Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2009 o 12:29, Colidor napisał:

Miały być wielkie zmiany, super okazje, miało nas zatkać... już na dniach...

Częściowo przecież dotrzymali słowa. Często tu ludzi zatyka... z oburzenia ^^.

Mnie np. zatkało ostatnio, kiedy paczka UT3+GoW - obie gry premierówki - pokazała się na Allegro za 69zł, bez konieczności dopłacania wPLNami. Klasyczny przykład jak kogoś "zrobić bez mydła". To może zatkać na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem czegoś w wPLNomanii będę po prostu sprawdzał na Allegro najatrakcyjniejszą cenę interesującego mnie tytułu... To naprawdę zaczyna być denerwujące. Cholernie się cieszyłem, że trafiłem na pak Gears of War + Unreal Tournament 3 w takiej cenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można się spodziewać tych rewolucji jeszcze w tym kwartale? ;)
A tak serio: ta promocja nawet w formie rzutów comiesięcznych nie byłaby zła, gdyby nie ten odbiór osobisty, a raczej jego brak.
Poza tym... kupmy już te "Frątlajnsy" (już tylko 36 zostało!), to może się zlitują i dadzą coś nowego. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odbioru osobistego nie umożliwiają z jednej prostej przyczyny: bo zarabiają na każdym wysłaniu paczki. Tak to jest jak sie płaci ryczałtem. Trzeba wysyłać ile wlezie bo i tak płaci się tyle samo. Także niby taniej produkt, ale oni i tak swoje zarobią na braku odbioru osobistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnerwia mnie już ten brak odbioru osobistego... swoją drogą wplnomania jak dla mnie się skończyła. Albo wypuszcza się dopracowany projekt albo się go zamyka nie wciskając absolutnie *żadnych* kitów fanom, zwykłym gaczom, zwolennikom CD-Projektu. Żadnych informacji, użytkownicy sięniecierpliwią, żadnej odpowiedzi a wplny się kiszą. ponad 200wplnów na nic... Promocja ala wiedźmin w pierwszym rzucie jak koledzy wspominali to było coś. A teraz? Nawet z dosyłką ledwo się opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zamiast tych gier które i tak kosztują sporo u nich, mimo dopłaty wPLN, jakieś gadżety. Tylko na to czekam bo od gier to są inne sklepy.
Mogli by miec honor i wypowiedzieć się w tej sprawie (i innych). Olewanie klientów = say'o'nara. Każdy prowadzący firmę to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowościach tygodnia widzę trzy pozycje: Kolekcjonerkę Heroesów za - bagatela - 179,90 + wPLNy, Turoka za naprawdę biedna cenę i Titan Quest....
Może to jeszcze nie cały rzut dzisiejszy, może jeszcze coś wstawią, ale z tych trzech pozycji to mi się tylko śmiać chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 12:29, Colidor napisał:

W nowościach tygodnia widzę trzy pozycje: Kolekcjonerkę Heroesów za - bagatela - 179,90
+ wPLNy, Turoka za naprawdę biedna cenę i Titan Quest....
Może to jeszcze nie cały rzut dzisiejszy, może jeszcze coś wstawią, ale z tych trzech
pozycji to mi się tylko śmiać chce...

Śmiech na sali jak to jest cały rzut.... Drogi jak cholera Heroes, o titanie sie nie wypowiadam bo zestaw z dodatkiem mozna miec za niewiele wiecej. Jedynie turok w miarę, ale gra średnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 12:29, Colidor napisał:

W nowościach tygodnia widzę trzy pozycje: Kolekcjonerkę Heroesów za - bagatela - 179,90
+ wPLNy, Turoka za naprawdę biedna cenę i Titan Quest....
Może to jeszcze nie cały rzut dzisiejszy, może jeszcze coś wstawią, ale z tych trzech
pozycji to mi się tylko śmiać chce...

ja tam jakoś nic nowego nie widzę...na
http://wpln.cdprojekt.pl/default.asp?id=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 13:08, Evil Khan napisał:

ja tam jakoś nic nowego nie widzę...


Bo nowego rzutu nikt jakoś "szczególnie nie poleca" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli to jest nowy rzut to ja jestem jakis dziwny :/ za tyle mozna kupic w sklepie albo na allegro.pl

byly zapowiadane WIELKIE ZMIANY, gdzie one sa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale przebogaty ten nowy zrzut, normalnie jestem pod ogromnym wrażeniem... Heroes of Might and Magic - Kolekcja Wszech Czasów za jedyne 179,90 zł + 80 wPLN - nic tylko brać, Turoka już kupiłem w tej promocji, a Titan Quest za 10 złotych + koszt przesyłki jest w ogóle nie opłacalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nowej oferty co bym mógł jeszcze kupić, to jedynie Titan Quest, jeśli to jest edycja premierowa, w innym przypadku nie warto. Już nie mówię o Kolekcji Wszech Czasów Herosów, to już zupełnie nie opłacalne, to samo z Turokiem. Według mnie, jak i pewnie nie tylko, powinni zamieścić jakieś oświadczenie na forum i jednoznacznie oznajmić, iż rezygnują z przedsięwzięcia zwanego Wpln-omanią ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że kolekcja Herosów stanieje i się tu pojawi ale że będzie tylko 5 sztuk (a właściwie już tylko 4) to się nie spodziewałem. Jedyny plus to wysyłka za free.

20090217141202

20090217141244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 14:18, Peter_l napisał:

...pocztą...

no pocztą - a coś ty taki wybredny ? nie dość że za darmo to jeszcze źle ? ;)
a co do rzuty to słabiutko...3 pozycje ? Herosi i tak za drodzy o 50 zł. resztę osobiście mam ale i tak Titan to wydanie TS tylko Turok premierowy to dobra okazja jak ktoś nie grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować