Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2009 o 20:58, ony Dzekson napisał:

Ludzie, przyzwyczajcie się w końcu że tak jest zwykle z CDP, z każdym konkursem itp itd.
Wygrałem w jednym jedynym konkursie CDP a rozdanie nagród było przesuwane chyba z 3 razy.
Wielokrotnie na CDP się zawiodłem więc nie traktuję takich promocji serio, ot taki bajer.
I tak na xboxa nie ma ciekawych promocji.


Aha czyli mamy pogodzić się z marną jakością usług CD-P bo to są oni i się nie zmienią, sęk w tym, że to my jesteśmy klientami i gdyby nie my to by takiego CD-P nie było bo, nie miało by czego sprzedawać, normalne zwykle tutaj nie działa, wiesz jak się daje d.. to się mówi sorry daliśmy zadka... a tu jest ewidentne nabranie wody w usta no chyba, że kolesie z CD-P nie umieją obsługiwać komputerów i nie są w stanie śledzić swojej własnej promocji na stronie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy mam xboxa to nic od CDP nie kupiłem (tzn oprócz podkładki pod myszkę za wPLN), zresztą w xboxa gram maksymalnie godzinę dziennie, nawet filmy już częściej dvd oglądam na nim więc w dużej mierze mi wisi ta promocja. Osobiście jednak uważam że skoro wczesniej już tyle gadżetów było dostępnych za wPLN (typu standy do gier, koszulki, podkładki, smycze i inne pierdółki) to wPLNomania nabierze jakiegoś nowego wymiaru, na miarę tego z cenegi. Jak widać myliłem się. Przynajmniej mogę się pośmiać z pierwszego zdania z newsa od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej mogę się pośmiać z pierwszego zdania z newsa od czasu do czasu

Za 40 lat siedzą starzy i siwi forumowicze w oczekiwaniu uptdate-a z nowym towarem z CD-P .... pierwsze dorzucenie towaru od 20 lat..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zaglądaj do nas często - co tydzień nowe rewelacyjne gry i gadżety!"

zaglądam. (jeszcze). w przeciwieństwie do pracownikow CDP ! arrrggghhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, ze ludzie wypisuja komentarze odnosnie akcji wlasnie tutaj, nie jest wcale bezpodstawne! Na stronie wPLNomanii istnieje bardzo widoczny odnosnik "komentuj", dzieki ktoremu mozna skomentowac te akcje i dzieki, ktoremu trafiamy wlasnie na te strone. Ponadto w FAQ wPLNomanii istnieje punkt:

"Czy akcja wPLNomania jest akcją gram.pl czy CD Projekt?

wPLNomania jest akcją CD Projekt. Zasady, listę tytułów oraz gadżetów opracował CD Projekt. Gram.pl jest wyłącznie platformą za pomocą której komunikujemy się z graczami oraz realizujemy wysyłki i nie ma nic wspólnego z ofertą przedstawioną w wPLNomanii."

Taaaak "Gram.pl jest wyłącznie platformą za pomocą której KOMUNIKUJEMY SIĘ z graczami" - z tym, ze jak widac komunikacja przebiega tylko w jedna strone :/.

Coz, ja moge dodac, ze wPLNomania z niepowodzeniem spelnia swoje zalozone zadanie. Zwlaszcza teraz gdy brak jest jakichkolwiek gadzietow i przedmiotow, ktore mozna by bylo kupic wydajac wylacznie wPLN. Sytuacja wyglada tak, ze na akcji zamiast pozbywac sie wirtualnych pieniedzy, duzo latwiej jest zarobic! Nie ma wlasciwie ofert, przy ktorych mozna by bylo zuzyc wiecej niz 20 wpln (czesto bywa nawet mniej). Taka ilosc wplnow pozwala tak naprawde zaoszczedzic tylko na kosztach wysylki, a po zarejestrowaniu zamowionych przez nas gierek jestesmy znow w stanie wyjsciowym.

Nieprofesjonalne wydaje mi sie tez nieinformowanie na stronie wplnomanii o poslizgach w pojawianiu sie nowych ofert. Obiecywane byly cotygodniowe aktualizacje - jak jest, kazdy widzi. OK, nowych tytulow tym razem w ofercie nie uswiadczylismy, ale wskazane byloby jakies info o sytuacji i o tym kiedy nowe pozycje sie pojawia.
Zamieszczenie tego typu informacji to zaden wysilek, sprawa bardzo prosta, moglaby sie tym zajmowac cotygodniowo nawet pani sprzataczka z CDPROJEKTu, ale nieee - cdprojekt woli olac graczy i psuc sobie swoja dobra, ciezko wypracowana opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga to akcja w sporej czesci jest tez failem z winy przyjetej formy - zamiast sprzedawac feara za 10+10 mozna bylo odzalowac i puscic je jako 5+45wpln, albo wrzucic troche tytulow z najnizszej serii wydawniczej w cenie 1+49. Ludzie by sie cieszyli , a wplny bylyby utylizowane, a tak to tylko narastaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pokajać i poniekąd zwrócić część honoru z racji ostatniego rzutu. Nie zauważyłem, że w cenie 70 złociszy można zgarnąć pack GoW z UT3. Jest to na pewno zdecydowanie warte uwagi co wcześniej przeoczyłem, ale błąd już naprawiony, a zakupy zrobione ;). Tym bardziej, że premierówki (przy okazji: poradnik do GoWa choć świetny, to jednak fatalnie sklejony. Drukarnię należałoby skasować, bo chałturę odwala. Żeby po dwukrotnym przejrzeniu kartki zaczęły wylatywać? 8-/)

Niestety wraz z nowymi zakupami znowu mi naszło wPLNów. Ech... no cóż, ciężko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczycie że gdy skończy się cudowna "wyprzedaż" ktoś łaskawie napiszę że byli pochłonięci pracą i nie mogli\zapomnieli napisać. I na dzień dobry pojawi się to co nie zeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 10:45, Michaelius napisał:

Swoja droga to akcja w sporej czesci jest tez failem z winy przyjetej formy - zamiast
sprzedawac feara za 10+10 mozna bylo odzalowac i puscic je jako 5+45wpln, albo wrzucic
troche tytulow z najnizszej serii wydawniczej w cenie 1+49. Ludzie by sie cieszyli ,
a wplny bylyby utylizowane, a tak to tylko narastaja.


Cdprojekt też chce coś zarobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 12:54, crash807 napisał:

Cdprojekt też chce coś zarobić...

Tylko powiedz mi co to za promocja w której tak naprawdę nie ma szans pozybć się tego co nagromadziłeś za kilka latek <mowa o wpln-ach> im więcej kupujesz tym więcej masz ich na koncie a celem takowej promocji miało być pozbycie się tych wpln-ów... toż to nie ma większego sensu ja osobiście przechodzę do Kompanii graczy jeszcze tylko kilkaset punktów i będzie super wypaśna nagroda i taka promocja ma sens wiesz po co zbierasz punkty a tutaj te wplny... są - no to fajnie jak by ich nie było też by było fajnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 13:06, Malcollm napisał:

ja osobiście przechodzę do Kompanii graczy jeszcze tylko kilkaset
punktów i będzie super wypaśna nagroda i taka promocja ma sens


Brzmi to zabawnie, biorąc pod uwagę, że Cenega ma zupełnie inny asortyment gier. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 13:36, Vojtas napisał:

Brzmi to zabawnie, biorąc pod uwagę, że Cenega ma zupełnie inny asortyment gier. :)

Inny co rozumiesz pod tym pojęciem..??
Fallout 3
Colonization
Civilization IV
PoP
GTA IV to są gry które można u nich kupić i w które gram, oczywistym jest to, że czasami trzeba wybierać pomiędzy Cenegą a CD-P bowiem w danym czasie u tego dystrybutora czy u tego drugiego wychodzą ciekawe tytuły kiedyś wybierałem te od CD-P ale teraz większe profity zyskuje się kupując od Cenegi i taka jest prawda, więc jeśli teraz mam wybierać gdzie daną grę kupić to wybieram gry od Cenegi CD-P już wystarczającą ilość razy pokazało gdzie ma swoich klientów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 15:05, Malcollm napisał:

> Brzmi to zabawnie, biorąc pod uwagę, że Cenega ma zupełnie inny asortyment gier.
Inny co rozumiesz pod tym pojęciem..??


Inny, bo każdy z tych dystrybutorów się uzupełnia swoją ofertą. Konkurencja jest natomiast w jakości wydania i usług. Ja sam z ukontentowaniem skorzystałem z Kompanii Graczy, odbierając słuchawki Creative Fatality i komiks. Ale jeśli chcę kupić np. Warcrafta 3, to wyboru nie mam żadnego - jedynie sklep mogę wybrać. Ale wPLNomania jest CDP, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 13:36, Vojtas napisał:

> ja osobiście przechodzę do Kompanii graczy jeszcze tylko kilkaset
> punktów i będzie super wypaśna nagroda i taka promocja ma sens

Brzmi to zabawnie, biorąc pod uwagę, że Cenega ma zupełnie inny asortyment gier. :)


Owszem , ale moze to byc jakis czynnik decydujacy czy brac dane gre od wydawcy x w momencie premiery, czy moze inna od wydawcy y , a ta od xa za jakis czas na wyprzedarzy badz tanszej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 15:55, Michaelius napisał:

Owszem , ale moze to byc jakis czynnik decydujacy czy brac dane gre od wydawcy x w momencie
premiery, czy moze inna od wydawcy y , a ta od xa za jakis czas na wyprzedarzy badz tanszej
serii.


O to dokładnie mi chodzi, w sytuacji w której mam większy profit u jednego wydawcy niż u drugiego wcale mi nie zależy na tym by ta gra której poszukuję była już zaraz teraz, promocje przyciągają a ta którą serwuje CD-P cóż raczej odpycha niż przyciąga, nie dość, że marny z tego użytek, to do tego jeszcze więcej zyskuję tych WPLN-ów niż trace przy zakupach więc jaki w tym sens..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 16:15, rafekx 12 napisał:

CZyli moje marzenia o Total War w wplnowej ofercie spełzły na niczym,ehhh

Ale o jakim total war..? Calym komplecie czy jakiejś części..?
Cóż możesz zawsze liczyć, że za tydzień czy też dwa tygodnie CD-P doda coś do swojej super duper promocji..:)
I kto wie może tam będzie total war

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 16:17, Malcollm napisał:

> CZyli moje marzenia o Total War w wplnowej ofercie spełzły na niczym,ehhh
Ale o jakim total war..? Calym komplecie czy jakiejś części..?
Cóż możesz zawsze liczyć, że za tydzień czy też dwa tygodnie CD-P doda coś do swojej
super duper promocji..:)
I kto wie może tam będzie total war


O Rome Total War-złotej edycji,słyszałem ze miała być...ale wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować