Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Miało być tak fajnie a wyszło jak zwykle :( Lepiej niech oficjalnie się wycofają z tej akcji a nie kolejni ludzie tracą nerwy i czas na czekanie że coś się jeszcze pojawi. Należałoby powiedzieć "jeśli nie masz zamiaru zrobić czegoś dobrze to nie rób tego wcale!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł :
Niech ktoś stworzy temat o WPLN , moderator który bedzie chciał go zamknać bedzie musiał odpowiedziec na pytanie co sie dzieje z WPLN... natomiast nie bedzie mógł napisac ze mamy napisac to tutaj bo tu nikt nie odpowada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 10:18, Chester001 napisał:

Mam pomysł :
Niech ktoś stworzy temat o WPLN , moderator który bedzie chciał go zamknać bedzie musiał
odpowiedziec na pytanie co sie dzieje z WPLN... natomiast nie bedzie mógł napisac ze
mamy napisac to tutaj bo tu nikt nie odpowada:D


Tematów o wPLN trochę już jest, a z większych dwa:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3926&u=422
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=122&u=739
Wystarczy tylko umiejętność korzystania z wyszukiwarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostalem maila od dzialu marketingu CDP


Witam!



Niestety w związku ze Świętami i Nowym Rokiem czas upływa głównie na urlopach wielu osób oraz na konieczności przeprowadzenia inwentaryzacji w naszych magazynach.

Robimy co w naszej mocy aby trwało to jak najkrócej, jednak prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.



Dostałem informację, że do końca tego tygodnia zakończymy już działania około Świąteczne i we wtorek 13 stycznia będą nowe tytuły.



Pozdrawiamy

Ekipa CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, to weź napisz im jeszcze, żeby może ktoś tam miał trochę odwagi i napisał newsa z tymi wyjaśnieniami na gramie, w tym wątku, albo chociaż na stronie CDP to samo co Tobie. Napisz, że chodzi o taki ukłon w stronę zawiedzionej klienteli (być może byłej w niektórych ekstremalnych przypadkach ;)), bo na forum już się śmieją i psy wieszają. Napisz, że to kulturalnie tak słówko wyjaśnienia oficjalnie podać.

A piszę, żebyś to zrobił właśnie Ty, bo widocznie masz dobry kontakt skoro tak ładnie Ci odpisują ;). My tu wszyscy na forum słaby kontakt mamy z CDP. Nikt nam nie odpisuje. Raz tylko odpisali, ale dyrdymały takie, że... Dawno i nie prawda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 15:45, Lukasz924 napisał:

napisane

Powaga? Żartowałem tylko, sarkazm taki, ale skoro już... może będzie efekt :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 15:46, Melchah napisał:

> napisane
Powaga? Żartowałem tylko, sarkazm taki, ale skoro już... może będzie efekt :).



nie no luz i tak miałem im odpisac na maila a ty mi akurat tresc podałes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 15:49, Melchah napisał:

Spoko, ślij śmiało. Podziel się efektem.



mam nadzieje ze efekt zobaczą wszyscy gramowicze na stronie wpln-ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 15:30, Lukasz924 napisał:

dostalem maila od dzialu marketingu CDP


Witam!



Niestety w związku ze Świętami i Nowym Rokiem czas upływa głównie na urlopach wielu osób
oraz na konieczności przeprowadzenia inwentaryzacji w naszych magazynach.

Robimy co w naszej mocy aby trwało to jak najkrócej, jednak prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.



Dostałem informację, że do końca tego tygodnia zakończymy już działania około Świąteczne
i we wtorek 13 stycznia będą nowe tytuły.



Pozdrawiamy

Ekipa CD Projekt

No nareszcie jakikolwiek komunikat :) Można było się domyśleć, że to właśnie okresem świątecznym jest ta przerwa spowodowana, oby nowy zrzut dostarczył nam niezapomnianych wrażeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"
> Niestety w związku ze Świętami i Nowym Rokiem czas upływa głównie na urlopach wielu osób
> oraz na konieczności przeprowadzenia inwentaryzacji w naszych magazynach.
"

^^
A na zorganizowanie noworocznej promocji to mają czas i na codzienne chwalenia jacy oni są fajni (dzisiaj kolejny news że za 3 dni startuje; conajmniej 3 w ostatnim tygodniu), a na opisaniu co z wPLNomanią (nie wspominając już o kontynuowaniu samej akcji ) już go brak...
Zwłaszcza że ktoś przy tym pracuję bo parę rzeczy które nie zeszły dostępne są w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że CDP to porządna firma i nie chce zrobić na złość klientom. Jeżeli mają inwentaryzację, to na pewno starają się ją jak najszybciej zakończyć. Nie chcą przecież zyskać sobie wśród nas wrogów. Zrozumcie ich. Każdy jest przecież tylko człowiekiem robią co w ich mocy.

A, żeby nie było, że bronie CDP, to trochę ich zganię. Rzeczywiście mogli umieścić odpowiednie ogłoszenie w treści niniejszego newsa. Mimo wszystko chyba warto im wybaczyć. Tym bardziej, jeżeli tytuły w wPLN manii będą interesujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 19:44, Adamzzz napisał:

ja już nie mogę się doczekać na nowy rzut :).


Ja za to czekam spokojnie i Tobie też tak radzę. Wole być mile zaskoczony niż się niemile rozczarować, a niestety ostatnie dni pokazały, że ta promocja to... praktycznie żadna promocja. Na początku mieliśmy Wiedźmina i Czyste Niebo, później kolekcje Wszech Czasów Neverwinter Nights i chyba EK World in Conflict w ilości ok ... 3 sztuk. O reszcie "okazji" można zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 19:32, Matias20 napisał:

Sądzę, że CDP to porządna firma i nie chce zrobić na złość klientom. Jeżeli mają inwentaryzację,
to na pewno starają się ją jak najszybciej zakończyć. Nie chcą przecież zyskać sobie
wśród nas wrogów. Zrozumcie ich. Każdy jest przecież tylko człowiekiem robią co w ich
mocy.

A, żeby nie było, że bronie CDP, to trochę ich zganię. Rzeczywiście mogli umieścić odpowiednie
ogłoszenie w treści niniejszego newsa. Mimo wszystko chyba warto im wybaczyć. Tym bardziej,
jeżeli tytuły w wPLN manii będą interesujące.


Hehe akurat to jest Polska, kraj gdzie wiekszosc firm woli wydac x razy wiecej na reklame by przyciagnac nowego klienta niz zaoferowac dobre warunki lojalnemu staremu klientowi :) Spojrz na dzialania dowolnej telewizji kablowej czy operatora komorkowego. A dystrybutor softu, ktory dziala na rynku o umiarkowanej konkurencyjnosci (bo jak ktos chce Wiedzmina to u Cenegi go nie kupi) ma tu nawet latwiej bo jedyna alternatywa to import ( w przypadku pc zazwyczaj nieoplacalny w przypadku konsoli oplacalny bardzo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 21:46, dave03 napisał:

Ja za to czekam spokojnie i Tobie też tak radzę. Wole być mile zaskoczony niż się niemile
rozczarować, a niestety ostatnie dni pokazały, że ta promocja to... praktycznie żadna
promocja. Na początku mieliśmy Wiedźmina i Czyste Niebo, później kolekcje Wszech Czasów
Neverwinter Nights i chyba EK World in Conflict w ilości ok ... 3 sztuk. O reszcie "okazji"
można zapomnieć.


Za to ja dopadłem bardzo tanio Pure''a, który jest bardzo dobrą grą, pomijając podane przez ciebie okazje naprawdę nie było nic ciekawego... szczególnie figurka Wiedźmina za astronomiczną kwotę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować