Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Ale numer... :).

Słabiutko z zabezpieczeniami w CDP. Choć facet pisze, że nie łatwo było :). Chyba znalazł się jakiś młody zdolny i jednocześnie rozczarowany działaniem CDP człowiek.

Aczkolwiek przypominam sobie identyczną sytuację w Cenedze bodajże rok temu (a może półtora?), kiedy to rozczarowani kolejnymi zapowiedziami startu Klubu Gracza ludzie wzięli sprawy w swoje ręce i ktoś wstawił im na stronę fałszywego newsa. Też był wstyd i jakieś tam tłumaczenia. Tu pewnie jest wstyd, a tłumaczenia będą później (wiadomo, urlopy ;]).

Czy może być jeszcze gorzej? Cenega się odbiła mniej więcej od tego momentu i poszła w górę. A jak będzie z CDP i wPLNomanią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 22:43, Kufelk napisał:

Też to przed chwilą zauważyłem. Ciekawe ile czasu zajmie im zmiana tej nowej "promocji"
;]



Przeciez wszyscy na urlopach. Moze tydzen, moze za miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień czasu mnie nie było i myślałem, że przez ten czas ominie mnie jakiś dobry rzut i dobre pozycje przejdą mi koło nosa.
Jakże się myliłem;) Patrząc na te gry z ostatniego rzutu nie widzę nic interesującego dla siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to kompletny żal powinni zrobić że na http://wpln.cdprojekt.pl/ powinno się płacić samymi WPLami a nie pół normalnie a pół w WPLN :< dosłownie dramat to cenega ma już lepiej to zrobione że albo płaci się za punkty albo normalną kasą . Gdyby CD project zrobił coś takiego na http://wpln.cdprojekt.pl to by mieli niezła reklama i co z tego że na koncie mam prawie 140 WPLN jak normalnej kasy przy duszy nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie gry Mass Effect. W jakiej jest edycji: premierowej czy platynowej? Pudełko wskazuje na premierę, z kolei cena na platynę. Zamawiał ktoś już może? Mogę liczyć na odp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wPLNomanii należy się kierować wyglądem pudełka, nie podaną ceną. Tak więc jeśli zdjęcie przedstawia jakąś grę w edycji premierowej to oznacza że właśnie z taką mamy tutaj do czynienia. Rzecz jasna zawsze może się przytrafić jakiś błąd, ale to bardzo rzadkie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, cała tak wielka akcja promocyjna to wielkie mydlenie oczu. Nie dość, że WPLN-y należy odliczać od absurdalnej ceny "sugerowanej" (po której oferowane tutaj gry przeważnie od dawna już nie są sprzedawane !), to w dodatku oferta jest doprawdy BIEDNA (raptem kilka, w porywach kilkanaście gier ?!) ! NIEŁADNIE PANIE I PANOWIE Z CDPROJEKT !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 12:27, Rangar napisał:

Dodajcie do World in Conflict dodatek, to może się zastanowię nad kupnem.

Ogólnie oferta bardzo słaba, ceny bardzo wygórowane.

OK, jutro dodam Soviet Assault ;) ;)
dodatek wydaje tylko Ubisoft w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal płakać ... kryzys widać jak na dłoni. Jako posiadacz 3 konsol na ofertę CDP patrzę niestety z politowaniem, ale tym razem to nawet pecetowa brać przeciera zapewne oczy ze zdumienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dodajcie chociaż tego The Stranglehold albo The CLub w premierowych okładkach, jak je macie. Mnie nawet zadowolił by dodatek do TDU albo World in Conflict <<<>>> Zmieńcie to jak najszybciej bo gracze mogą się z was przysłowiowo "ŚMIAĆ" <bez urazy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście! Pierwszy raz takie coś widzę. CDP chyba rzucił parę sztuk i na tym się skończyło. Biedny Mass Effect - tak stoi samotny wśród ''''niedostępniaków''''. Ciekawe kiedy nowy rzut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 23:18, GarosS napisał:

Rzeczywiście! Pierwszy raz takie coś widzę. CDP chyba rzucił parę sztuk i na tym się
skończyło. Biedny Mass Effect - tak stoi samotny wśród ''''niedostępniaków''''. Ciekawe
kiedy nowy rzut...



Prędko zapewne nie będzie. Najpierw go zapowiedzą, że za miesiąc będzie a później drugi miesiąc przekladania bo ekipa na urlopach albo pochorowała:) Taka to już firma z tego cdp, mam nadzieję, że zbankrutują szybko a w ich miejsce pojawi się jakas poważniejsza firma z nowymi pomysłami a nie jak teraz firma która tylko mysli jak tu wydoic kase od graczy (patrz podwyzki ,,tanich" serii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo wiem o co z tą wplnomanią chodzi... tzn. czytam tak czytam narzekanie i w ogóle i jak to jest, że nikt z tym nic nie robi? Po prostu nie potrafię pojąć kilku faktów - kupiłem tydzień temu we wrocławiu [mm] Mass Effect za 39 zł... patrzę a tu super oferta na wplnomani 39 zł + 30 WPLN... no tak, po co płacić 39 zł skoro można zapłacić 39 zł i stracić promocyjną darmową kasę którą przeznaczamy na to by kupić produkty w tej samej cenie płacąc za nią promocyjną darmową kasą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała ta wplnomania to kpina. Czekałem na nowy rzut a tu nic. Same gry na PC. Moglibyście coś rzucić na konsole jakiś gadżety z gier. Zawsze bym nabył jakaś edycje kolekcjonerską. Więc czekam aż znów coś pokażecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować