Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2009 o 16:49, Citkowsky napisał:

Hmm, skąd ja to znam.

Haha chociaż generalnie w poglądach się mijamy to tutaj się muszę zgodzić. W połowie listopada miały być gierki za same WPLN-y i ostatnio często wbijam tutaj zobaczyć jak się sprawa miewa. A tu - po staremu. Ja chyba będę mieć około 22, może 25 tych nowych punktów niedawno rejestrowałam "zaległe" gry. Nie wiem na co to starczy. Może na jakiegoś TS-a :P

No ale zobaczymy. Sama zmiana nominału wydaje mi się bezcelowa. Równie dobrze można dać gry nie za np. 50 tych nowych punktów lecz za 250 starych. Chyba, że ma to jakiś konkretny cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2009 o 16:49, Citkowsky napisał:

Lutador

CD Projekt

20.11.2009, 16:40


,,dzisiaj ostatecznie nie dam rady tego wrzucić.
Po weekendzie podam info. "

Hmm, skąd ja to znam.


Buahahaha xD Nie no serio, czy oni w kulki lecą? Czy im w ogóle nie zależy na jakimkolwiek imidżu? Bo takimi zagrywkami jeszcze bardziej się ośmieszają i nie działają jak profesjonalna firma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej to ja Srutador, nowy przedstawiciel CDProjekt.

Chciałbym Wam (graczom) przekazać, że my (CDProjekt) mamy Was (graczy) w d*pie i możecie się podetrzeć tymi WPLNami, bo żadnej akcji promocyjnej w tym tygodniu, miesiącu, roku, dziesięcioleciu i wieku nie będzie.
Żartowałem, właśnie testuję nowy system. Tak za około dwóch lat powinniśmy go wdrożyć. Tylko myszka mi się coś psuje.

Pozdrawiam, Srutador
P.S Niestety, ale wypadła mi kulka. Testy się opóźnia. Chyba, że ktoś z Was ją znalazł. Piszcie na Strutador@cdprojekt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 01:08, Srutador napisał:

Pozdrawiam, Srutador

"ja mam pytanko!!111 czy na waszej stronce jak zarejestrowalem wczesniej gry z cenegi to czy teraz bende mial wplny do nowej wplnomani???///

pozdro!"

Jak CDP sobie jaja robi, to czy my także możemy? Owszem, możemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 17:00, Citkowsky napisał:

No, po zakupie kilku gier i zarejestrowaniu wszystkiego co mam wyszło mi 577wplnów;)
Ciekawe czy starczy chociaż na 1 grę:P

Spokojnie info miało być po weekendzie, pewnie majowym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu będzie:P Przecież ciągle są pakowane kartki z wpln do pudełek z grami, więc raczej nie wycofają się z tej akcji.
Lepiej ciułać punkty, bo inaczej Ci co mają ich naprawdę dużo wszystko od razu zaklepią;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 18:59, 143872 napisał:

Wiadomo coś może na temat nowej wPLNomanii? Podobno miało coś być po weekendzie.



...pytanie po którym weekendzie i którego roku:)

Nic nowego nie wiadomo, jak to z cdp bywa. Robią z gęby cholewę o tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - dziś rejestrowałem grę z serii Xtra Klasyka - i nie dostałem tych 5 Wpln które były gwarantowane (według kuponu/karty z pudełka) na swoje konto (na CDprojekt - cały czas mam 160 Wpln, przed i po rejestracji, a na gram mam od czasu zawieszenia programu 0 Wpln!!!). Jakiś cholerny brak zgodności miedzy stronami www - login i hasło takie same przecież!.
Rejestrowałem tylko dlatego, aby wsiąść udział w promocji "efekt serii 2" - czy to jest powód dla którego nie zwiększyło mi się "saldo" na koncie o te 5 Wpln??

Lipa totalna!

Co z grami kupowanymi w promocji EA Classics (druga gra za 1 grosz) - te gry też mają w środku kupony/karty z Wpln?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2009 o 22:56, Martimat napisał:

Co z grami kupowanymi w promocji EA Classics (druga gra za 1 grosz) - te gry też mają
w środku kupony/karty z Wpln?


wPLN''y są tylko z grami wydawanymi przez CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludziska zapytałem nowych przedstawicieli cdp na gram.pl co z tymi wplnami o to ich odpowiedz WPLN znikną, a pojawią się CDPunkty. Za nie będzie mozna nabywąć gry całkowicie bezpłatnie i bez dodatkowych kosztów. Liczę że nowy program rusyz z końcem listopada/początkiem grudnia. I CO WY NA TO? link do tematu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49900&u=149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2009 o 23:05, DarkWolf_PL napisał:

I CO WY NA TO?


Wiemy to już od dłuższego czasu. Problem z tym, że CDP nie wywiązuje się z obietnic, bo założenia nowego programu lojalnościowego miały być przybliżone w piątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AHAHAHA, kolejne puste słowa rzucone na wiatr. Lutador swoje, jakiś konsul swoje a i tak wszyscy w d***e są.
Liczyć to oni sobie mogą barany jak zasnąć nie mogą.

Drodzy kamraci, teraz jestem już na 99% pewny, że o wplnsranii możemy zapomnieć w tym roku kalendarzowym. Ahoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować