Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2009 o 18:31, Nightdew napisał:

no to miałem Empire total war... kolejny raz utwierdziłem sie w przekonaniu, że lepiej
nie płacia przelewem. Dzisiaj cały dzień pakowane i przygotowywane do wysyłki a przed
chwilą:
Ciekawe z jakiej racji to ja mam z nimi się kontaktować...

Ja miałem dzisiaj to samo (zamówiłem Dawn of War 2), ale wszystko jest już ok. Napisane jest, że towar został wysłany. Może to były tylko chwilowe trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huhu, tez mam ten problem, nie wyslano towaru i nie odpowiedziano mi.

CDProjekt i gram.pl nigdy nie rozczarowywuje, gdy sadzisz, ze gorzej juz byc nie moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mam ten sam problem ;/ a tak sie cieszylem ;D Ja probowalem dzwonic caly dzien ale ciagle bylo zajete.. Strasznie duzo telefonow musza odbierac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 20:50, Cirno napisał:

Chyba wszystkim którzy skorzystali z super oferty! wPLNomanii tak wyskoczyło.

Ja skorzystałem i zakupiłem CoH i tego problemu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło konkretnie o nowy rzut ;) Tak sadze ;D

Ale z drugiej strony Matias20 ma dostac feara ii wiec sam juz nie wiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2009 o 11:14, sabathius napisał:

Na stronie jest jakiś błąd. Jestem zalogowany na stronie wPLNomanii, są widoczne wirtualne
pieniądze jakie posiadam. Jednak gdy klikam na kup teraz przy Guild Wars: Eye of the
North (jest dostępna), przeglądarka przenosi mnie na stronę startową sklepu. Nie dodaje
nic do koszyka, gdy ręcznie wyszukam gra jest w o wiele wyższej cenie bez możliwości
wykorzystania wPLN (w sklepie jestem zalogowany). Czy ktoś wie o co chodzi? Gdzie to
zgłosić?

Jeszccze jedno, wczoraj rejestrowałem Guild Wars Nightfall - na karcie rejestracji jest
napisane 17 wPLN. Jednak po rejestracji otrzymałem tylko 12 wPLN.

Pozdrawiam


Spróbuj wpisać ręcznie link do strony z Guild Wars. Może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie to lekko wkurzac. złożyłem zamowienie z nowego rzutu wplnomanii, zapłaciłem kartę, autoryzacja pozytywna, maila potwierdzające realizację zamówienia i płatność również wylądowaly w mojej skrzynce z informcją, ze wysyłka w ciągu 48 godzin. Dzisiaj wchodze na stronę zamówień, zeby sprawdzić, czy wysłali i "wystapiły problemy, skontaktu jsię z biurem obślugi klienta". Co jet, do jasnej Anielki? To JA mam sie z nimi kontaktować? A gdybym nie zajrzał na liste zamówień i ich status? Żadnego maila z informacją - nic, ani słowa od nch, a dodzwonic sie nie można, bo mają przeprowadzkę. To ja płace z góry, oni potwierdzają, a potem nawet nie raczą poinformować, że z zamówieniem jest coś nie tak? I każą mi sie z nimi skontaktować? Trochę to nei fair i nie w porządku... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo ludzi ma ten problem, ja wczoraj wysłałem 2 maile i na razie bez odpowiedzi. A problem dotyczy chyba każdego kto brał coś z tych 4 nowych tytułów tydzień temu wrzuconych. Może się w sztukach przeliczyli hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a po co wysyłać maile... Jak ktoś dowie się czegoś telefonicznie niech napisze tutaj o co chodzi. Ja narazię nie mogę się dodzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh yeah, super:

"Problemy z realizacją Waszych zamówień wynikają z ogromnego zainteresowania tymi trzema hitami w wPLNmanii. Produkty rozeszły się błyskawicznie, ale czekamy na nową na CDP, aby Wasze zamówienia skompletować."

Czyli wrzucają to co czego jeszcze fizycznie na stanie a potem czekaj se frajerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 10:17, igor8472 napisał:

Oh yeah, super:

"Problemy z realizacją Waszych zamówień wynikają z ogromnego zainteresowania tymi trzema
hitami w wPLNmanii. Produkty rozeszły się błyskawicznie, ale czekamy na nową na CDP,
aby Wasze zamówienia skompletować."

Czyli wrzucają to co czego jeszcze fizycznie na stanie a potem czekaj se frajerze...


dokładnie tak myślałem... Wrzucili jakieś resztki żeby ludzie zaczęli ich wychwalać jacy to oni nie są super bo takie wspaniałe tytuły. Dobrze chociaż wiedzieć, że jeszcze szansa jest żebyśmy je otrzymali. Myślałem, że będą chcieli zwracać kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, tyle, że skoro zapłaciłem od razu kartą i pieniądze faktycznie wpłynęły do nich, to nie rozumiem, czemu podchodzą tak a nie inaczej. JA mam się z nimi kontaktować, a oni przetrymują moje pieniaze, za które nie dostałem tak naprawdę nic i nie wiem KIEDY dostanę... W takim razie jak tylko odblokuja telefony, grzecznie poproszę o anulowanie zamówienia, którego zrealizować nie mogą i natychmiastowy zwrot kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 11:51, Colidor napisał:

No tak, tyle, że skoro zapłaciłem od razu kartą i pieniądze faktycznie wpłynęły do nich,
to nie rozumiem, czemu podchodzą tak a nie inaczej. JA mam się z nimi kontaktować, a
oni przetrymują moje pieniaze, za które nie dostałem tak naprawdę nic i nie wiem KIEDY
dostanę... W takim razie jak tylko odblokuja telefony, grzecznie poproszę o anulowanie
zamówienia, którego zrealizować nie mogą i natychmiastowy zwrot kasy.


Jejku jeszcze się ludzie nie nauczyli, że na gramie nie płacimy z góry? Zawsze jak się u nich zamawia są jakieś problemy, więc ja wole zapłacić przy odbiorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować