Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2009 o 15:39, NecroVisioneR napisał:

> Czy Empire: Total War bedzie po tej samej cenie?

tej samej czyli 40 zł + 80 wpln''ów?Jeśli o to chodzi to tak

Poprawka, 40zl + 90wpln :P Dzieki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak zaczną serwery siadać przez odświeżanie strony co minutę;) Osobiście mam 182wplny plus 22wplny w grze której jeszcze nie rozfoliowałem. Jak rzut będzie w moim guście to rozfoliuję i wydam te ponad 200wplnów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka u mnie nerwówka.
Lada moment będę musiał wyjść z domu i nie będzie mnie przez 3h, a rzutu jeszcze nie ma ;[ będę potem żałować, że nie odwlekałem tego tak długo jak to tylko było możliwe ;D
Kto za mnie wyda te moje 228wPLN? xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 22 czerwca oferta wPLNomani zostanie wzbogacona o nowe gry. Każdy kto lubi MMO, skradać się, strzelać, lub bawić w stratega, znajdzie coś dla siebie. Poza nowymi tytułami pojawią się również tytuły, które cieszyły się największym powodzeniem (Empire: Total War oraz F.E.A.R. 2). Dodatkowo pojawią się również gry dla młodszych graczy, więc jeśli macie jeszcze wPLNy w zapasie - nie przegapcie poniedziałku.

Dotrzymali słowa widać... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 17:22, mateuszd55 napisał:

Już 22 czerwca oferta wPLNomani zostanie wzbogacona o nowe gry. Każdy kto lubi MMO,
skradać się, strzelać, lub bawić w stratega, znajdzie coś dla siebie. Poza nowymi tytułami
pojawią się również tytuły, które cieszyły się największym powodzeniem (Empire: Total
War oraz F.E.A.R. 2). Dodatkowo pojawią się również gry dla młodszych graczy, więc jeśli
macie jeszcze wPLNy w zapasie - nie przegapcie poniedziałku.


Dotrzymali słowa widać... -.-


Spokojnie ludzie,jacy wy niecierpliwi jesteście,ja też czekam na te gry ale jak mówili że mają być po 17 to będą po 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować