Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

56 CDPunktów :P Mogliby zrobić coś z GoGiem, wtedy byłbym zadowolony. Pewnie jednak skończy się na obniżonych cenach droższych reedycji, ewentualnie niektórych premierówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć ile będzie trzeba tych CDPunktów na jakieś przyzwoite tytuły... CD Projekt mógłby też trochę wziąść przykład z Kompanii Graczy i porobić jakieś aukcje za te CDPunkty, specjalne oferty ala ''Złoty Strzał'' etc. Na dzień dzisiejszy wychodzi mi tych punktów 266...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że 1CDPunkt (czy jak to się teraz zwie) nie będzie równy 1zł. Mimo to dobrze, że coś w tej sprawie się ruszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:O cdpunkty. Ciekawe jaki będzie przelicznych tych punktów na wpln, których na chwilę obecną mam 432 + kilka niewpisanych kodów...

Pierwsze słyszę o tym konkursie. Kupując grę z platynowej kolekcji można mieć drugą za darmo, lol:P Czemu dopiero teraz się o tym dowiaduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omgxD właśnie zarejestrowałem wszystkie kody z gier i mam teraz 560 wpln, czyli dostane(jak już zdążyłem przeczytać) 112 punktów! Ponadto mam już 5 punktów w efekcie serii i wybrałem nagrodę gwarantowaną gierkę Legendary. Po prostu cudownie, tylko dlaczego gwarantowany termin dostawy to 31 stycznia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No dobra i co dalej z tymi punktami? Podejrzewam, że w efekcie będzie zamiana typu stryjka z kijkiem i siekierką ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2009 o 23:14, Budo napisał:


No dobra i co dalej z tymi punktami? Podejrzewam, że w efekcie będzie zamiana typu stryjka
z kijkiem i siekierką ;]


Pewnie teraz zrobią 1 pkt = 1 zł. I będziesz sobie mógł wziąć jakieś Tropico 3 za 100 pkt. W ogóle CDP nie wydaje ostatnio dobrych gier, prawie sam szajs (przynajmniej dla mnie). Co było fajne, już wzięte na Efekcie Serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:25, LESZ3u napisał:

jutro w ciągu dnia podam założenia i zasady działania nowego programu

Lutador, forum CDP


No wreszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 19:42, Citkowsky napisał:

No to czekamy na jutro. Jutro poda zasady to ciekawe kiedy uruchomią całą tą akcję promocyjną.

Ty do wiadomości idź :D
Czekamy na więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będę miał równiutkie 100 punktów, mam nadzieję że coś sensownego za to wyciągnę, chociaż martwi mnie ewidentne zubożenie oferty CDP, większość gier które mnie interesuje wydaje niestety konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować