Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2009 o 23:10, DarkWolf_PL napisał:

...........



właśnie ,,jeśli". Więc cały swój post jest czystym idiotyzmem bo jak mówiłem nikt nic nie wie a tu ludzie już zaczynają narzekać, że przelicznik 5:1 to ,,zuo". Poczekajcie na jakieś konkrety, ceny gier za cdpunkty itd itp a nie już snujecie wizje. STAY TUNED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 23:13, Citkowsky napisał:

> ...........


właśnie ,,jeśli". Więc cały swój post jest czystym idiotyzmem bo jak mówiłem nikt nic
nie wie a tu ludzie już zaczynają narzekać, że przelicznik 5:1 to ,,zuo". Poczekajcie
na jakieś konkrety, ceny gier za cdpunkty itd itp a nie już snujecie wizje. STAY TUNED.

zakładać można rózne rzeczy, a ludzie narzekają bo dość mają czekania a prawdziwym ,,idiotyzmem" jest twoja bierna postawa slepo wierzysz ze bedzie lepiej, obawy nie biorą się znikąd mamy swoje powody, jednym z nich jest dotychczasowa polityka cdp wiec

Spoiler

FUCK OFF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam sie z toba nie dosc ze po angielsku to w spojlerze kto chciał to zobaczył nie dostałem nawet ostrzeżenia wiec twoje zasady twoja gra ja stad spadam ludzie piszą gorsze rzeczy i są nietykalni a poza tym daj mi jeszcze jednego bo mi mało XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 23:18, DarkWolf_PL napisał:

> > ...........


A uważasz, że twoja jakże aktywna postawa przejawiająca się w narzekaniu coś zmieni i coś da?
W ogóle zapomnij o tej wplnmanii a świat na prawdę się nie zawali.
Wrzucaj dalej na mnie, na CDP, i tak nic to nie zmieni. Wątek wplnmanii na forum CDP zamknięto właśnie przez takie osoby jak ty które nie przeżyją dnia jak nie dorzucą swoich 5groszy apropo narzekań na przelicznik, cdp itp.

Ja mam obecnie ponad 1100wplnów, pktów będę miał po przeliczeniu okolo 220 i nie narzekam bo PÓKI CO nie ma na co. Informacji o programie nie ma i zapewne nie prędko się pojawią to i na przelicznik nikt narzekać ani go chwalić nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 23:45, Mr_Terrorist napisał:

Ja myślę że jeżeli zmniejszą wszystkim wpln''y pięciokrotnie to i ceny gier, czy gadżetów
też o tyle zmaleją.


wątpię. Mają to być darmówki więc ceny może zmaleją o połowę maksymalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 23:33, Citkowsky napisał:

nie narzekam bo PÓKI CO nie ma na co


To jakis dowcip? No powiedz, ze zartujesz bo jeszcze ktos odbierze to na powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 12:59, Galnospoke napisał:

> >..............


chodzilo o narzekanie na przelicznik wplnow na cdpunkty. Jak można narzekac i na co skoro nic o tej wymianie nie wiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wPN zikidowali przeznaczyli cały zapas z kont na cele charytatywne... A powąznie to coś tam niby modzą ale zamiast znowu nas karmić tekstami pokroju ''po weekendzie będzie info'' po prostu przestali i napiszą jak coś nowego będzie wiadomo. Osobiście nie liczę na ruszenie akcji w tym roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować