Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2009 o 11:30, Flagun napisał:

Właśnie dodali "nowe" tytuły z czego 4 są już niedostępne. Zniknęło CoH. Brawo CDP oby
tak dalej.


omg jakie nowy tytuły? te o których mówisz były zamieszczone tydzień temu.

edit: Niektórym pojawiają się również tytuły z wcześniejszych rzutów dlatego pewnie jest to mylące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 11:34, żyrafa napisał:

> Właśnie dodali "nowe" tytuły z czego 4 są już niedostępne. Zniknęło CoH. Brawo CDP
oby
> tak dalej.

omg jakie nowy tytuły? te o których mówisz były zamieszczone tydzień temu.

edit: Niektórym pojawiają się również tytuły z wcześniejszych rzutów dlatego pewnie
jest to mylące.

Owy cudzysłów w moim poście wyraża to co Ty napisałeś powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 05:26, LIZZU napisał:

tyDzień Świstaka.
oo nowość tygodnia - Stalker - EKSTRA!
oo nowość tygodnia - Stalker - EKSTRA!
oo nowość tygodnia - Stalker - EKSTRA!
oo nowość tygodnia - Stalk... hmm......


Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ok sorki nie dostrzegłem go;) widocznie tak czekam z niecierpliwością na nową dostawę, że widząc słowo ''''nowe'''' odrazu myślę, że coś dali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę się doczekać na nową dostawę, zwłaszcza, że po ostatnich zakupach na tej promocji moje wPLNy się tylko rozmnożyły (kochane premierówki za 10zł + 5wPLN albo coś koło tego :P).
Wchodzę, napalam się, a tu wPLNomania zamiast do przodu iść to cofa się w czasie. Super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, czy akcja właśnie padła, czy to nowy rzut się szykuje... a może to może mój internet mnie nie dopuszcza do strony? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A juz mi sie uswiadomilo czemu w tym tygodniu nie ma.
Teraz CPP podlicza co nie zeszlo w wielkiej "promocji" i zastanawiaja sie czy zejsc 5 czy 10 pln z ceny przed wrzuceniem na wpln manie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny jak w sklepach. Może przed świętami były by atrakcyjne ale teraz ?
Nadzieja umiera ostatnia.... a drugie przysłowie pewnie wszyscy znamy :)
Szacunek dla CDP za konsekwencje w nieskładaniu graczom atrakcyjnych ofert. Zwłaszcza, że tu zaglądają tylko stali !!! klienci tej firmy.
Naprawdę, aż się komentować odechciewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jedna z największych porażek GRAM.PL, dobry program lojalnościowy, ale totalnie zbabrany. Mam ponad 620wpln i co... i nic. Bo nie ma ich na co wydawać, oferta jest tragiczna, a ceny fatalne. Program ma zadanie przekonywać do zakupów na GRAM.PL, a on właściwie odstrasza, bo już cena wyjściowa jest mało atrakcyjna, a jeszcze trzeba do tego dołożyć wpln. W efekcie dwóch ostatnich gier nawet nie rejestrowałem, bo i po co. Czekam na naprawdę ciekawe pozycje, a nie ochłapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nie można nazwać marketingiem, to jest zwykłe naciągactwo, kiedy czytam te teksty o rewelacyjnej ofercie na zakupy za wpln, to mam wrażenie, że ktoś tu dzisiaj nie sikał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i dlatego wygrywa taki Media Markt, który ma ceny na prawdę świetne (NIECAŁE 30 złotych za Kings Bounty - a sprawdzcie sobie cenę edycji podstawowej na gram''ie).
w dodatku od DŁUGIEGO czasu wciąż przeciagana jest możliwosc odbioru osobistego, co całkiem przekreśla opłacalność zakupów tutaj, zwlaszcza dla ludzi ze stolicy.
ile mozna kłamać, aż dziw ze nikt sie tym jeszcze nie zainteresował i szerzej o tym nie napisał. CDA słyszy? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuu 30 zeta za king`s-a no nieźle gdybym miał MM pod nosem to juz bym tam leciał próbując przebrnąć przez pół metrowe zaspy śniegu - a co do promocji to mamy takie dwa fronty jedni się nią zachwycają, że niby premierówki za tak niskie ceny a inni wieszaja na niej psy - ja osobiście uważam, że ta promocja po prostu "zdechła" - wpierw leżała i kwiczała teraz jest martwa, a to, że ktoś coś podrzuci od czasu do czasu nie zmieni mojego zdania, bo co bedzie niby sprzęt..? Tak swego czasu mówili, choć widząc co sie tutaj dzieje, można stwierdzić, że zakup tego sprzętu i tak nie będzie opłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z konsuli gramowych wspominał jakiś czas temu, że ceny tutaj a ceny "sklepu" na allegro to dwie różne rzeczy, inna polityka cenowa etc etc ... niby tłumaczenie jest ... z drugiej jednak strony jakoś to nie przekonuje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować