera ona dodatku Megapack. Wersję wraz z tym dodatkiem można kupić w Platynowej Kolekcji i to jest teraz bardziej opłacalny wybór zwłaszcza, że ten dodatek nie jest darmowy, a co za tym idzie z sieci go sobie nie ściągniesz. A co do najnowszego rzutu to powtórzę to co już o nim napisałem wcześniej - uważam go za najgorszy jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego zrzut jest najgorszy, a dla drugiego najlepszy. :P Dla mnie akurat nie miał, co do zaoferowania. Chyba że dodatek do Fear''a, ale samego dodatku nie chciałem zamawiać, bo z doliczoną przesyłką nie za bardzo się opłaca.
A mam pytanie do podkładki z Mass Effecta, jak się prezentuje, jak za 20 wPLNów, to chyba nie ma rewelacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 21:44, barcinho14 napisał:

Cześć, mam pytanie:
Czy orientuje się ktoś kiedy pojawi się EDYCJA KOLEKCJONERSKA GTA 4???

w połowie za wPLNy?? :D ja bym na to nie liczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 21:44, barcinho14 napisał:

Czy orientuje się ktoś kiedy pojawi się EDYCJA KOLEKCJONERSKA GTA 4???


Pewni nigdy, gdyż w tej promocji można kupić tylko i wyłącznie wydane przez CD Projekt, a GTA IV zostało w Polsce wydane przez Cenege. Ta zaś ma swoje punkty zamiast wirtualnych pieniędzy.

Baluk25 --->

Na początku te promocje były jakieś ciekawsze bo i Wiedźmin ,STALKER: Czyste niebo czy Kolekcja Wszech czasów NWN, teraz zaś nie ma praktycznie z czego wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 21:44, barcinho14 napisał:

Cześć, mam pytanie:
Czy orientuje się ktoś kiedy pojawi się EDYCJA KOLEKCJONERSKA GTA 4???


Niestety,na polske nie została przwidziana ta edycja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować