Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2009 o 23:10, Citkowsky napisał:

AHAHAHA, kolejne puste słowa rzucone na wiatr. Lutador swoje, jakiś konsul swoje a i
tak wszyscy w d***e są.
Liczyć to oni sobie mogą barany jak zasnąć nie mogą.

Drodzy kamraci, teraz jestem już na 99% pewny, że o wplnsranii możemy zapomnieć w tym
roku kalendarzowym. Ahoj.

Idź na spacer, napij się melisy czy pograj w coś na kompie - innymi słowy olej to i nie bij piany - są większe tragedie w życiu niż opóźnienie ze startem tej akcji. Nie trać energii na coś na co nie masz wpływu. Co to zmieni ? NIC. Pozostaje czekać i trzymać kciuki. Program i przelicznik na pewno będzie rewelacyjny i wszyscy będą wtedy całować CDP po stópskach i wielbić po wsze czasy...jak chorągiewki na wietrze...jak jest git to I LOVE CDP a jak coś nie teges to KILL THEM ALL....Polaco...

PS: Lutador nigdzie nie napisał że w poniedziałek poda szczegóły lecz po weekendzie a to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 09:26, Evil_Khan napisał:

> AHAHAHA, kolejne puste słowa rzucone na wiatr. Lutador swoje, jakiś konsul swoje
a i
> tak wszyscy w d***e są.
> Liczyć to oni sobie mogą barany jak zasnąć nie mogą.
>
> Drodzy kamraci, teraz jestem już na 99% pewny, że o wplnsranii możemy zapomnieć
w tym
> roku kalendarzowym. Ahoj.
Idź na spacer, napij się melisy czy pograj w coś na kompie - innymi słowy olej to i nie
bij piany - są większe tragedie w życiu niż opóźnienie ze startem tej akcji. Nie trać
energii na coś na co nie masz wpływu. Co to zmieni ? NIC. Pozostaje czekać i trzymać
kciuki. Program i przelicznik na pewno będzie rewelacyjny i wszyscy będą wtedy całować
CDP po stópskach i wielbić po wsze czasy...jak chorągiewki na wietrze...jak jest git
to I LOVE CDP a jak coś nie teges to KILL THEM ALL....Polaco...

PS: Lutador nigdzie nie napisał że w poniedziałek poda szczegóły lecz po weekendzie a
to różnica.


Na szczęście są ludzie dla których wPLN nie są najważniejszymi sprawami w życiu.
I nie są typowymi polakami chorągiewkami.
Tak jak wcześniej pisałem, czekam.
Mi się nigdzie nie śpieszy tak jak Citkowskiemu i innym podobnym dzieciakom.

No nic CDP powodzenia. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 10:34, buried napisał:

> >
Mi się nigdzie nie śpieszy tak jak Citkowskiemu i innym podobnym dzieciakom.


Och kurcze, ale mi pojechałeś.
Nie sądzę byś miał wiecej lat niż ja.
Nie ubolewam nad tym, że wplnów jeszcze nie ma.
W nocy zamówiłem sobie bon na amazona w lockerzie i jeżeli chodzi o nagrody jestem już zadowolony.

Mi się na koncie kisi ponad 550wplnow i chciałbym kiedys to wydac, takie to dziwne?
Nie mam co robic na wykładach to sobie narzekam, a co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 11:14, Citkowsky napisał:

> > >
> Mi się nigdzie nie śpieszy tak jak Citkowskiemu i innym podobnym dzieciakom.

Och kurcze, ale mi pojechałeś.
Nie sądzę byś miał wiecej lat niż ja.
Nie ubolewam nad tym, że wplnów jeszcze nie ma.
W nocy zamówiłem sobie bon na amazona w lockerzie i jeżeli chodzi o nagrody jestem już
zadowolony.

Mi się na koncie kisi ponad 550wplnow i chciałbym kiedys to wydac, takie to dziwne?
Nie mam co robic na wykładach to sobie narzekam, a co.


Jeśli masz więcej niż 23 lata to rzeczywiście jesteś starszy.
Ale to nic nie zmienia.
Pamiętaj, że nie wiek się liczy tylko podejście do życia i innych podobnych spraw.
Mam na myśli wPLNy.
I nie miałem na celu Ci pojechać tylko wyraziłem swoje zdanie na temat Twojej i innych tutaj piszących frustracji.
Nic więcej =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 11:50, byverter napisał:

To, że Ty lubisz jak ktoś Cię r*cha od tyłu to Twoja sprawa, ale innym się to nie podoba.
A CD Projekt tak postępuje.


Nie musisz wciskać swoich przeżyć innym osobom.
Jeśli dla Ciebie PC i gry komputerowe są całym życiem to Twoja sprawa i życie =)
Ale trochę cierpliwości jeszcze nikomu nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 10:34, buried napisał:

Mi się nigdzie nie śpieszy tak jak Citkowskiemu i innym podobnym dzieciakom.

Cóż... z jednej strony rozumiem Twoje nastawienie. To nie jest sprawa życiowa i bez wątpienia można się bez tej akcji obyć w życiu. Ale z drugiej strony... jeśli ktoś ciągle przekłada terminy i nie wywiązuje się z tego, co wcześniej mówił to po prostu robi w konia swoich klientów. Jakbyś się poczuł, gdybyś miał mieć wyczyszczoną koszulę w tydzień, a minąłby miesiąc i dalej nic? Jeśli nie wyrabiają - ok, ale niech nie piszą, że akcja rusza w połowie listopada, lecz np. do końca miesiąca. Myślę, że ludzie nie mają żalu, że akcji nie ma, tylko o to, że mówiono, że będzie a nie ma. A to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 19:19, Latimeria napisał:

> Mi się nigdzie nie śpieszy tak jak Citkowskiemu i innym podobnym dzieciakom.
Cóż... z jednej strony rozumiem Twoje nastawienie. To nie jest sprawa życiowa i bez wątpienia
można się bez tej akcji obyć w życiu. Ale z drugiej strony... jeśli ktoś ciągle przekłada
terminy i nie wywiązuje się z tego, co wcześniej mówił to po prostu robi w konia swoich
klientów. Jakbyś się poczuł, gdybyś miał mieć wyczyszczoną koszulę w tydzień, a minąłby
miesiąc i dalej nic? Jeśli nie wyrabiają - ok, ale niech nie piszą, że akcja rusza w
połowie listopada, lecz np. do końca miesiąca. Myślę, że ludzie nie mają żalu, że akcji
nie ma, tylko o to, że mówiono, że będzie a nie ma. A to różnica.



Bardzo dobry przykład tylko trochę też nie do końca związany z akcją CDP.
Bo koszula może być życiową szansą na zdobycie np pracy =)
Przyznaje, że sytuacja ma dwie strony medalu.
I to co piszesz w jakimś tam stopniu racją jest.
Też nie lubię jak ktoś dużo mówi, a tak naprawdę nic nie robi.

No nic ja tak jak pisałem nadal czekam :)
I mam nadzieje, że reszta też się uzbroi w cierpliwość czego Wam i sobię życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lutador:
jeśli chodzi o kontakt z klientem to możemy jeszcze zrozumieć Wasze zdenerwowanie. Mnie też denerwuje, że termin się ciągle przesuwa. Jednak stworzenie fajnego programu, który będzie działał od początku dobrze to spore wyzwanie. Możemy udostępnić go w dowolnym momencie, ale nie ma to sensu. Będą problemy z działaniem - ktoś skorzysta, inny nie. Zrobi się jeszcze większy bałagan i nie będzie wiadomo dlaczego jedni są uprzywilejowani a reszta nie.

CDProgram to projekt, jakiego jeszcze w Polsce nie było - pionierski i bardzo rozwojowy. Jeśli chcecie być z niego zadowoleni to musi działać. Jedną z jego najważniejszych cech będize to, że nagrody będą ZAWSZE dostępne - nie będzie ich ograniczona ilość. Nie ważne, czy masz czas czekać przy kompie na "nowy rzut" czy nie - masz takie same szanse skorzystać z programu i wykorzystać uzbierane wPLNy/CDPunkty jak każdy inny użytkownik. Przygotowanie infrastruktury pod to zajmuje trochę czasu. Nie ma drugiego takiego systemu, więc nie ma jak czerpać z cudzych doświadczeń - sami musimy wszystko zbudować, przetestować i przewidzieć.

Na razie tyle w temacie - wracam do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 11:56, FPSProjekt napisał:

>............


Kolejna informacja z cylku ,,pierdu pierdu, pierdu pierdu, pierdu".
Miały być szczegóły dotyczące zamawiania produktów w nowym programie po weekendzie i jakoś ich nie widzę tylko kolejne zdawkowe informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 16:59, tylor2 napisał:

Można wogóle gdzieś wydać swoje wPLN?


Możesz kupić wizę, jeśli masz paszport Polsatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 11:55, buried napisał:

Ale trochę cierpliwości jeszcze nikomu nie zaszkodzi.


Tak to ja sam pisałem, ale to było kilka miechów temu. Problem, że oni zawalają chyba każdy termin jaki podadzą w związku z wplnomanią, więc nie dziw się, że ludzie się niecierpliwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam świeże informacje prosto ze źródła :) Więc cała akcja była już gotowa (można było w niej m.in. kupować gry na Gog.com za punkty), ale zarządowi CDP się nie spodobała i dwa miesiące pracy poszły się je*ać. I teraz nie wiadomo kiedy wszystko ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować