Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Troche czasu to trwało więc nie zdziwię się gdyby betatesty trwały przez całą zimę :D A tak na poważnie, szkoda że gry z efektu serii jeszcze nie przyszły ;/ bo to zawsze kupa dodatkowych wplnów - niektórym się pofarciło ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 17:48, Outlander-pro napisał:

No, wreszcie jakieś newsy ... zapisałem się, a co!
Cytując Lutadora z forum cdp: "Dla każdego kto się zapisze wPLNy x2 na dobry początek..."
Jak dla mnie bomba :P

;o coś zbyt hojne to to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie zapominajmy o "Dla wszystkich, którzy zdecyduja się zapisać i pomóc nam w przetestowaniu systemy przewidzieliśmy kilka niespodzianek!"
Więc oprócz podwójnych WPLN''ów będzie coś jeszcze ;]
EDIT: serwery znów nie wyrabiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło by było gdyby wszystkich kiedykolwiek nazbieranych, do niedzieli włącznie, miałbym jakieś 10000 :) ale pzrypuszczam żet ylko tych od ogłoszenia zapisów dziś ale i tak 7000 będę miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże, o mój Boże! Aż dwa razy więcej wPLNów, no chyba oszaleli! Tyle dobroci, tyle radości, ho ho ho... Święta chyba idą :D.

A na poważnie: z czego się ludziska cieszycie to nie wiem. Obietnic bez pokrycia, prób reanimacji tego programu było kilka, ludzi za program odpowiedzialnych również kilku się znalazło, a tu szał pał i dzikie tańce, bo znowu jakaś wiadomość.

Mieć dwa razy więcej niczego to też jak widać dobry powód do radości :).

Aczkolwiek zapisałem się, bowiem "swoim zaangażowaniem pomagasz nam spełniać Wasze oczekiwania!". Tak więc aby nikt nie mówił, że tylko krytykować potrafię dołożę swoją cegiełkę do budowania lepszej przyszłości :F. Może i moje oczekiwania się spełnią? W końcu? I nie będę już narzekał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cyt."Dzisiaj wieczorem nastąpi przeliczenie wPLNów na CDPunkty. Wszystkie wPLNy, które macie na swoich kontach, zostaną przemnożone przez 2. Czyli jeśli ktoś ma teraz 20 wPLNów, to jutro będzie miał 40 CDPunktów.

wPLNy zostaną przemnożone wszystkim użytkownikom, którzy mają je zarejestrowane. Nagrodą dla testujących jest możliwość wykorzystania ich od jutra. Osoby nie biorące udziału w testach będą mogły wykorzystać je dopiero w styczniu. "
Lutador

CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>............

źle gadasz. Po pierwsze przelicznik wplnów na cdpunkty nie jest 1:1 tylko 5:1 czyli 5wplnów=1CDpunkt
teraz po prostu majac 100wplnow, przemnożą ci to i wyjdzie 200 po czym podziela przez 5 i wyjdzie liczba cdpunktów:)

Mi to tych wszystkich przemnozeniach i dzieleniach wychodzi 695cdpunktów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować