Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Ja tam osobiście też dałem sobie spokój nie ma co walczyć, przeniosłem się na inny bardziej wydajny grunt, cenegi, jest tam wiele tytułów które chciałbym posiadać, wcześniej było tak, że patrzyłem wpierw na ofertę CD-P a później na ofertę Cenegi i tak też kupowałem gry, teraz zrobiłem odwrotnie, na gry CD-P wogóle nie patrzę gdyż nie mam z tego żadnego profitu wydam stówkę i co..? i nic wydam i mam grę jakąś tam a w sytuacji w której wydam stówkę u Cenegi to jeszcze zyskam te sto lub więcej punktów, i tym oto sposobem jak by to było teraz, po przeliczeniu zakupów uczynionych u CD-P w sytuacji w której powiedzmy w 80% z dwojakich wyborów wybierałem gry z Cenegi to an moim koncie w KB Cenegi miałbym teraz około 3-4 tysięcy punktów, a tak to tutam mam co kupę niepotrzebnych WPLN-ów próba pozbycia się tych wirtuali wiąże się z tym, że nie dość, iż muszę dopłacić do tego biznesu to jeszcze po otrzymaniu przesyłki otrzymam te WPLN-y z nawiązką...
PYTAM ZATEM:
Gdzie jest tutaj ta promocja szanowni CD-Projektowcy bo ja chyba albo jestem głupi albo jakiś ślepy albo z matematyki lewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale marny ten nowy zrzut... IMO jeden z gorszych jaki się do tej pory pojawił. Zupełnie nic opłacalnego, a tym bardziej interesującego, dla siebie nie widzę. S.T.A.L.K.E.R.-a mam już kupionego w tej promocji, dodatek do Company of Heroes również kupiłem w tej promocji, więc dla samej podstawki nie opłaca się kupić Złotej Kolekcji. Ech, i znowu muszę czekać na nowy zrzut z nadzieją, że pojawi się coś ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:33, Sebat1 napisał:

Ale marny ten nowy zrzut... IMO jeden z gorszych jaki się do tej pory pojawił. Zupełnie
nic opłacalnego, a tym bardziej interesującego, dla siebie nie widzę. S.T.A.L.K.E.R.-a
mam już kupionego w tej promocji, dodatek do Company of Heroes również kupiłem w tej
promocji, więc dla samej podstawki nie opłaca się kupić Złotej Kolekcji. Ech, i znowu
muszę czekać na nowy zrzut z nadzieją, że pojawi się coś ciekawego...



jak nie bylo dwa tygodnie to bylo zle, jak juz jest to ze nie ma nic ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:45, Lukasz924 napisał:

jak nie bylo dwa tygodnie to bylo zle, jak juz jest to ze nie ma nic ciekawego...

Polecam na przyszłość postawić więcej przecinków;)<to tak od siebie>, co do reszty to powiem tyle, jak dla mnie ta promocja dalej lezy i kwiczy, nic tylko dobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej mam starą stronę, ze starymi ofertami, oj pewnie podpadłem CD-P i walnęli mi na mojego IP bana na aktualizacje..;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:58, Malcollm napisał:

A ja dalej mam starą stronę, ze starymi ofertami, oj pewnie podpadłem CD-P i walnęli
mi na mojego IP bana na aktualizacje..;););)



ja tez jeszcze 15min mialem stara, ale juz mam nowa( na szczescie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 19:59, Lukasz924 napisał:

ja tez jeszcze 15min mialem stara, ale juz mam nowa( na szczescie)


Wiecie szanowny kolego ja w tym nie widzę, żadnego szczęścia bo raczej nie ma na co patrzeć, gdy jednak dowiedziałem się co jest w tej superrr ofercie zrobiłem w tył zwrot i pobiegłem do sklepu cenegi gdzie rozupściłem trochę kasy....
Oby więcej takich super duper PRomocji a napewno będę miał więcej gier.. tylko że nie od CD-P..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 20:01, Malcollm napisał:

> ja tez jeszcze 15min mialem stara, ale juz mam nowa( na szczescie)

Wiecie szanowny kolego ja w tym nie widzę, żadnego szczęścia bo raczej nie ma na co patrzeć,
gdy jednak dowiedziałem się co jest w tej superrr ofercie zrobiłem w tył zwrot i pobiegłem
do sklepu cenegi gdzie rozupściłem trochę kasy....
Oby więcej takich super duper PRomocji a napewno będę miał więcej gier.. tylko że nie
od CD-P..:)



oj boze konsul napisal ze ta akcja ma sie zmienic, i narazie cos dodali od niechcenia ale jest. za tydzien bedzie lepiej. nie wieszajcie na nich psów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2009 o 19:45, Lukasz924 napisał:

jak nie bylo dwa tygodnie to bylo zle, jak juz jest to ze nie ma nic ciekawego...

No dokładnie tak. Co się poradzi na to, że CDP jak nie w jednej, to teraz w drugiej kwestii zawaliło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj ja przecież na nich nie wieszam psów, ja już dawno powiesiłem na nich kobyłę i to nie jedną, co do twojego stwierdzenia, cóż, nie było nic, bo nie było i już, podobno problemy, więc jak jest teraz ? Mamy się cieszyć z tego powodu, że coś jest..? Tylko że to coś daleko ma do stwierdzenia "Promocja" dlatego też, gdy coś mi się nie podoba będę o tym głośno mówił, podziwiam za to tych co tak bezkrytycznie a wręcz ślepo wierzą w to co ktoś tam z CD-P powie bądź napisze.
A ja jestem taki nieufny, ciekawe też dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się ucieszyłem, że nowy zrzut, nie powiem, nawet niezły. Nawet niezła cena ZK Company Of Heroes, to chyba jedyna interesująca pozycja w nowym zrzucie, ważne, że nie zapomnieli, iż jeszcze istnieje taka inicjatywa jak WPLN. Reasumując, to jednak uważam, że jak chcą co i rusz wstawiać takie pozycje, to niech lepiej tego wcale nie robią, wiadomo, każdemu nie dogodzisz, ale jak widać, większość jest nie za bardzo zainteresowana i radosna z powodu nowego zrzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malcollm, przecież wszyscy już w tym temacie od 16.00 dzięki tobie wiemy, jaka to C* fajna jest. Pozwolisz sobie zgasić komputer? Naprawdę, nie potrzebujesz więcej nabijać postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować