Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2009 o 22:27, byverter napisał:

> CHCIAŁBYM KUPIĆ ,,SAGĘ SETTLERS I-V'''' ZA WPLN''Y. CZY MÓGŁBY TO KTOŚ WYSTAWIĆ???

Tak, ja jutro wstawię.. ale najpierw poproszę bana dla tego pana za CL

@Rafael102: Nazywają je nowościami w promocji. Zresztą czy F.E.A.R. 2 albo Total
War to według Ciebie gry stare? Zresztą czy gra musi być nowa/aktualna, żeby była grywalna?
Czy może po prostu musisz grać w nowe gry nie dla frajdy, tylko po to, żeby się pochwalić
przed kumplami z podstawówki / gimnazjum?


no to czy wystawisz??? bo to bardzo chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2009 o 18:33, rybisiu napisał:

> Promocja fajna, ale pytanie do kogoś kto zajmuje się GRAMem: Czy nie lepiej by była
jedna
> strona? Albo GRAM.PL, albo CDPROJEKT.PL?

Wplnomania to jest promocja cdprojekt na gram.pl. Gram.pl od dawna nie należy do CDP.



Ach... Już rozumiem. Sorry w takim razie na offtop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostało jeszcze 32 minuty do końca tygodnia.
Wątpię, aby cokolwiek zostało w tym czasie opublikowane.
Czyli znowu polecieli z nami w kulki...
God should kick ur assess CDP ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 11:14, DarkWolf_PL napisał:

według człowieka z cdp nowa seria bedzie dotepna juz w tym tygodniu

Taaa... chyba mi nie powiesz, że w to wierzysz :D Ponoć w zeszłym tygodniu miało być coś mówione odnośnie tej aukcji i jak zwykle milczenie. Już myślałam, że będzie ok, odkąd niejaki Lutador zaczął bywać w tym temacie. I uważam, że ten "człowiek z cdp" powinien sam się pofatygować do tego tematu i napisać kilka słów co i jak. Bo mnie ciągle ciekawi opcja zapłaty za dostawę za pomocą wPLNów. Owszem, z firmami kurierskimi są podpisane umowy (tak to wyjaśniał), ale zawsze można wybrać jeszcze Pocztę Polską. Chociaż część by mogli dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 11:24, Latimeria napisał:

> według człowieka z cdp nowa seria bedzie dotepna juz w tym tygodniu
Taaa... chyba mi nie powiesz, że w to wierzysz :D Ponoć w zeszłym tygodniu miało być
coś mówione odnośnie tej aukcji i jak zwykle milczenie.

W zeszłym tygodniu miała być informacja kiedy będzie nowy rzut. Jak widać w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 16:00, DarkWolf_PL napisał:

kto nie wierzy w nową serie niech zajrzy tutaj http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900&u=5


"planowana" :D mozemy to także odczytać tak, że będzie planowana czyli w tym tyg. zaplanują nowy rzut za miesiąc.

a swoją drogą - co to jest że to my się mamy prosić i pytać kiedy będzie rzut? dopiero co nam obiecywano co innego, że info będzie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 07:43, bmw303 napisał:

DO DUPY teraz jest bo na Gram.pl nieda sie urzywac wPLN a na CDprojekcie niema wszystkich
gier!!!!!


a to cd-projekt uruchomił własny sklep czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strasznie w kulki polecieli. Większość gier które są w wplnomani są teraz na wyprzedaży. Ceny są wprawdzie niższe o 20 zł (tak na oko) niż na wyprzedaży, ale tak czy inaczej niektórzy wywalili po 80 wpln w sumie po nic... Szczególnie jeżeli chodzi o edycję kolekcjonerską Heroes''ów - cena jest ta sama a nie traci się 100 wplnów...

Musze powiedzieć że tak jak na początku ten program lojalnościowy wydawał mi się fajny, to teraz czuję się trochę oszukany i bardzo mi się nie podoba. Wydaje mi się że CDP powinno o wiele bardziej dbać o stałych klientów (w końcu o tym świadczy większa ilość wplnów ) i postarać się żeby ta oferta była exclusive, a nie żeby wszystko było w podobnej cenie w wyprzedaży chwilę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 10:09, Citkowsky napisał:

Działa wam w ogóle teraz stronka wplnow?? Bo mi za cholere nie chce sie wczytac.

WPLN''ów nie ma już na gram.pl. I nie będzie. Są do wykorzystania w sklepie CD-Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 10:13, Yogurt napisał:

> Działa wam w ogóle teraz stronka wplnow?? Bo mi za cholere nie chce sie wczytac.

WPLN''ów nie ma już na gram.pl. I nie będzie. Są do wykorzystania w sklepie CD-Projekt.



Mówię o stronie

http://wpln.cdprojekt.pl/

O, i właśnei zaczęła znów działać. Zanim coś napiszesz pomyśl dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po weekendzie dostępna będzie nowa oferta wPLNomanii. Można będzie spożytkować swoje wPLNy na wiele ciekawych tytułów. Dostępne będą: Złota Kolekcja Unreal Universe oraz nowe dodatki do Neverwintera.

Ja uciekam na krótki urlop (xbox fun day), więc na wszystkie Wasze pytania odpowiem w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć, do dopełnienia Kolekcji Wszechczasów się dodatki przydadzą :-). Fajnie by było jakby się jakieś ścigałki pojawiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym chcial ponownie zobaczyć STALKERA Shadow of Chernobyl zobaczyć w tym rzucie, kupiłbym bez wahania ;) Ciekawe co oprócz tego co Lutador wymienił będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 17:01, Lutador napisał:

Po weekendzie dostępna będzie nowa oferta wPLNomanii. Można będzie spożytkować swoje
wPLNy na wiele ciekawych tytułów. Dostępne będą: Złota Kolekcja Unreal Universe oraz
nowe dodatki do Neverwintera.

Ja uciekam na krótki urlop (xbox fun day), więc na wszystkie Wasze pytania odpowiem w
poniedziałek.



I co, to tyle? Tylko ten Unreal i dodatki do Neverwintera?? A gdzie TDU o którym już jakiś czas mówiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować