Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Też się spodziewam że kwoty pewnie sięgną 150-200 wPLN za jakąś premierową grę wartość powiedzmy 50zł czy Platynki. Skoro w nowych grach wPLN nie dają (ostatnia premierówka jaką kupiłem i były to Stormrise) pewnie chcą żeby wszyscy swoje wykorzystali i mieć ten temat z głowy raz na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 3 tygodnie? Czyli za 1,5 miecha dostaniemy newsa, że jednak będzie ta akcja w lutym czy coś. Bo w końcu tyle razy to przekładano, ostatni termin to miał być początek października z tego co pamiętam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już ma być niby termin pewny. Od poczatku październik działa to owszem ale testują system cały czas żeby później żadnych wpadek nie było. Przynajmniej ostatnio w końcu staff CDP się na ten temat wypowiedział...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 21:35, igor8472 napisał:

Coś się jednak w temacie rusza. Na forum CDP Lutador zapowiada uruchomienie akcji za
3 tyg. w połowie listopada około i uwaga - będą gry za same wPLN!!

Czekałem na tą opcję od miesięcy. Cicho marzyłem że może chociaż jakieś gadżety za same
wPLN będą a tu taka niespodzianka! 840 wPLN chyba szybko wydam :-).



Nie napalałbym się bardzo na twoim miejscu. 150-200wplnów za jakąs platynkę powiadasz? Oj żebys się nie zdziwił jak za 300wplnów bedziesz mógł nabyc co najwyżej extra klasyka Hit. I na pewno nie za 3 tygodnie tylko pewnie w okolicach gwiazdki bo znając cdp i ich mierny stosunek do klientów oraz wartość ich słów tak właśnie może byc. Nie ma sie co napalać tylko czekać na nowe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 22:43, Citkowsky napisał:

Nie napalałbym się bardzo na twoim miejscu. 150-200wplnów za jakąs platynkę powiadasz?
Oj żebys się nie zdziwił jak za 300wplnów bedziesz mógł nabyc co najwyżej extra klasyka
Hit. I na pewno nie za 3 tygodnie tylko pewnie w okolicach gwiazdki


Nie zdziwiłbym się, gdyby tak właśnie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 21:45, dave03 napisał:

Owszem,
sporo osób ma je pochomikowane, ale przecież wszystko kiedyś się kończy.

I zapewne o to chodzi. Żeby wreszcie publika zrobiła coś z tymi wPLNami. Może to ostatnia próba, żeby zakończyć ten trwający rok żenujący spektakl, gdzie tylko obietnice się nie zmieniały, bo Ci co obiecywali zmieniali się jak rękawiczki często chrzaniąc dyrdymały, jak się później okazywało.

Dnia 28.10.2009 o 21:45, dave03 napisał:

> Czekałem na tą opcję od miesięcy. Cicho marzyłem że może chociaż jakieś gadżety
za same
> wPLN będą a tu taka niespodzianka! 840 wPLN chyba szybko wydam :-).

Niespodzianka to będzie jak zobaczymy co to za tytuły. Na razie lepiej ze stoickim spokojem obserwować, jak do tej pory zresztą. O oby to była niespodzianka, a nie "niespodzianka".

Dnia 28.10.2009 o 21:45, dave03 napisał:

Jestem tylko ciekaw ile tej wirtualnej waluty będzie trzeba wydać żeby nabyć jedną premierową
grę, bo patrząc jak do tej pory wyglądały tego typu "promocje" od CDP to sporo, przy
dobrych wiatrach może na jedną grę Ci wystarczy ;)

Kij z tym "ile". A niechby i wszystko co na tych zapleśniałych kontach zalega. Grunt, żeby człowiek mógł się tego syfu pozbyć i to z poczuciem, że wreszcie CDP docenił wiernych klientów. To rozumiem tak, że to co rzucą za te wPLNy to nie będą same crapy z trudem warte funta kłaków (albo chociaż samej ich przesyłki).

Pewnie jestem słabej wiary, ale... nie wierzę, że uda im się wyjść z tego bałaganu z twarzą :). Jeszcze sobie ponarzekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 15:44, Melchah napisał:

Kij z tym "ile". A niechby i wszystko co na tych zapleśniałych kontach zalega.


"Wszystko" to akurat w tym przypadku pojęcie względne , bo jak wiadomo jedna osoba ma ich uciułanych 500, druga 200 i to jest już jakaś różnica. Ja np. mam jakoś 320 i szczerze mówiąc mam spore obawy czy mi to wystarczy na jakąś grę wartą 100zł. Aczkolwiek wydaje mi się że wołanie za taką grę więcej niż 200wPLN byłoby znowu (delikatnie mówiąc) naciąganiem graczy, bo przecież w grach premierowych było zwykle od 20 do 30wPLN, czyli trzeba było trochę tej kasy wydać żeby tyle ich uzbierać.

Dnia 29.10.2009 o 15:44, Melchah napisał:

Pewnie jestem słabej wiary, ale... nie wierzę, że uda im się wyjść z tego bałaganu z
twarzą :). Jeszcze sobie ponarzekamy.


Co do tego nie mam wątpliwości, obstawiam że będą to zbyt wygórowane ceny. Termin pewnie też nie zostanie dotrzymany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 13:04, igor8472 napisał:

A co ma piernik do wiatraka? wPLN i Efekt Serii to 2 zupełnie różne rzeczy...


Bo ja wiem? Wlasnie zrealizowalem WSZYSTKIE swoje wplny na:
Alone in the Dark
Gothic Universe + przesylka gratis.

Chyba niezle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że nie realizujesz wPLN które masz od kiedyś już a punkty za rejestrowane gry w czasie trwania konkursu. Nie wprowadzaj ludzi w błąd i czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2009 o 13:27, igor8472 napisał:

Tylko że nie realizujesz wPLN które masz od kiedyś już a punkty za rejestrowane gry w
czasie trwania konkursu. Nie wprowadzaj ludzi w błąd i czytaj ze zrozumieniem.


A to juz nie doczytalem - gry zarejestrowalem dzis. Nigdy nie wprowadzalem wplnow aby mi "wisialy" na koncie, miedzy innymi wlasnie z takich powodow. Wole miec na papierze, bo jak widac papier to papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle, połowa listopada i dalej, chociażby jakies info dali. Jak dalej tak będzie proponuję widły, pochodnie i marsz na Wa-wę pod siedzibę CDP!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się parę osób ucieszy dzisiejszą wypowiedzią Lutadora z CDP na ichnim forum:

"Program lojalnościowy właśnie przechodzi ostatnie testy. Mamy jeszcze poprawki do regulaminu i lada dzień ruszamy."

Trzymamy kciuki i czekamy. Marzenie o starcie w tym tygodniu może się jeszcze spełni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Ulala, to ktoś o tym jeszcze pamięta. :) Ciekawe, ciekawe. Jak tak by się skumulowały promocje przedświąteczna i taka "zachęcająca" na początek działania niby-nowej oferty programu lojalnościowego to nic, tylko siedzieć na stronie promocji i klikać F5. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe info w sprawie wPLN, cytacik :-)

Program jest gotowy i założenia podamy w najbliższych dniach. Przelicznik wPLNów na nowe CDPunkty będzie 5:1, czy i jeżeli masz 100 wPLNów to po denominacji będziesz miał/miała 20 CDPunktów. Wszelkie ilości niepodzielne przez 5 zostaną zaokrąglone w sposób korzystny dla użytkownika, czyli w górę.

To na razie tyle co mogę ujawnić, jutro mam spotkanie z testerami i powinienem dostać zielone światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>............

Hmm, ok, niech jeszcze tylko trochę więcej szczegółów ujawnią. Skoro jutro może ktoś tam dostać zielone światło to do końca tygodnia wypadałoby zaznajomić ludzi z akcją i w poniedziałek wcielić ją w życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować