Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

No i się spóźniłem :/ . Bym wziął Empire total war, Warhammer 40k dawn of war II i Codename Panzers: Zimna wojna. Niestety już empire i warhammer jest niedostępny ech :/ A jednej gry nie opłaca się brać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Śmieszny jesteś. Nie podoba Ci się promocja dystrybutora gier, to się obrażasz, tak? Usprawiedliwiasz piractwo tym, że wplny są wg. Ciebie kiepskie? Weź się zastanów trochę, każdy by chciał gry za darmo, ale cdp to nie Caritas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez CDP sprzedal Gram, maja pieniadze, w tym pieniadze na wyplaty. Wiec maja sie wysilac? Nigdy sie nie wysilali. Byly dwa rzuty: jeden przed pierwszym, drugi w polowie kolejnego miesiaca gdy sprzedaz Gram nie byla jeszcze pewna. Jak sprzedali to skonczyly sie aktualizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duzo malkontentów , wielu dąsa się niepotrzebnie , ale niektórzy mają rację . Przecież kupując grę w sklepie czy necie nie kupujesz jej po to aby mieć wPLN-y , ale dla samej gry . A promocja wydawcy gry topo prostu .... promocja . Jestem handlowcem od 10 lat , z prawnego punktu widzenia (wedługo mojej wiedzy) do zarzucenia jest tylko jedno - że wydawca oszukuje , bijąc po oczach hasłem "co tydzień cos nowego w ofercie" . To tyle do zarzucenie z mojej strony . A na zakończenie :

" jeszcze się taki nie urodził , coby wszystkim dogodzil " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2009 o 22:03, pieniek_bialy napisał:

kupując grę w sklepie czy necie nie kupujesz jej po to aby mieć wPLN-y , ale dla samej
gry


Pozwolisz, ze to ja, a nie Ty, bede oceniac z jakiech powodow kupowalem gry CDP, a teraz juz tego nie robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2009 o 09:01, Squork napisał:

Marudzicie jak stare baby.
Ja w szczytowym momencie miałem z 500 PLN, teraz mam 180. Na Wpln0manii kupiłem już dokładnie
15 gier po niewielkich cenach (czasem nowe, kilka zaległych, jedną EK) i jestem z tego
bardzo zadowolony. Na razie nie mam na co wydać tych pozostałych Wpln ale w sumie co
mi to przeszkadza i po co miałbym mieć na to jakiekolwiek parcie? Na razie zbieram, pewnie
kiedyś się przydadzą tak jak te poprzednie.
Jedyne co mnie trochę zdegustowało to fakt że czasem gram.pl sprzedaje taniej te same
gry na allegro i bez wpln, ale to się zdarzyło ze 3 razy.


Wiesz, jak sie bierze wszystko jak leci - to moze ta oferta komus pasowac.
Jak dla mnie przez caly czas akcji pojawil sie tylko jeden tytul ewentualnie warty zakupu, ktory jednoczesnie mnie w jakis sposob interesuje i nie mialem go wczesniej. Byl to Empire: Total War.
Niestety z tego co pamietam update z oferta na ETW byl zrobiony w okolicy dlugiego weekendu majowego, wiec bylem poza domem, a po powrocie okazalo sie, ze towar juz niedostepny.


pieniek_bialy -->
Duzo malkontentów , wielu dąsa się niepotrzebnie , ale niektórzy mają rację . Przecież kupując grę w sklepie czy necie nie kupujesz jej po to aby mieć wPLN-y , ale dla samej gry . A promocja wydawcy gry topo prostu .... promocja . Jestem handlowcem od 10 lat , z prawnego punktu widzenia (wedługo mojej wiedzy) do zarzucenia jest tylko jedno - że wydawca oszukuje , bijąc po oczach hasłem "co tydzień cos nowego w ofercie" . To tyle do zarzucenie z mojej strony . A na zakończenie :

Nazywasz malkontentami ludzi, ktorzy majac szacunek do samych siebie oczekuja, zeby wydawca traktowal ich z szacunkiem i nie wciskal sciemy? Jesli wydawca mowi wprost - kupujcie moje gry, dostaniecie punkty premiowe za ktore bedziecie miec co tydzien do wyboru nowe nagrody (gry w obnizonej cenie) - to dla mnie oczywistym jest, ze jesli wydawca nie dotrzymuje tych zalozen to po prostu ma klientow gleboko tam gdzie swiatlo nie siega.
A jesli jak sam przyznajesz, wydawca oszukuje, i dla Ciebie jest to "tylko jedno do zarzucenia" - to nie ma o czym gadac. Dla mnie to nie jest tylko - to jest AŻ. Zreszta nie jestem pewien, czy takie praktyki nie podpadaja przypadkiem pod przepisy o nieuczciwej reklamie. W sumie moze faktycznie nalezaloby taka sprawe skierowac do UOKiK?
A - jeszcze jedno. Moze Ty kupujesz gry dla samych gier. Ale z pewnoscia jest wielu ludzi, ktorzy graja duzo, kupuja ogromne ilosci gier i dla nich informacja o dodatkowych znizkach moze byc wlasnie tym impulsem, ktory powoduje ze wybiora ta a nie jakas inna (w sensie innego wydawcy) gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Saints Row 2 pc w dniu 25/05/2009 z opcją odbioru osobistego i do tej pory moje zamówienie nie jest zrealizowane!!!
PO raz pierwszy skusiłem się na coś z oferty Wplnomania i teraz żałuję.
Jestem ciekaw czy ktoś jeszcze napotkał takie niedogodności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko. Ja już dawno przestałem nawet gry rejestrować, bo te wplny są zupełnie bezwartościowe. Zamiast się podniecać rozdawaniem powietrza to by chociaż jakieś artykuły na gramie popisali, żeby było co przeczytać w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem rozczarowany tyż stanem rzeczy. Mam 70 wPLn, chciałem troche dozbierać i kupić za nie dwie ostatnie części "Guild Wars" a tu teraz dostępna jest tylko pierwsza część przy czym na Gram.pl jest wszystko. Poco mi pierwsza jak już ją mam , jak to ma być wyprzedaż staroci to dziękuję i już nie kupie nic co ma coś wspólnego z wPLN-ami Oczywiście wszystkim stanowczo odradzając tego typu rozwiązanie.To nie komuna żebym co dzieńnie musiał zaglądo sklepu czy jest mięso. Powinno być wszystko to samo co na Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem stary system byl lepszy, moze i zerowalo sie to z ceną za przesyłkę, ale przynajmniej można było wykorzystać to do KAŻDEj gry a nei tlyko tych z promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 18:07, Wievioor napisał:

Moim zdaniem stary system byl lepszy, moze i zerowalo sie to z ceną za przesyłkę, ale
przynajmniej można było wykorzystać to do KAŻDEj gry a nei tlyko tych z promocji.


Przeciez w starym systemie te wplny praktycznie nie obnizaly ceny. W innych sklepach mozna bylo kupic za taka sama cene bez wpln. Ten system tez nie jest najlepszy bo cdprojekt ma wszystkich w dupie i te swoje wspaniale rzuty robia co miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 09:14, Saladyn81 napisał:

Panowie, dzisiaj mija równy miesiąc od czasu ostatniego rzutu.

Panie też tu czasem wpadają. No ale niewątpliwie masz rację. Ja co prawda tak pieczołowicie dni nie liczę, ale dawno był ten zrzut z FEAR-em (on był ostatni?). Zresztą jeśli nawet sama oferta jest atrakcyjna, to jak się doliczyło do ceny gry koszt przesyłki to tylko rodzynki wypadały tam fajnie.

Dnia 12.06.2009 o 09:14, Saladyn81 napisał:

A miały być co tydzień...

Najbardziej drażni nie sam fakt, że tego co tydzień nie ma, lecz to, że chwalić się tym nie przestają poprzez hasło, o którym tu parokrotnie wspominano. Skoro nie ma co tydzień to niech samo hasło zlikwidują a zrzuty dają kiedy chcą. Bo to nie jest fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem niektórych. Jak jest nowy rzut to : "ale super ten nowy rzut", "CDA rulerz", " O FEAR 2" itd...
A jak nie ma rzutu to: "CDP shit", "CDA Crap", "zal.pl". Oczywiście podałem tylko abstrakcyjne przykłady. Ale ludzie czy wy nie macie większych problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 10:03, kaczek93 napisał:

Nie rozumiem niektórych. Jak jest nowy rzut to : "ale super ten nowy rzut", "CDA rulerz",
" O FEAR 2" itd...
A jak nie ma rzutu to: "CDP shit", "CDA Crap", "zal.pl". Oczywiście podałem tylko abstrakcyjne
przykłady. Ale ludzie czy wy nie macie większych problemów?


Mamy, i co z tego. Może ty lubisz jak się ciebie oszukuje ale nie ja. Zauważ, że chodzi nam o JEDNO: niech wywalą ten cholerny napis o co tygodniowych rzutach i będzie cacy.
tak ciężko to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 12.06.2009 o 10:15, Citkowsky napisał:

Mamy, i co z tego. Może ty lubisz jak się ciebie oszukuje ale nie ja. Zauważ, że chodzi
nam o JEDNO: niech wywalą ten cholerny napis o co tygodniowych rzutach i będzie cacy.
tak ciężko to zrozumieć?


Z tym się zgodzę. Przez ten napis ośmieszają sami siebie i wkręcają nowych, tych którzy pierwszy raz odwiedzają ową stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować