Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Przecież strona cdprojekt.pl też nie działa! WPLNomania nie została zamknięta, to tylko problemy z serwerem (lub serwerami). Nie cieszcie się przedwcześnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 23:39, Ragnos napisał:

Przecież strona cdprojekt.pl też nie działa! WPLNomania nie została zamknięta, to tylko
problemy z serwerem (lub serwerami). Nie cieszcie się przedwcześnie. :)

Buuu... :/. I coś narobił? Zabrałeś okolicznie zebranym całą radość. To tak jakbyś zabrał dziecku lizaka. Nie wstyd Ci? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To w sumie świetne informacje, bo było neverwinter 2 za grosze, a własnie chciałem kupować- poczekam aż ruszy z powrotem i kupię za te dwie dyszki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 10:25, Budo napisał:

/.../

To w sumie świetne informacje, bo było neverwinter 2 za grosze, a własnie chciałem kupować-
poczekam aż ruszy z powrotem i kupię za te dwie dyszki ^^


Chcecie mi powiedzieć, że kiedy tu nie zaglądałem był jakiś nowy rzut i było można FAKTYCZNIE wykorzystać wPLNy czy to tylko włączony tryb :ironic mode: ? :P

Nie do końca rozumiem Waszą radochę, załóżmy nawet że wplnomania skończyła śmiercią naturalną, naprawdę życzyliście źle? Nie kopcie syfu ktróy upadł ale nie wiecie do końca czy to żle czy nie. Z ostateczną oceną i/lub kopniakami poczekajmy aż wPLNomania wróci i CDPROJEKT pokaże na co go stać lub na informację u upadłości projektu :)

Trzy możliwości: albo będzie radocha bo będzie można za 70WPLNÓW odebrać w sklepie gram.pl figurkę Geralta i za 100WPLN kupić MassEfect (losowo przypadające mi pomysły do głowy :P) albo będzie tak samo i to samo co do tej pory :D Lub też kaput i zostanie sklep gram.pl do którego i tak będę miał awersję ;)

Ostatnio zastanawiałem się w empiku nad dodatkiem do spellforce''a 2 i nad Tom Clancy''s: Ghost Recon: Advanced Warfighter. No i jednak wybrałem to drugie odruchowo (a na obie gry miałem podobne chęci ;))
Cenega i CDP różnią się od siebie bardzo ale poczekajmy jeszcze bo pewnie na wiosnę sporo się zmieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 11:14, Bart_GT napisał:

Nie do końca rozumiem Waszą radochę, załóżmy nawet że wplnomania skończyła śmiercią naturalną,
naprawdę życzyliście źle? Nie kopcie syfu ktróy upadł ale nie wiecie do końca czy to
żle czy nie. Z ostateczną oceną i/lub kopniakami poczekajmy aż wPLNomania wróci i CDPROJEKT
pokaże na co go stać lub na informację u upadłości projektu :)

Ależ ja na przykład kopię z lubością to, co jest (a może było?) do tej pory. I gdyby taka idea wykorzystania wPLNów miała upaść to życzę jak najbardziej tego upadku, bo to oznacza, że może powstanie coś lepszego. Coś co faktycznie będzie okazją dla ludzi, którzy niejedne zakupy zrobili biorąc z półki towar made in CDP.

A krytyka takich wyprzedaży - pod szyldem "super okazji dla stałych klientów" i wciskanie kitów, że to akcja non-profit - dobrze robi. Na pewno nie zaszkodzi. Przynajmniej publika daje znać, że achy i ochy się skończyły, a na wynik i szacunek się pracuje. I nie są one wieczne. Cenedze bardzo pomogło wieszanie przez rok psów na ich rodzącym się w bólach klubie. Dziś jest to bardzo ciekawe miejsce, gdzie warto zaglądać jeśli dysponuje się punktową gotówką. Inaczej niż w przypadku CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę to śmieszne, że serwis tak dużej firmy nie działa już tyle godzin (dni?).
A co do WPLNmani to przydałaby się duża partia gry Wiedźmin na takich samych warunkach jak poprzednio.
Kluczowy jest też odbiór osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 11:42, Melchah napisał:

Ależ ja na przykład kopię z lubością to, co jest (a może było?) do tej pory. I gdyby
taka idea wykorzystania wPLNów miała upaść to życzę jak najbardziej tego upadku, bo to
oznacza, że może powstanie coś lepszego. Coś co faktycznie będzie okazją dla ludzi, którzy
niejedne zakupy zrobili biorąc z półki towar made in CDP.


Hehe no jasne, z tym się zgodzę - jeżeli ma upaść tylko po to żeby się odrodzić w rodzaju czegoś dobrego, nawet porównywalnego do tego co oferuje cenega to ok- jak najbardziej.

Warto też zauważyć, że jeżeli ma to być faktycznie dobry program lojalnościowy potrzebne są negocjacje z firmami z którymi CD-P chce współpracować (np. producenci sprzętu, gadgetów, wydawcy) Zapewne stoi za wizerunkiem i ukierunkowaniem jakiś sztab i na pewno czytają nasze komentarze więc warto by było nasze życzenia tutaj zaprezentować ;)

Dnia 15.03.2009 o 11:42, Melchah napisał:

A krytyka takich wyprzedaży - pod szyldem "super okazji dla stałych klientów" i wciskanie
kitów, że to akcja non-profit - dobrze robi. Na pewno nie zaszkodzi. Przynajmniej publika
daje znać, że achy i ochy się skończyły, a na wynik i szacunek się pracuje. I nie są
one wieczne. Cenedze bardzo pomogło wieszanie przez rok psów na ich rodzącym się w bólach
klubie. Dziś jest to bardzo ciekawe miejsce, gdzie warto zaglądać jeśli dysponuje się
punktową gotówką. Inaczej niż w przypadku CDP.


Dokładnie, myślę tylko że każdy z nas już wyraził się w przeszłości na temat akcji a przecież sam fakt, że nie działa ani strona cdp ani wplnomianii nie ma zapewne w ogóle związku z akcji bo przecież strona wplnomanii jest podstroną cdprojektu a nie gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobna strona pojawiła mi się niedawno na którymś z polskich serwisów...
Podejrzewam że ktoś wyprzedził CDP w wykupie domeny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obecnie zaglądam tu juz tylko z raz na miesiac.
upewnic sie ze nie ma po co zagladac.
i nie ma.
CDP upadł na morde ze tak powiem, upadł tak nisko jak nigdy nie upadła zadna tego typu firma.
olewając klientow w TAK BEZCZELNY sposob tylko sami sie poniżają.
za jakis czas znow wpadnie jakiś tępy oszołom z pseudoprzeprosinami nie zważając nawet na to co sie do niego pisze i na to co zostalo napisane wczesniej. i jak zwykle owe pseudo przeprosiny NIC nie zmienią.
ale oczywiscie ludzie z cdp uznają ze wypelnili swoją powinnosc bo przeciez nas poinformowali.
zenada.

Cenega rosnie w siłe, mają niezle ceny, a przy tym GADZETY na ktore warto zbierac - chociazby po to zeby je potem i sprzedac.
bo co mi po jakiejs szitowskiej gdze za 10 zł + 40 wpln jak tam wolę sobie zbierac na procesor, aparat czy nawet monitor HD.

do ludzi od wplnmanii nie trafia nic od bardzo dawna, sami sobie grób wykopali i sami sie w nim zakopali.
zyją w swoim swiecie.
jakby byli nastawieni na glosy graczy to juz dawno, przy tylko pierwszych poruszeniach tu na forum by wszystko naprawili.
a tak DALEJ - juz od KILKU MIESIECY - co jest po prostu żałosne - cotygodniowe rzuty po prostu NIE ISTNIEJA wbrew tym kłamstwom powypisywanym na stronie.
zajrze znow za miesiac.
ot tak.
dla satysfakcji, ze mialem racje spuszczając CDP w kiblu i wydając pieniądze gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 15:03, Bart_GT napisał:

Warto też zauważyć, że jeżeli ma to być faktycznie dobry program lojalnościowy potrzebne
są negocjacje z firmami z którymi CD-P chce współpracować (np. producenci sprzętu, gadgetów,
wydawcy) Zapewne stoi za wizerunkiem i ukierunkowaniem jakiś sztab i na pewno czytają
nasze komentarze więc warto by było nasze życzenia tutaj zaprezentować ;)

A pewnie. Niech się więc biorą do roboty, bo czas leci, publika wkurzona, gorzej być nie może :). Parę pomysłów padało tutaj ze strony użytkowników. Może nie każdy da się zrealizować, ale przynajmniej wiedzą co może się spotkać z ciepłym przyjęciem.

Dnia 15.03.2009 o 15:03, Bart_GT napisał:

Dokładnie, myślę tylko że każdy z nas już wyraził się w przeszłości na temat akcji a
przecież sam fakt, że nie działa ani strona cdp ani wplnomianii nie ma zapewne w ogóle
związku z akcji bo przecież strona wplnomanii jest podstroną cdprojektu a nie gram.pl
;)

Niestety, już wróciła online. Niech to... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 19:17, kaczek93 napisał:

Cenega z tego co wiem zawsze dotrzymuje terminów.


A nie trochę źle się wyraziłem. Z tymi terminami to są napewno bardziej odpowiedzialni od CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2009 o 19:25, kaczek93 napisał:

> Cenega z tego co wiem zawsze dotrzymuje terminów.

A nie trochę źle się wyraziłem. Z tymi terminami to są napewno bardziej odpowiedzialni
od CDP


Oj no nie wiem czy czekanie przeszło miesiąc na Dungeon Siege Deluxe jest dotrzymaniem terminów - za to np. na Company of Heroes czekałem przeszło 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2009 o 17:07, rafekx 12 napisał:

np. grę X wydaję tylko i wyłacznie CDP przez co jesteśmy na nich skazani...Niestety


tak. ale wtedy tę grę kupuję w Media, o wiele taniej niz "W PROMOCJI" na gram''ie czy innych wplnowskich badziewiach.
jeszcze mi sie nie zdarzyło żeby media miało drożej lub nawet tak samo cenowo. zawsze jest taniej niz tu.
pfffff.. ''promocje''. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra- już działa... niestety cholera niedostępna edycja wszechczasów nwn, a juz sobie zęby ostrzyłem :/
Kupiłem za to osobno diamentową nwn i nwn2... jestem w plecy dodatek do dwójki i parę gadżetów, ale co zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łej to, działa powiadacie?? No to nici z mojego dobrego humoru;)
Brakuje mi tylko soczystego artykułu w prasie branżowej na temat stanu całej tej akcji i porównanie z kompanią graczy. Aj, cóż za super by było poczytać nieudolne tłumaczenia ze strony cdp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że CDP olało tą akcjęi dają stare słabe gry do wykupienia i nie ma wcale ciekawych pozycji wartych kupienia a na tym miała polegać ta akcja. Od 2 miesięcy większość tytułów się nie zmieniła a gadżetów już nie ma wcale. Jestem zawiedziony jak miałem dużo Wplnów tak mam bo nie opłacają się korzystać z tej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować