Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Fajnie, fajnie... a kiedy w końcu pojawią się jakieś gadżety z gier? Już nawet nie pamiętam jak dawno była ta garstka smyczy z Czystego Nieba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Już nawet nie pamiętam

Dnia 24.07.2009 o 22:11, Szturman napisał:

jak dawno była ta garstka smyczy z Czystego Nieba...


Gadżetami typu smycze nie ma się co podniecać, bo takie coś jest warte kilka złoty a chyba nie o taki program lojalnościowy nam tutaj chodzi. Ja mam tylko nadzieje że w końcu doczekamy się tutaj jakiś gier, które będą dostępne za same wPLNy zwłaszcza że podobno pokrycie kosztów wirtualną walutą nie jest możliwe (przynajmniej na razie, ale mam liczę na to że za jakiś czas się to zmieni). Nie mówię że muszą to być od razu nowości, ale z PK chyba byłoby można coś tak wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 23:45, dave03 napisał:

Gadżetami typu smycze nie ma się co podniecać, bo takie coś jest warte kilka złoty a
chyba nie o taki program lojalnościowy nam tutaj chodzi.


Dałem jedynie przykład z tymi smyczami, ponieważ tylko taki rodzaj "gadżetów" pamiętam z wPLN... a że Ty byś chciał gry za same wPLNy to Twoja sprawa, ja bym chciał gadżetów i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak że ja bym nie chciał w tej ofercie żadnych gadżetów, ale jeśli mają już takowe być to niech to będzie coś porządnego a nie smycze, które to na dobrą sprawę nie są warte nawet tych 10wPLN-ów. Takie coś to już spokojnie by było można dodawać gratis do każdego zamówienia przekraczającego wartość 30-40zł. Wiem że to był tylko przykład, ale takich przykładów lepiej tutaj nie wypisywać, bo za chwile ktoś z CDP to podchwyci i zamiast gier w ofercie zobaczymy smycze. W końcu lud się o nie upominał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Ostatnio zastosowane chwyty marketingowe " kupowania tego co ci pozowla kupic " i brak mozliwosci kupienia za wpln tego co sie chce na serwisie gram.pl jest poprostu chore.
I jak tu kupowac orginaly hahaha dobre sobie.
Kupowanie orginalnych gier za wirtualne pieniadze jest ciekawym pomyslem:) i skutecznie walczy z piractwem ,ale jednym slowem SP******E sprawe zycze wam powodzenia z takim oszukiwaniem klienta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 12:39, dave03 napisał:

To nie jest tak że ja bym nie chciał w tej ofercie żadnych gadżetów, ale jeśli mają już
takowe być to niech to będzie coś porządnego a nie smycze, które to na dobrą sprawę nie
są warte nawet tych 10wPLN-ów. Takie coś to już spokojnie by było można dodawać gratis
do każdego zamówienia przekraczającego wartość 30-40zł. Wiem że to był tylko przykład,
ale takich przykładów lepiej tutaj nie wypisywać, bo za chwile ktoś z CDP to podchwyci
i zamiast gier w ofercie zobaczymy smycze. W końcu lud się o nie upominał :)


Rozumiem ale ja nawet z tych smyczy bym się cieszył :P
P.S. Z tego co pamiętam smycze z Czystego Nieba kosztowały 50wPLN ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... Nowosci moga byc ale... dacie kiedys kolekcionerke jakas? Np.. Gears Of War?
Nie zebym byl nachalny czy cos ale jakas porzadna swiezosc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2009 o 19:53, FatB napisał:

No tak... Nowosci moga byc ale... dacie kiedys kolekcionerke jakas? Np.. Gears Of War?


Niedawno były przecież kolekcje Wszech czasów Heroes of Might & Magic i Neverwinter Nights, inna sprawa że ich cena nie zachęcała do zakupu (mowa tu zwłaszcza o cenie 150zł za Heroes). A kolekcjonerkę Gears of War nie ma co liczyć, bo jej nakład pewnie już dawno się wyczerpał. Taki już urok EK które nakład bardzo często mają ściśle limitowany i trudno po roku od premiery oczekiwać żeby nadal były dostępne w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tytułami wymienionymi przeze mnie w czwartek w ofercie znajdą się również inne tytuły.
Więcej szczegółów (termin i więcej tytułów) postaram się podać w poniedziałek, po powrocie do biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 18:10, Lutador napisał:

Poza tytułami wymienionymi przeze mnie w czwartek w ofercie znajdą się również inne tytuły.
Więcej szczegółów (termin i więcej tytułów) postaram się podać w poniedziałek, po powrocie
do biura.



liczymy na to tak samo jak i na to, że ten nowy rzut będzie w tym tygodniu i nic znowu nie wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ironia] e tam, je chce kotora za 5 zł +150 wplnów [/ironia]

a tak serio to nie pogardziłbym stalkerem, a to byłby dobry zabieg pewnie by się znaleźli tacy, co po kupieniu prequela z ostatniej wplnomanii będą potrzebować cień czarnobyla :P (ja zgarnąłem akurat clear sky z giermaszu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 22:56, Bart_GT napisał:

[ironia] e tam, je chce kotora za 5 zł +150 wplnów [/ironia]

Akurat ta promocja wlasnie tak powinna wygladac. Programy lojalnosciowe skierowane sa przede wszystkim dla stalych klientow a nie dla takich z przyslowiowej "lapanki". Fakt, 150wPLN-ow to duzo, ale wtedy przynajmniej czolowiek widzi ze ich zbieranie (i kupowanie gier od CDP) sie oplacilo. Teraz natomiast czego jakos wcale nie widac, bo staly klient jest traktowany na identycznych zasadach jak ten, ktory jeszcze nic nie kupil.

Lutador --->

Czy w najblizszym czasie pojawi sie mozliwosc zakupu gier za same wPLN-y? Albo chociaz za jakas symboliczna doplata (powiedzmy 10zl). Nie musza to byc nowosci, gry z platynowej kolekcji by mnie calkowicie satysfakcjonowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można śledzić wątek na bieżąca, zazwyczaj jest tu napisane przez jakiegoś pracownika kiedy będzie nowy rzut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować