Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Nie obserwuje wplnomanii na biezaco ale chyba nowe tytuly nie pojawiaja sie zbyt czesto ;)
Osobiscie ubolewam nad tym, ze gierki konsolowe zostaly potraktowane bardzo po macoszemu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 17:38, SirMike napisał:

Nie obserwuje wplnomanii na biezaco ale chyba nowe tytuly nie pojawiaja sie zbyt czesto
;)
Osobiscie ubolewam nad tym, ze gierki konsolowe zostaly potraktowane bardzo po macoszemu
:(

To tak jak ja :<
Niestety, ale nas (konsolowców) nie lubią :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 17:27, lama123 napisał:

(...) i przynajmniej zmieni ten chory opis :)

lepiej niech tego nie robią tylko niech się wywiążą z danego słowa!!
rozumek wy tam po drugiej stronie? robicie ludzi w balona ..żeby nie napisać bardziej dosadnie.
szlag :< porządna firma a spraw w okół własnej d**y dopilnować nie może :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez ubolewam nad marnym wyborem i brakami aktualizacji, ktorej nie ma co tydzien... juz lepsze promocje sa na aukcjach w necie hehe. inna firma za punkty chociaz sensowne gadzety daje z kazdej dziedziny, np procesory :D , pomazyc mozna ze cdp kiedykolwiek zrobi cos jak trzeba. a co do konsol, wystarczy zobaczyc ceny gier na gramie by wiedziec skad brak ich za wpln zwlaszcza ze konkurencja czesto ma to samo za pol ceny :) , nie rozumiem tej firmy, kiedys mieli lepsze oferty nawet za wpln na poczatku tej promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jako że tylko Ty wydajesz się być kompetentną osobą i dzięki twojej (podejrzewam) interwencji coś ostatnio drgnęło z tą całą akcją - ponawiam prośbę:
"Jakby udało się dowiedzieć coś więcej od CDP to poproszę o informację na tym forum. "
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 10:18, Evil Khan napisał:

Cześć, jako że tylko Ty wydajesz się być kompetentną osobą i dzięki twojej (podejrzewam)
interwencji coś ostatnio drgnęło z tą całą akcją - ponawiam prośbę:
"Jakby udało się dowiedzieć coś więcej od CDP to poproszę o informację na tym forum.
"


ludzie, nie ośmieszajcie się...
"jakby udało się dowiedzieć coś więcej od CDP...."

no śmiech na sali... przecież Ci ludzie (gram.pl i cdp) pracują w JEDNYM miejscu - kiedyś jak pamiętamy to była JEDNA firma... sprawdźcie adres gram.pl oraz CDP - Wawa, Jagielońska 74
Ci ludzie razem pracują, rozmawiają, faxują, mailują itd.
i nas razem skutecznie olewają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem, ty to wiesz, CDP i gram.pl to wiedzą - choć idą w zaparte że są osobną firmą itp. itd... - nie lubią jak się im wypomina brak niezależności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 17:04, zako95 napisał:

ta cała akcja przerodziła sie w jeden wielki żart.

ano żart żart :/
..ja tu też mam taki jeden:
(reklama)..wPLNomania! super oferma :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam nie raz ten temat, wcześniej przeglądałem oferty i w tym moemncie wiem o czym bedę mówił. Wplnmaniak skończyla się (najprawdopodobniej), tylko ze ciała dało nie tylko CDP, ale również wierni i kochani gramowicze. Nt. CDP nie ma co mówić bo wiadomo że nie dali żadnych informacji nt. opóźniania rzutów czy w ogóle zrezygnowania z nich. Ale kwestią na którą można, albo wręcz trzeba sie zastanowicz to wy. To co tu panuje (w wiekszosci) to zgrania rozwydrzonych bachorów, którzy rzucają tekstami nie dlatego, że CDP milczy, tylko że teraz już się jej to podoba i jest popularne. Taka hołota niech sie nie dziwi że akcja jest "zawieszona", bo sam na miejscu CDP bym bez zadnej informacji zrezygnował z niej patrząc co wyprawiają gramowicze. I waląc tekstami, które są bardzo blisko poziomu żenady coś chcecie pokazać? Pokazać jacy to el0 jesteście? Myślicie że CDP nie wie ze nie ma rzutów? Wie doskonale, ale co to zmienia? Nic. Moim zdaniem proponuje zostawić ten temat, bo i nie wiadomo kiedy sie coś pojawi i czy w ogóle się coś pojawi, a poziom żenady rośnie i rośnie. Mnie w tym momencie nie obchodzi jakie złe jest CDP, że szuka wymówek, ze nic nie mówi nt tej akcji, ja mam to gdzieś. Chodzi o gramowiczów, którzy wstyd przyznać ale przeginaja na całej lini, waląc jakiś "śmiesznymi" tekstami, które mają pokazać jacy to oni fajnie. I tu ukazany jest dowód dlaczego poziom forum to w tym momencie pochylnia w dół. Gratuluję i życzę troche zastanowienia nad swoim "myśleniem" albo zrobienia tak by to "myślenie" sie pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy cała akcja nie powstała dzięki gramowiczom.. ludzie narzekali że nie mają co z wPLNami zrobić.. narzekali do tego stopnia, aż ich wysłuchano i zorganizowano całą akcję. więc co się dziwisz że na forum owym coraz więcej i więcej jest chamstwa i żartów skierowanych w stronę organizatora wPLNOmanii?? ludzie znów chcą wywrzeć presję. zdziwiony? ..bo ja nie
CDP sami sobie są winni, zorganizowali coś co miało przyciągnąć klientów, a wychodzi na to że z mordy zrobili cholewę. a kto daje i zabiera na rynku miejsca nie zagrzewa.
myślisz że jestem zadowolony z faktu iż firma którą obdarzyłem zaufaniem daje w tak ohydny sposób ciała?? ..oj mylisz się Panie i to grubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

deuser, wierzysz w to co piszesz ? Bo to bzdury są, akcja jest bo to kolejna promocja i chcieli się pozbyć średniaków i innych zalegaczy w magazynie. A że uciszyli skowyt tutaj zebranych chociaż na chwile to był dla nich bonus. Pozatym uważasz że nie zagrzeją miejsca na rynku ? A co zrobisz, kupisz gry przez nich wydawane w inny miejscu ? za grancą ? Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 10:23, BaRtSkull napisał:

deuser, wierzysz w to co piszesz ?

próbuję coś wywalczyć.. czy mi się uda, nie wiem.. na pytanie odpowiem: tak wierzę.. a wiara czyni cuda

Dnia 30.01.2009 o 10:23, BaRtSkull napisał:

Bo to bzdury są, akcja jest bo to kolejna promocja
i chcieli się pozbyć średniaków i innych zalegaczy w magazynie. A że uciszyli skowyt
tutaj zebranych chociaż na chwile to był dla nich bonus.

to przeczytaj info do newsa o wPLNomanii.. regulaminowo, jeśli się CDP nie wywiąże się z danego słowa to można ich pozwać.

Dnia 30.01.2009 o 10:23, BaRtSkull napisał:

Pozatym uważasz że nie zagrzeją miejsca na rynku ?

tego nie twierdzę i nie chcę takiego rozwiązania.. napisałem jedynie że jeśli firma ) jakakolwiek przestająca się wywiązywać z danego słowa/kontraktów/umów to wcześniej czy później przestaje istnieć.. napisałem ku przestrodze ;)

Dnia 30.01.2009 o 10:23, BaRtSkull napisał:

A co zrobisz, kupisz gry przez nich wydawane w inny miejscu ? za grancą
? Powodzenia.

u konkurencji, albo w firmie która wykupi ( ALE TO GDYBANIE JEST.. by mnie znów ktoś nie posądził o sianie zamętu :) CDP.. rozumiesz teraz.. nie życzę nikomu źle, no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wip_01 Twoja wypowiedz jest iscie na poziomie. Kazdy ma prawo wyrazic tutaj swoja opinie i nie byc z tego tytulu obrazanym przez takich jak Ty. Jest opcja skomentuj, to mozna skomentowac czyz nie? Sa moderatorzy forum? Sa. Poza tym piszac tak o gramowiczach ogolem a nie tylko o tych ktorzy wypowiadaja sie na poziomie szkoly podstawowej sam siebie obrazasz bo sam jestes gramowiczem piszac tutaj.

Kazdy zawiedziony na tej akcji ma prawo sie tu wypowiedziec. Przed wplnomania mialem 196 wpln, teraz mam tyle samo. Od poczatku czekam na jakas sensowna gre na konsole za mozilwie malo PLN a duzo WPLN. Od poczatku akcji nie pojawila sie taka (na konsole sie prawie nic nie pojawia, tylko tyle ze zmienia gre z xbox na ps3 o tym samym tytule) wiec wyrazilem swoja opinie i kazdy inny nie tyle gramowicz co i KLIENT tej firmy ma prawo w uprzejmy sposob wyrazic swoje zdanie.

Jak na moj gust akcja upadla, nawet na pc nie ma nic czego kiedys by sie nie kupilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować