Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 17.01.2009 o 00:37, Bambadil napisał:

> Hmm wydaje mi się, ze ta akcja nie spełnia swojej podstawowej roli, a mianowicie
pozbywania
> się swoich wPLN-ów. Sam zauważyłem, ze mam ich teraz więcej niż przed rozpoczęciem
akcji;)

Bo mało gadżetów kupiłeś ;] Ja np. wziąłem figurkę Geralta za 150 wPLNów, koszulkę Turoka
za 100 wPLNów, Nieśmiertelnik Turoka za 25 wPLNów i z ponad 400 wPLNów zostało mi 164
(powinno 124, ale nie wiem za co dostałem bonus 40 wPLNów o.O Mnie to nie przeszkadza
;D)


Figurka + koszulka + nieśmiertelnik = 275
pisałeś że miałeś ponad 400 (400-275=125) spodziewałeś się że zostanie 124 a zostało 164
posiedź nad matematyką jeszcze
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Primo to nie temat "matematyka - naucz się liczyć" ;D
Secundo nie muszę się uczyć matmy, bo mam mocne 4 ;] Gdybyś chciał wiedzieć to za KWC NWN dostałem 30 wPLNów, a zapłaciłem "troszkę" więcej (nie pamiętam ile dokładnie, ale chyba 100). Jak chce ci się dalej bawić w "udowodnij, że on nie umie liczyć" to podlicz jeszcze wPLNy, które wydałem i które dostałem za Fear i Turoka ;]
A i już wiem za co dostałem te 40 wPLNów - zrezygnowałem z CE WotLK i EK AoC PL ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, to już dzisiaj jest wtorek i ma być (''''niby'''') kolejny zrzut. A do mnie jeszcze nie dotarła moja Diamentowa Edycja Neverwinter Nights oraz Supreme Commander. Ciekaw jestem czy i tym razem znajdę dla siebie coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 13:36, Sebat1 napisał:

O kurcze, to już dzisiaj jest wtorek i ma być (''''niby'''') kolejny zrzut. A do mnie
jeszcze nie dotarła moja Diamentowa Edycja Neverwinter Nights oraz Supreme Commander.
Ciekaw jestem czy i tym razem znajdę dla siebie coś ciekawego.

A ja ciekaw czy się pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że do kosztów samych gier trzeba doliczyć co najmniej 8,90 kosztów wysyłki ze względu na brak możliwości odbioru w metrze... Mógłbym nawet pojechać znowu na tę Jagiellońską, do obu punktów CDP / gram.pl mam blisko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 13:36, Sebat1 napisał:

O kurcze, to już dzisiaj jest wtorek i ma być (''''niby'''') kolejny zrzut. A do mnie
jeszcze nie dotarła moja Diamentowa Edycja Neverwinter Nights oraz Supreme Commander.
Ciekaw jestem czy i tym razem znajdę dla siebie coś ciekawego.



Mi zawsze dochodzą paczki z gram.pl tak po trzech daniach :D Tak około 17-18.00 ^^
Ja to się na szczęście jeszcze na nich nie zawiodłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie przychodzi na dzień po nadaniu, ale najpierw trzeba taką paczkę wysłać. Moja od środy jest "pakowana i przygotowywana do wysyłki". Chyba Im się taśma skończyła :-(

Swoją drogą, może to lepiej? Jeśli jej jeszcze nie spakowali, to pewnie nie zrobi im różnicy dorzucenie jednej czy dwóch rzeczy z dzisiejszej wPLNomanii.
(nie ma to jak nieuzasadniony optymizm!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2009 o 15:44, Kur0 napisał:

Mi zawsze dochodzą paczki z gram.pl tak po trzech daniach :D Tak około 17-18.00 ^^
Ja to się na szczęście jeszcze na nich nie zawiodłem :P


To szczęściarz z ciebie, bo mi także paczka zazwyczaj dochodzi w trzy dni, ale nierzadko zdarza się, że muszę czekać cały tydzień. Dlatego nigdy nie zamawiam kurierem, bo to wywalanie pieniędzy w błoto, zamówię kurierem, a i tak na paczkę czekam tydzień. I w ogóle nie rozumiem jak paczka może przychodzić w godzinach 17-18, mi prawie zawsze przychodzi w godzinach 9-12 rano. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 16:49, Lukasz924 napisał:

zrzut pewnie bedzie jutro, ostatni byl w srode


Mam nadzieję, że dadzą jakieś fajne gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:03, crash807 napisał:

Przepraszam, czy mamy jakieś święto? Bo brak zrzuty 2 i 3 tygodnie temu można było zrozumieć
ale dzisiaj?


Hmm... święto wtorku? Nie ma chyba świąt, ale może nie ma zrzutu bo nie wiedzą co dać? Pewnie ciężko główkują co zrobić, żeby nas zadowolić.. :D A tak na prawdę - jutro prawdopodobnie będzie nowa oferta... Mam nadzieję, że nas nie zawiodą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 20:03, crash807 napisał:

Przepraszam, czy mamy jakieś święto? Bo brak zrzuty 2 i 3 tygodnie temu można było zrozumieć
ale dzisiaj?


Jakiś czas temu mówiono w TVN''ie że prawie na każdy dzień przypada jakieś święto :P
Ale nie wiem jakie dziś mamy święto, hmmmmm a może wigilie święta babci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 stycznia:
* imieniny: Dobiegniew, Dobrochna, Dobroniega, Dobrożyźń, Dobrzegniew, Eutymiusz, Fabian, Fabiana, Lucjan, Maur i Sebastian
* Azerbejdżan - Dzień Męczenników
* Gwinea Bissau, Republika Zielonego Przylądka - Dzień Bohaterów
* Mali - Święto Armii
* wspomnienia i święta kościoła katolickiego:
o św.Fabian, papież i męczennik
o św.Sebastian, męczennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować