Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2009 o 15:01, xadras95 napisał:

Kiedy sa nowe rzuty?


barddzo dobre pytanie;) Ostatnio bylo w tamtym tygodniu, teoretycznie to dzisiaj powinni rzucic cos nowego ale cirnko to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 15:01, xadras95 napisał:

Kiedy sa nowe rzuty?


W ostatnim czasie chyba są w piątki, ale raczej nie co tydzień, więc trudno przewidzieć (w każdym bądź razie tydzień temu coś nowego dali). Oprócz tego chyba co jakiś czas robią mini rzuty i dorzucają tylko jeden czy dwa tytuły. Jak nie chcesz nic przegapić to nie masz innego wyjścia jak tylko regularnie tutaj zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabo, w porównaniu z Kompanią w Cenega to to jest jakieś nieporozumienie. Same gry i to jeszcze trzeba dopłacać prawdziwe pieniążki ? A gdzie jakieś gadżety ? Czekam na coś, co w 100 % będzie za same WPLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dotarły zamówione gry i niestety z FEARa 2 nie jestem zbytnio zadowolony. Zaczepy na płyty są połamane a płyty mocno porysowane. Po włożeniu płyty nr 1 napęd długo myśli i mieli płytą. Po pewnym czasie zaskakuje i instalacja rusza. Gra była w folii więc raczej nie jest to wina CDP, jednak dlatego uciekam od sklepów wysylkowych. Kpując grę np. w EMPIKu moge wymienić ją w każdej chwili, w sklepie wysyłkowym muszę odesłać. W takim wypadku ponoszę dodatkowe koszty i czas wymiany jest dość długi. No ale w empiku czy innym sklepie nie kupię FEARa 2 za 40zł, więc narzekać dłużej nie będę. Idę grać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jakis smiech... aktualizacje co tydzien.. byscie to zmienili.. na dodatek tytóły ktore niby są to ich nie ma..
jak robice juz jakas promocje to zróbcie ją porządnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 23:29, M4r3k1225 napisał:

to jakis smiech... aktualizacje co tydzien.. byscie to zmienili.. na dodatek tytóły ktore
niby są to ich nie ma..
jak robice juz jakas promocje to zróbcie ją porządnie!



Dla Ciebie to chyba na wplnomanii słownik by się przydał...
Ogólnie to mi się wydaje że tą aktualizację z DoWem, FEARem i E:TW była tylko pokazówką ich nowej strony i zachęceniem żeby nacisnąć ten przycisk CDPROJEKT niestety...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam moje 105 i nic nie moge kupic tj moge ale to co tam mają to żal.pl

chce wydać tylko WPLN oraz ewentualnie 20 zł wysyłke


CDP ... dajcie w końcu coś.... :((((

nie musi to być super nowość ale żebym się pozbył tych WPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze na wakacje zrobia jakis DUZY rzut bo jak narazie cala ta "super oferta" tylko pokazuje jak CDProjekt dba o klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja czytam posty typu: Co to jest?! Dajcie coś lepszego! Jeszcze 20zł za przesyłkę?! to mnie krew zalewa. Wy to byście chcieli wszystko po 10zł minus przesyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 18:10, DonSzabla napisał:

Jak ja czytam posty typu: Co to jest?! Dajcie coś lepszego! Jeszcze 20zł za przesyłkę?!
to mnie krew zalewa. Wy to byście chcieli wszystko po 10zł minus przesyłka...

Ty myslisz ze to jest promocja ? robial ludzi w konia a tacy jak Ty sie jeszcze z tego cieszą..
nikt nie chce gry za 10zł.. poza tym jak masz na koncie 100wpln to znaczy ze musiales wydac na gry ~ 500zł a za tyle kasy ta na prawde powini sie postarac, albo przynajmniej zupelnie zrezygnowac z wplnów..mnie zawiódł cdp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wPLN = żenada, teraz po pozbyciu się gram.pl jeszcze większa

mam 177 wPLN i mogę sobie kupić kilka gier i zero gadżetów w cenach takich, że z wysyłką z powodzeniem znajdę taniej w necie

może czas się z tego wycofać? wybrnąć raz na zawsze = kończymy z wPLN, za zgromadzone punkty możecie sobie kupić gier np. wg przelicznika 1 wPLN = 0,5 PLN, jest czas do dnia X
i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie jak stare baby.
Ja w szczytowym momencie miałem z 500 PLN, teraz mam 180. Na Wpln0manii kupiłem już dokładnie 15 gier po niewielkich cenach (czasem nowe, kilka zaległych, jedną EK) i jestem z tego bardzo zadowolony. Na razie nie mam na co wydać tych pozostałych Wpln ale w sumie co mi to przeszkadza i po co miałbym mieć na to jakiekolwiek parcie? Na razie zbieram, pewnie kiedyś się przydadzą tak jak te poprzednie.
Jedyne co mnie trochę zdegustowało to fakt że czasem gram.pl sprzedaje taniej te same gry na allegro i bez wpln, ale to się zdarzyło ze 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przykladzie:
w gram pl mialem harrych potterow, ktorych chcialem kupic. po 49 wpln. moich wpln wystarczyloby prawie na wszystkie. teraz musze je kupic normalnie w sklepie. dodatkowo jak beede chcial kupic gre cdprojektu, to musze placic normalna kase + wplny.
reasumujac: czuje sie oszukany i okradziony. jezeli cdprojekt tego nie zmieni, to obiecuje, ze nic juz od tego wydawcy nie kupie, tylko z premedytacja bede sciagal z netu.
Drogi CDP: przemyslcie sobie wasz "chytry" plan, bo sie na nim poslizniecie, cwaniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie... przestałem zaglądać na stronę wpln a tu dzisiaj z ciekawości zaglądnąłem i nowy zrzut jest... czy dużo przegapiłem? Od tego zrzutu z przed ponad miesiąca do tych gier co są dzisiaj dużo było fajnych gierek itp za wpln ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wPLNy to chwyt marketingowy, którego dokładny opis działania przedstawił niżej Pan_Maciek. Możesz mieć tego w cholerę, a i tak zapłacisz mniej w SKLEPIE na allegro za nowiutką grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie podajcie mi namiary na sklepy z DoWII, Fear 2, E:TW za 40 zł, Pure za 30 zł i Mass Effect EK za 80 zł, wszystko edycje polskie i nówki. Wiem że to wyjątki potwierdzające regułę, ale jednak są jakieś dobre strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie trochę uważniej. Zwincie stronę na dół a ujrzycie NWN edycje wszechczasów czy jak to tam i Codname panzers : zimna wojna też chyba źle napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem FEAR2 na allegro za 60 zł z odiorem osobistym, ale szczerze mówiąc za 4 dyszki tutaj to już naprawdę sensownie :) tylko ta przesyłka.. z drugiej strony ja od gram.pl na allegro kupiłem Mass Effecta za 50 zł w edycji premierowej, z tym że była ona też dostępna w "wyprzedaży", czasem warto do tego działu zaglądać, kiedyś wyhaczyłem Tocę 3 kolekcjonerską z metal boxem za 10zł, fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować