Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2009 o 23:29, St0ck napisał:

ak poza tym to czemu od paru tygodni nie ma nowych gier?


Nowe tytuły mają być podobno już w poniedziałek, czyli już niedługo. Zresztą ogólnie sytuacja ma też ulec poprawie jednak czy tak sie tanie to dopiero czas pokaże.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=42625&pid=2676

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj kilka postów wstecz, wszyscy tak mają. Ot pewnie tym razem nie dodadzą po prostu nowej zawartości jak zawsze a coś głębiej mieszają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 08:55, Qni napisał:

Microsoft VBScript runtime error ''800a0046''

Permission denied

/inc/common_lib.asp, line 3067

O co tu chodzi??


To wyglada tak, jakby ktos im wylaczyl serwer lub zablokowal dostep. Czyzby nowy wlasciclel Gram - jakies dziwne kombinacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 13:46, Galnospoke napisał:

To wyglada tak, jakby ktos im wylaczyl serwer lub zablokowal dostep. Czyzby nowy wlasciclel
Gram - jakies dziwne kombinacje.

A możesz mi powiedzieć co ma do tego nowy właściciel GRAM..? Bo sam tego nie rozumiem, więcej myslenia, stale znów i znowu zjawia się tutaj tłum ludzi który pisze ciągle i stale to samo, a bo ja mam to, a ty też to masz bo ja mam to....
Gram i CD-P to już zupełnie dwie osobne bajki....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2009 o 14:46, Malcollm napisał:

A możesz mi powiedzieć co ma do tego nowy właściciel GRAM..? Bo sam tego nie rozumiem,
więcej myslenia, stale znów i znowu zjawia się tutaj tłum ludzi który pisze ciągle i
stale to samo, a bo ja mam to, a ty też to masz bo ja mam to....
Gram i CD-P to już zupełnie dwie osobne bajki....:/


A to, ze serwery moga byc Gram, a nie CDP. Serwery bazodanowe oczywiscie - www jest na CDP, ale to bez znaczenia. Tak sie sklada, ze jestem adminem IT i wiem jakie czasami dziwne kombinacje infomratyczne sa w/miedzy przedsiebiorstwami. To tak, a propos myslenia moj ty medrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzam co pół godzinki, tak fajnie jakby się znowu gadżety za same wPLN pojawiły, o grach za same takowe to już nawet nie marzę, może kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio u konkurencji wykorzystalem znizke na konsolowe gry wiec i tak mam za duzo do grania :P ale jesli ta cala wplnomania bedzie miec jakis przyzwoity poziom to mozliwe ze kupie cos od cdp. Ale czy dadza za wpln tak by nie oplacalo sie na allegro? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 12:39, Lukiwwo94 napisał:

No i dalej brak nowości sam nie wiem czemu mnie to nie dziwi


Zauważ, że większość rzutów jest dodawana w godzinach wieczornych - przed wieczornych, czyli przynajmniej po 16. Wkurzają mnie takie komentarze, za parę godzin wszyscy narzekacze wpadną w stan euforii i będą wychwalać CDP pod niebiosa. Zdecydujcie się ludzie... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować