Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dzięki Akne za szybką odpowiedź.
Wydaje mi się jednak, że kto jak kto ale Ty masz lepszy kontakt z CDP niż zwykli gramowicze ;)
Jakby udało się dowiedzieć coś więcej od CDP to poproszę o informację na tym forum. Nawet jeśli to ma być informacja o zakończeniu akcji... Lepsze jakiekolwiek info niż nabranie wody w usta...
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie to GRAM.pl powinien byc *niezadowolony* ze swojej wspolpracy z CDP w ramach wPLNomanii, gdyz to reputacja GRAMu obrywa za to, nawet jesli z winy CDP. To *WY* powinniscie sie klocic z CDP o jakosc tej promocji.

Jesli konsul gramu odsyla nas (klientow) do CDP, bo promocja na stronie gramu przestala funkcjonowac - to znaczy ze GRAM jest bardzo niepowazny. Zrobiliscie promocje? CDP jest waszym partnerem? Pokazcie na co was stac, zdziwcie nas. Wrzuccie cos dobrego. Chcecie zeby wasi klienci byli LOJALNI? To bardzo proste - wy tez musicie byc wobec nas lojalni i przestrzegac wlasnych slow/obietnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 09:16, Evil Khan napisał:

Dla mnie idea pre-orderu przynajmniej w wydaniu PL (wielodniowe opóźnienia
z wysyłką, tańsze gry zaraz po premierze - taniej niż w preorderze) to pomyłka i polowanie
na jelenia.


Szczerze? Dla mnie ogólnie idea przedsprzedaży (bo właśnie to jest polski odpowiednik) to właśnie polowanie na jelenia. Już mówię dlaczego:

1. Jaki jest sens zamawiania gry, gdy różnica czasowa wynosi maksymalnie 4 dni. W przypadku wielkich sieci (np. MM, Saturn, Empik) ta różnica jest jeszcze mniejsza - jaki więc sens płacić więcej, gdy inne sklepy będą tę premierę 2-4 dni później sprzedawać taniej?

2. Jaki jest sens kupować grę w przedsprzedaży nie mając pewności, ile w niej będzie bugów? Jakie są realne wymagania sprzętowe? Jak pokazuje życie, recenzje czasopism i serwisów coraz częściej mijają się z opiniami zwykłych zjadaczy bitów. Przypadek? IMO lepiej poczekać aż gracze wystawią produkcji cenzurkę. Powiem szczerze, że zaskakują mnie gracze, którym różnicę robi np. tydzień. Naprawdę nie ma w co grać? Naprawdę nie ma czym zająć? Krótko mówiąc przedsprzedaż to po prostu ryzyko wywalenia kasy w błoto.

I dlatego właśnie przedsprzedaży unikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj cie spokuj jak mam około 200 wpln to bym chciał za to jakąś grę a nie że ja płace 30 zł i 20 wpln, najwyraźniej będe je trzymał bo szkoda wydać i oferta strasznie marna naprawde CDP się nie poisuje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep gram.pl jest ogólnie rzecz biorąc nie opłacalny. Gra kosztuje 99zł,w gramie jest za 79zł ale doliczając koszty dostawy wychodzi nam jeden pies dlatego nie opłaca się tutaj kupować.

Dnia 13.01.2009 o 23:09, Malcollm napisał:

To z jednej strony a z drugiej, cóż możecie się ze mną nie zgodzić ale śmierdzi to lekko
ustrojem komunistycznym


Widzisz, że posypało się jedno ostrzeżenie od moderatora. Trzeba milknąć innej rady ni ma jeżeli ktoś ma ochotę na WT w tym tysiącleciu.

Dnia 13.01.2009 o 23:09, Malcollm napisał:

Kto jest twoim idolem i dlaczego akurat Stalin


Dobry bajer, nieźle się uśmiałem, hehe. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 12:44, Wojman napisał:

Radze troszke zaczac uwazac na swoje slowa, bo moze sie okazac, ze nastepnym razem nie
bede tak wyrozumialy jak dzis.


Proponuję banować wszystkich krytykujących. Będzie wtedy wszystkim dobrze - jak za komuny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaczął się bunt... a bunt trzeba stłumić siłą hahaha

e żeby nie było że offtop więc pytanie: wie ktoś kiedy będzie coś w tej promocji?? bo na obietnicach się skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 14:45, Sebat1 napisał:

Ten spóźniony nowy zrzut jest IMO całkiem dobry. Na pewno zamówię sobie jeszcze dzisiaj
Neverwinter Nights Diamentową Edycję oraz Supreme Commander. ;]

Pytanko czy okładki jak są peremierowe oznaczają iż gry także w premierowym wydaniu są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 14:49, natanadler napisał:

> Ten spóźniony nowy zrzut jest IMO całkiem dobry. Na pewno zamówię sobie jeszcze
dzisiaj
> Neverwinter Nights Diamentową Edycję oraz Supreme Commander. ;]
>
Pytanko czy okładki jak są peremierowe oznaczają iż gry także w premierowym wydaniu są??


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 14:42, Evil Khan napisał:

> Jest! Nowy rzut!
POTWIERDZAM !


A gadżetów wciąż niet. To dla mnie jedyna interesująca kategoria, bo gry kupię taniej gdzie indziej - i to bez użerania sie z wirtualnymi ZUOtówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować