Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Skreślona cena przy kolekcji Wszechczasów Neverwinter Nights to 158zł... ciekawi mnie tylko gdzie te gra tyle kosztuje bowiem u mnie w empiku ta edycje tej gry stoi na półce już od grudnia i kosztuje 129, albo 139zł (już nie pamiętam dokładnie). Ale jeśli nawet jest to 139zł to i tak jest to o 20zł mniej niż tutaj pisze. Warto zaznaczyć iż empik jest najdroższym sklepem jeśli chodzi o gry i w MM czy Saturnie da się to pewnie kupić za jeszcze niższe pieniądze. Zresztą o ile mnie pamięć nie myli to w wPLNomanii ta gra już kiedyś była tyle tylko że wtedy było trzeba za nią wyłożyć tylko 59zł, teraz aż o 20 więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Naprawdę fajny rzut :). Trzeba będzie się zastanowić nad kupnem, szczególnie interesuje mnie The Wheelman, jako że bardzo lubię Vina Diesela :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzut bardzo fajny. Niestety nie ma nic dla mnie, a to co mi się podoba już leży na półce ;)
[Kiedy w końcu rzucą jakieś gadżety? ;''> ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że dodano jeszcze trochę Empire: Total War i F.E.A.R. 2: Project Origin. WPLNomania staje się coraz lepsza :D. Szkoda, że aktualnie zbieram fundusze na coś innego, bo tak to bym pewnie kupił kilka gier, te ceny są zarąbiste ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ładnie ładnie - aż udało im się mnie skusić - szkoda tylko, że żadnej darmowej koszulki nie można zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie całkiem, Neverwintera Kol. Wszechczasów próbowałem i można do koszyka nawet 3 wrzucić. Kupiłbym ale w rzucie 2 mies temu wziąłem też 3.
Tymczasem Panzersi i Saints Row 2... Szkoda że kolekcjonerka Heroes dalej taka tania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości popatrzyłem se na aukcje grama na allegro i nie licząc nowego rzutu premierówek lepsze tam mają okazje niż w wPLNmanii, te same ceny ale punktów wydawać nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 16:49, Lucas01 napisał:

Szkoda że jest limit na 1 sztuke każdej gry.


A na co Ci więcej niż jeden egzemplarz tej same gry? Domyślam się że po to aby później towar opchnąć na allegro po normalnej cenie. Przez właśnie takich cwaniaków osoby które nie mogą zaglądać tutaj 12h na dobę nie mogłyby nic kupić, bo co ciekawszy towar już po kilku minutach byłby wyprzedany. Jeden egzemplarz tego samego tytułu na jedno koto to jedyne słuszne rozwiązane w tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje ale ich to nie zatrzyma,znam takich użytkowników co to na paru różnych kontach mają pozamawiane te same gry,a nawet z kosztami przesyłki są in plus....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Niby masz rację ale weź pod uwagę że czasami kilka osób składało się na jedno konto żeby mieć więcej wpln i móc korzystać z tej "przebogatej oferty".
Ja na przykład dostaje kody od kumpli którzy aż tak w grach nie siedzą ale od czasu do czasu coś tam sobie kupią, wypadało by się więc czasami odwdzięczyć i zaoferować im jakąś ciekawą pozycję w promocyjnej cenie, ale co zrobić gdy więcej osób będzie chciało to samo.
Ogólnie też potępiam kupowanie tutaj w promocji i od razu wystawianie na Allegro ale uważam że przynajmniej 2 egzemplarze na osobę to nie byłby zły pomysł.
A poza tym zaakceptowałbym nawet ten jeden egzemplarz gdyby wplomania chociaż zaczęła działać prawidłowo i rzeczywiście co tydzień byłyby nowe ciekawe oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 17:44, NecroVisioneR napisał:

Masz racje ale ich to nie zatrzyma,znam takich użytkowników co to na paru różnych kontach
mają pozamawiane te same gry,a nawet z kosztami przesyłki są in plus....


Pewnie nie zatrzyma, ale zawsze jest to jakieś utrudnienie. Całkowicie tego procederu zlikwidować się nie da, ale zawsze można go w pewnym stopniu wyeliminować.

darkwind21 --->

Nie zapominajmy jednak że to jest program lojalnościowy, a przez właśnie takie wałki nie jeden bardzo oddany klient traci, bo co wchodzi na stronę to towaru brak. To co piszesz jest prawdą, no ale mówi się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 16:50, igor8472 napisał:

Nie całkiem, Neverwintera Kol. Wszechczasów próbowałem i można do koszyka nawet 3 wrzucić.
Kupiłbym ale w rzucie 2 mies temu wziąłem też 3.


A co, chciałeś uzbierać kolekcję Kolekcji Wszechczasów? :>

Wtedy chyba była tańsza. Ktoś pamięta (ile PLN, ile wPLNów)?

-------------

O kurcze... to tu teraz takie nówki dają: Empire, FEAR2, Dawn...II ! :D
fiu fiu
Muszę sprawdzić co jeszcze mogę zarejestrować bo na razie to wPLNów tylko na 1szt starczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 19:38, Opal_P napisał:

A co, chciałeś uzbierać kolekcję Kolekcji Wszechczasów? :>

Wtedy chyba była tańsza. Ktoś pamięta (ile PLN, ile wPLNów)?


60 zł + 100 wPLN bodajże.

Dnia 15.05.2009 o 19:38, Opal_P napisał:

-------------

O kurcze... to tu teraz takie nówki dają: Empire, FEAR2, Dawn...II ! :D
fiu fiu
Muszę sprawdzić co jeszcze mogę zarejestrować bo na razie to wPLNów tylko na 1szt starczy
:(


Chyba ktoś inny przejął stery tej promocji. I bardzo dobrze. Ale i tak nic nie kupię. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 17:40, dave03 napisał:

A na co Ci więcej niż jeden egzemplarz tej same gry? Domyślam się że po to aby później
towar opchnąć na allegro po normalnej cenie. Przez właśnie takich cwaniaków osoby które
nie mogą zaglądać tutaj 12h na dobę nie mogłyby nic kupić, bo co ciekawszy towar już
po kilku minutach byłby wyprzedany. Jeden egzemplarz tego samego tytułu na jedno koto
to jedyne słuszne rozwiązane w tej sytuacji.


Od cwaniaków to sobie wypraszam. Nie znasz mnie to nie pisz takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować