Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

A mnie najbardziej wkurza, że LEM dostało wiele dobrych tytułów do swojego planu wydawniczego, jak Prototype, Wolfenstein, Singularity i kilka innych ciekawych tytułów, nie dość że chcą więcej niż cdprojekt czy cenega(chwała sklepom jak wirtus;]), to jeszcze na pudełka i zawartość jak gry od cdprojekt nie mamy co liczyć, no i na dodatek większość tytułów spolszczyć im się nie chce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 21:24, Kufelk napisał:

A mnie najbardziej wkurza, że LEM dostało wiele dobrych tytułów do swojego planu wydawniczego,
jak Prototype, Wolfenstein, Singularity i kilka innych ciekawych tytułów, nie dość że
chcą więcej niż cdprojekt czy cenega(chwała sklepom jak wirtus;]), to jeszcze na pudełka
i zawartość jak gry od cdprojekt nie mamy co liczyć, no i na dodatek większość tytułów
spolszczyć im się nie chce ;/

Najgorsze u LEMa jest jednak to, że ich tytuły nie trafiają do reedycji. Nawet nie potrafię powiedzieć ilu ludzi kupiłoby KotORa, jakby znowu się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 21:36, Vatiel napisał:

Najgorsze u LEMa jest jednak to, że ich tytuły nie trafiają do reedycji.


Niekoniecznie, bo mają przecież "Best of Activision" a gry w tej serii kosztują 40zł. Trafiło tam sporo bardzo dobrych tytułów (m.in. dwie pierwsze części Call of Duty czy Doom 3).

>Nawet nie potrafię

Dnia 22.06.2009 o 21:36, Vatiel napisał:

powiedzieć ilu ludzi kupiłoby KotORa, jakby znowu się pojawił.


Myślę że to jest bardziej problem z licencją na tą grę niż niechęć Lemu do reedycji tej gry, oni doskonale sobie zdają z tego sprawę, że na tym tytule by mogli jeszcze całkiem sporo nawet dziś zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vatiel dobrze prawisz, sam z chęcią kupiłbym Kotora ,a tak to można znaleźć jedynie na allegro kilka sztuk używanych wersji i to na dodatek za sporo kasy, jak to się stało że jeden z najlepszych crpg nie leży na półkach w polskich sklepach? A co do wplnomani, to szkoda że zostało się tylko 55 wpln, bo coś czuje, że w nadchodzącym rzucie znalazł bym coś dla siebie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 22:01, Kufelk napisał:

Vatiel dobrze prawisz, sam z chęcią kupiłbym Kotora ,a tak to można znaleźć jedynie na
allegro kilka sztuk używanych wersji i to na dodatek za sporo kasy, jak to się stało
że jeden z najlepszych crpg nie leży na półkach w polskich sklepach? A co do wplnomani,
to szkoda że zostało się tylko 55 wpln, bo coś czuje, że w nadchodzącym rzucie znalazł
bym coś dla siebie;]


CZemu tylko na allegro,bodajże tydzień temu był w sklepie 3kropki.pl,wcześniej na wirtusie-taka specjalna edycja[podobna do PK] ale co do Lemu zgadza sie nie dorastają ani Cenedze ani CDP do pięt,maja swoje 5 minut[Prototype,X-Men] ale co z tego skoro ich gry kosztują tyle co EK Techalndu i są po angielsku,już lepiej na e-Bay''u kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma mozliwosc (karta kredytowa lub znajomi) i nie obawia sie ewentualnych problemow z przesylka, to spokojnie kotory mozna dostac w sklepach w UK.
Cena w okolicach 10 funciakow za gre nie jest najnizsza, ale nie oszukujmy sie - w przypadku tych gier nie jest wcale zaporowa.

http://shop.gameplay.co.uk/webstore/advanced_search.asp?keyword=old+republic&prodcode=&min_price=&max_price=&platform=ALL&x=0&y=0

http://www.play.com/Search.aspx?searchtype=allproducts&searchstring=old+republic&page=search&pa=search&go.x=0&go.y=0

http://www.game.co.uk/search.aspx?s=old+republic&platform=*&sort=itemOrderasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NecroVisioneR - Widziałem ostatnio na wirtusie za bodajże 90 zł, ale nie pisałem już o tym bo widocznie zostały wykupione, jak dla mnie cena za droga, za dużo nowych ciekawych tytułów wychodzi, aby kupić teraz Kotora w takiej cenie, przeczekam wysyp ciekawych premier to może za jakiś czas się kupi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 22:40, Kufelk napisał:

NecroVisioneR - Widziałem ostatnio na wirtusie za bodajże 90 zł, ale nie pisałem już
o tym bo widocznie zostały wykupione, jak dla mnie cena za droga, za dużo nowych ciekawych
tytułów wychodzi, aby kupić teraz Kotora w takiej cenie, przeczekam wysyp ciekawych premier
to może za jakiś czas się kupi;)


Właśnie o tym mówiłem,bodajże pisało nowa wersja czy jakoś tak,czy 90 zł to za dużo?Kłóciłbym się o to,ta gra jest warta tych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mam teraz wybór kupić nową dobrze zapowiadającą się grę jak np Prototype, za taką cenę jaką podał wirtus za Kotora, to jednak wezmę Prototype, jak bym miał starszy komp to bym się nie zastanawiał, ale jednak wole kupić coś nowego, nieznanego, a jak nadarzy się okazja kupić taniej i będzie trochę grosza w zanadrzu to wtedy nie będę się zastanawiał. Być może uda mi się teraz kiedy będe w Holandii, ale czy tam jest to też nie wiem. Można też spróbować zamówić przez stronę podaną przez Llordusa, tylko ile taka przesyłka do polski by kosztowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Można też spróbować zamówić przez stronę podaną przez Llordusa, tylko ile

Dnia 22.06.2009 o 23:04, Kufelk napisał:

taka przesyłka do polski by kosztowała.


No to lecimy :)
Tutaj - £2.95 za cale zamowienie
http://shop.gameplay.co.uk/webstore/helpfiles/placeorder.asp

Tu - tez £2.95 za cale zamowienie
http://www.game.co.uk/Help/~h9845/Despatch/Postage/

Ten trzeci sklep niestety nie oferuje chyba wysylek do Polski. A przynajmniej na szybko nie znalazlem takich informacji.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością twierdze, że CDP schodzi na psy.
Kiedyś mogłem sobie pokryć wplnami część kosztów dowolnej gry, a teraz już tylko ochłapy rzucone przez CDP :/
Wstyd panowie... nic dziwnego, że ludzie zwracają się gdzie indziej...
My klienci czujemy się (znowu) oszukani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektórym przypominam, że to temat nie o LEM i jego planach wydawniczych.

A wracając do tematu widze jakiś ruch w interesie bo jeszcze jak szedłem spać to źle pokazywało wpln - a teraz już pokazuje dobrze. Może coś tam robią. I oby im się udało.

I tak sie zastanawiam ilu z tych co teraz psioczą będzie CDP wychwalać po nowym rzucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był jakiś rzut poniedziałkowy zgodnie z obietnicą? Jeśli tak, to to co ujrzałem to jakaś farsa. Niech CDP pogrąża się dalej, dzięi niemu konkurencja przybiera na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 08:12, paczek_11 napisał:

Był jakiś rzut poniedziałkowy zgodnie z obietnicą? Jeśli tak, to to co ujrzałem to jakaś
farsa. Niech CDP pogrąża się dalej, dzięi niemu konkurencja przybiera na sile.

Był Kolekcja Wszechczasów Heroes za 59,90. Reszta dziś (podobno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 17:41, Lutador napisał:

Nowa oferta pojawi się jutro w ciągu dnia. Wcześniej pojawi się informacja, o której
godzinie będzie dostępna, tak by każdy oczekujący mógł się przygotować.


To o której +/- spodziewać się rzutu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 09:39, Lutador napisał:

Informacja o godzinie nowego rzutu pojawi się na stronie CDP, jak tylko uporamy się z
wszytskimi trudnosciami. Będzie około 2-3h na przygotowanie wPLNów do wydania.



No to lipa. Miałem nadzieję, że rzut dacie pod wieczór a jak w środek dnia to odpadam. Życie nie pozwala mi być w domu i nic nie robić w południe niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to pojawiła się Kolekcja Wszechczasów Heroesów za 60zł + wPLN, po drugie wczoraj też się pojawiła informacja, że coś do końca nie wypaliło i reszta nowych tytułów będzie dostępna od dzisiaj. Ja osobiście nie narzekam, a wręcz przeciwnie - ciesze się że znalazła się osoba która informuje nas na bieżąco co i jak. Oby tak było zawsze a nie tylko na początku no i jeszcze żeby tytuły nie były gorsze niż ten wczoraj. Choć za same wPLNy też by się coś przydało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować