Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 14.01.2009 o 14:52, Vojtas napisał:

A gadżetów wciąż niet. To dla mnie jedyna interesująca kategoria, bo gry kupię taniej
gdzie indziej - i to bez użerania sie z wirtualnymi ZUOtówkami.


Tak samo nie ma nic nowego w grach na konsole :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem jest już trochę lepiej, tylko dla graczy co posiadają konsole nic nie ma, to nie uczciwe, dziwna ta polityka gramu... Cena TimeShifta razem z przesyłką nie tak duża, w końcu to Edycja Premierowa. Pak Gears+Unreal 3 też w miarę ciekawa cena lecz jeśli miałoby się brać pod uwagę ceny z allegro, to już tak różowo nie jest. Cena Dark Messiaha odrzuca, choć to wydanie Premierowe, które jednak na aukcjach można mieć za mniejszą cenę i to czasem nówkę:) Chętnie skusiłbym się na Supreme Commander, ale niestety brak pieniążków, poszło na co innego. Myślę jednak, że nic straconego, na pewno Gram.pl uraczy choć jeszcze raz nas jakimś ciekawym tytułem, może nawet tytułami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 18:39, capral napisał:

Nareszcie nowe tytuły! Szkoda tylko, że nie ma nic na konsole :(



szkoda ze gadzetow nie ma. wczoraj na kompani graczy byl fajny dlugopis z AC ale za pozno nie zdazylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na gram.pl zamawiałem coś szesnastego sierpnia... 2007 roku. Dzisiaj nie mogłem się już powstrzymać i wziąłem pak Gears of War + Unreal Tournament III z wPLNomanii. :D Fajnie, że w końcu pojawiło się coś nowego w ofercie - nadzieję porzuciłem już dawno, choć, jak widać, nie było to mądre posunięcie. ;>
Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło że wreszcie coś się pojawiło w ofercie.
Przydały by sie ję jakieś gadźety, samymi grami człowiek nie żyje :]
No i możliwośc pozbycia sę kilku wpln to jednak mało.
MOAR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę nowy zrzut. Choć raczej mało się nad nim napracowali. Gdybym nie miał Blacksite''a to pewnie bym go kupił, a tak nie ma dla mnie nic ciekawego. Ale może za tydzień o ile coś będzie bardziej się rozkręcą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2009 o 16:27, mateuszd55 napisał:

Blacksite jest NOWOŚCIĄ TYGODNIA... Tylko, że nakład jest rzekomo wyczerpany -.-


skąd to wywnioskowałeś ? Blacksite jest dostępny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prosze, nowy rzut dali. Wcześniej go nie było zapewne z powodu świat i nowego roku. Chyba zamówie sobie Timeshift + FEAR2 za miesiąc. Bo miałem kupić fEAR2 w empiku, ale tu za te cene będę miał FEAR2 i Timeshift ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować