Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2009 o 13:32, Lutador napisał:

Udanych zakupów.

Czy teraz już rzuty będą systematycznie ?
W następnym liczę na CoH: Tales of valor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie znalazłem nic dla siebie. Po cichu liczyłem na Stalkera: Czyste Niebo (nie zostały żadne premierówki w magazynie :>?), którego bardzo chętnie bym zamówił. Alone i Space Siege to nie moje klimaty, AoC - grom z abonamentem mówię stanowcze nie, a najnowszy Riddick jest zbyt wymagający dla mojego kompa :).

Mam jeszcze pytanie, czy stan wPLNów zostanie poprawiony?
Strona pokazuje mi ilość o 39 mniejszą niż wynosi w rzeczywistości :\.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również właśnie zamówiłem Riddicka. Dodam, że w pudełku znajduje się również poprzednia część(ale z ulepszoną grafiką), więc to tak jakbyśmy kupowali dwie gry w jednej. Na dodatek za tak niską cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ugh, nie jest źle ale szok/szał też to nie jest. Bywało lepiej no ale niech będzie. Dla siebie nic nie znalazłem, Alone in the Dark co najwyżej bo nigdy nie miałem styczności ale tak mam nadzieję że chociaż innym coś się spodoba :)

i przyłączam się do zapytania, czy można się spodziewać regularnych rzutów?

edit: hmm, chyba jednak nie bo zniknął felerny napis co tydzień coś nowego w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą regularne rzuty - może nie co tydzień, ale będziemy systematycznie informować o terminach kolejnych "dostaw". Info będę wrzucał zarówno tutaj, jak i będzie się pojawiało na stronie głowniej CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze czekałem na FEAR2 i mam problem pisze ze dostepny jak wkladam do koszyka pisze ze dostepny biore kontynuluj i pisze "INFORMACJA DLA CIEBIE: 8. Przepraszamy, ale nie możesz zamówić więcej niż 0 F.E.A.R. 2."
Nie wiecie czy to ich problem czy juz wykupili? Nie moge sie dodzwonic do nich wiec pytam tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche sie chlopaki poprawili ale totalnie zapomnieli o konsolach a przeciez kazdy mial znalezc cos dla siebie ;) , CDP przeciez wydajecie gry na pc, xbox i ps3 prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A rzeczywiście, u mnie to samo :D. Najwidoczniej wszystkie egzemplarze zostały już wykupione. A informacja o dostępności jest nieaktualna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za podwójnego posta, ale zauważyłem, że tym sposobem można także sprawdzić, ile jeszcze egzemplarzy jest na magazynie sklepu. No to tak:
- F.E.A.R. 2: 0 sztuk.
- Empire: Total War: 1 sztuka(!!!).
- DoW 2: 0 sztuk.
- Riddick AoDA: 27 sztuk.
- Age of Conan: 45 sztuk.
- Alone in the Dark: 19 sztuk.
- GoW+UT3: 9 sztuk.

Ciekawe, kto upoluje ten ostatni egzemplarz E:TW :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zamówić DoW ,2 ale pokazuje, że nie ma towaru. Przecież mogę włożyć do koszyka. Zawsze, gdy już nie było funkcja "Kup Teraz" nie była udostępniana... Proszę o jakąś pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 17:39, lecznik napisał:

Chciałbym zamówić DoW ,2 ale pokazuje, że nie ma towaru. Przecież mogę włożyć do koszyka.
Zawsze, gdy już nie było funkcja "Kup Teraz" nie była udostępniana... Proszę o jakąś
pomoc.


To znaczy ze gra już nie ma,a że pisze że jest to tylko błąd skryptu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędem (wczorajszym) było też to,że pomylili się i wystawili Hirołsów za 60 zł zamiast wystawić za 160 zł :P
Ale poprawili to dopiero następnego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 18:49, mateuszd55 napisał:

Wysłali już komuś Hirołsów? :>


Zgodnie z informacją na stronie paczka została dzisiaj nadana, więc zobaczymy jutro.

A jeżeli chodzi o nowy rzut... gdybym nie miał już FEARa 2, to z pewnością bym się skusił. Nie miałbym też nic przeciwko nowemu CoH w następnym rzucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie nowy rzut. Mimo, że nic dla siebie nie znalazłem mam nadzieję, ten rzut to nie jednorazowa akcja jak do tej pory i następnym razem dacie jakąś wyścigówkę czy też porządnego fpsa;) Dodatek do TDU mile widziany tym bardziej, że jest w supersellerze i nie pogardziłbym ceną 9,90zł+40wplnów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować