Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Kolejni wytypowani do tej akcji ludzie CDP padają jak muchy w starciu z wielką packą.

Co będzie dalej? Kto następny pojawi się na scenie? Kto polegnie a kto będzie żył? I czy wreszcie pojawi się tajemniczy On/Ona, który odważnie powie "Wymieniajcie swe wPLNy, bo akcja trwa tylko do końca roku, potem przepadają!".

Tego i innych ciekawych rzeczy dowiecie się w kolejnych odsłonach z cyklu "pracownik CDP znowu obiecuje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 08:53, Melchah napisał:

Kolejni wytypowani do tej akcji ludzie CDP padają jak muchy w starciu z wielką packą.

Co będzie dalej? Kto następny pojawi się na scenie? Kto polegnie a kto będzie żył? I
czy wreszcie pojawi się tajemniczy On/Ona, który odważnie powie "Wymieniajcie swe wPLNy,
bo akcja trwa tylko do końca roku, potem przepadają!".

Tego i innych ciekawych rzeczy dowiecie się w kolejnych odsłonach z cyklu "pracownik
CDP znowu obiecuje".


hahah dobre i jakże bym się NIE zdziwił jakby tak było.
Ale czekam, wchodzę tu raz na kilka tygodnia moje 400wplnów się kisi, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dniem 20.09 CD Projekt zawiesza funkcjonowanie programu wPLNomanii w obecnej postaci.

Jednocześnie informujemy, że, już wkrótce, dostępny będzie now, rewolucyjny i co najważniejsze zupełnie inny program lojalnościowy. Wszystkie niewykorzystane wPLNy, które macie zgromadzone na waszych kontach będą funkcjować w nowym programie na nowych zasadach.

Więcej informacji pojawi się już wkrótce na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile poczekamy :/
jeszcze kilka gier czeka u mnie w kolejce do rejestracji - ostatnio nie widziałem sensu w dodawaniu wPLNów do konta... może się to zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 19:38, sliski_wojtas napisał:

Właśnie dzisiaj zakończyły się giermasze ;D;D zobaczymy ile bedziemy czekali na nową
ofertę wPLNomani !!!


A to jutro nie ma czasem tego warszawskiego? Szkoda, że nie będę miał czasu podjechać - zajęcia pozalekcyjne a potem urodziny koleżanki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2009 o 21:37, Outlander-pro napisał:

A to jutro nie ma czasem tego warszawskiego? Szkoda, że nie będę miał czasu podjechać
- zajęcia pozalekcyjne a potem urodziny koleżanki :P

Jutro nie ma, w sobotę jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 22:41, Chojna_90 napisał:

Szkoda, że ta akcja tak źle kończy:( Cenega pokazała, że można;) Może Cd-Projekt da rade
za drugim podejściem...xD


Właściwie to będzie trzecie podejście. Bo już kiedyś była akcja z wPLN''ami i głównie jakieś gadżety były do kupienia. Wtedy kupiłem sobię np tylko za wPLN koszulkę HoMM V i chyba z braku pomysłu mały standee Guild Wars. Ale było biednie wtedy, bardzo mało rzeczy, ale chociaż gadżety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 23:38, Outlander-pro napisał:

> Szkoda, że ta akcja tak źle kończy:( Cenega pokazała, że można;) Może Cd-Projekt
da rade
> za drugim podejściem...xD

Właściwie to będzie trzecie podejście. Bo już kiedyś była akcja z wPLN''ami i głównie
jakieś gadżety były do kupienia. Wtedy kupiłem sobię np tylko za wPLN koszulkę HoMM V
i chyba z braku pomysłu mały standee Guild Wars. Ale było biednie wtedy, bardzo mało
rzeczy, ale chociaż gadżety...


Miałem na myśli drugie podejście z grami;p A co do gadżetów to pamiętam, że też ciekawie nie było...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji przygotowań do nowego programu uprzejmie apeluję, abyście Państwo - CdProjekt, umożliwili wymianę punktów na gry i/lub gadżety. Mam tu na myśli możliwość całkowitego pokrycia gry lub gadżetu punktami bez konieczności dokładania prawdziwej gotówki jak to miało miejsce do niedawna w akcjach na wpln.cdprojekt.pl.
Podobny system działa w programie partnerskim pewnego konkurencyjnego dystrybutora, przy czym tam wymagana jest zbyt duża ilość punktów na wybranie czegokolwiek. Przykładowo - podkładka warta 24zł wymaga posiadania aż 240 punktów, no co jest dość niepoważne.

Wspominając o grach czy gadżetach nie mam na myśli jakichś "super-wypasionych" pozycji. Myślę, że niejedna osoba byłaby zainteresowana pozycjami z tanich serii, choćby extra klasyki, czy koszulkami z niekoniecznie najnowszych gier. Ja na pewno byłbym tym zainteresowany, przy czym uprzejmie proszę, aby wysokość wymaganych punktów do wymiany na taką pozycję nie wymagała sprzedania duszy diabłu, tudzież uzbierania kosmicznych ilości punktów.

Mam nadzieję, że nowy program zostanie przygotowany z głową i na równie wysokim poziomie co pozycja CDP na rynku i renoma jaką dążą (jeszcze) Państwa gracze. Mam nadzieję, że nowy program nie będzie wreszcie obiektem narzekań i drwin a rzeczywistą, uczciwą i - co najważniejsze - interesującą ofertą zachęcającą do zakupu oryginalnych gier z Państwa oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 12:34, igor8472 napisał:

To zależy kto co chciał. Ja koszulkę z Toca 2 i czapeczkę z Toca 3 mam do dziś, smyczki
też niezłe były :-).


jakby co mam pokaźny zbiór smyczek z gier NFS;) Oprócz tego kilka smyczek z Windowsa i jeszcze trochę innych:)
Z Shifta mam chyba ze 4:)

Wolałbym koszulki, do dziś super mi się chodzi w koszulce RD Grid ze skrzydełkami z tyłu czy tez w koszulce NFS Carbon (ale się trochę sprała).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2009 o 08:06, igor8472 napisał:

Gdzie koszulkę GRIDa dorwałeś? Od dawna jej szukam.



wygrałem jako dodatek do nagród na turnieju GRIDa w Wawie rok temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować