Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2009 o 21:08, marcinxd7 napisał:

Powinni zrobić więcej ofert dla "hardcorowych" kupujących, takich którzy mają 100 czy
200 wPLN-ów.


przecież gry ci za darmo nie dzadzą, a na początku promocji były różne gadzety za duże sumy, ja wolę żeby były małe a akyualizowane na biezaco promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak nazwiesz osoby mające ponad 450 wPLN-ów...?
Czekam, aż CD-Projekt zacznie walczyć z Cenegą o klientów... To zaczyna się robić śmieszne - Kompania Graczy jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż wPLNomania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 21:00, nomad__ napisał:

Z jednej strony mam chwilami wrazenie, ze Cenego uprawia sobie tu platny piar...


Jeśli o mnie chodzi - od razu dementuję Twoje stwierdzenie. W CDP wykupiłem naprawdę wiele gier, ich łączna wartość posżła w grube tysiące, a w wyniku projektu z WPLN mam ich ponad 700. Tyle że odkąd istnieją WPLNy nie miałem okazji ich odpowiednio wykorzystać. Bo nie ma na co!
A gdybym wydał te same pieniaze na gry Cenegi, to po ich rejestrajci już i aparat bym miał wykupiony i procesor i na pewno niejeden drobniejszy sprzęt.
I teraz pytanie:
o czym to świadczy???

Wnioski pod rozwagę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 21:11, xbit71 napisał:

To jak nazwiesz osoby mające ponad 450 wPLN-ów...?


Ja mam ok. 750 i nie wiem, na co je niby mam wydać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 21:10, sevrond napisał:

przecież gry ci za darmo nie dzadzą, a na początku promocji były różne gadzety za duże
sumy, ja wolę żeby były małe a akyualizowane na biezaco promocje


Jak znam politykę CDP to rzeczywiście nie dadzą gry za darmo, ale dziwne jest to, że Cenega jakoś może dać głośniki, myszki, odtwarzacze mp3 itd. za darmo, czyli inni mogą na takim czymś zarobić, bo nie wierze żeby Cenega dopłacała do tego interesu. Tam punkty wymienia się na coś co się przyda, a nie tak jak to ma miejsce tutaj. Wychodzi na to że CDP jest zbyt pazerny żeby na taki krok się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Kompanii Graczy nagrody fundowane są przez sponsorów.
IMO niektóre gry powinny być za same wPLN-y. Riddick za 10 zł, choć był już w CD-Action? Śmiech na sali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 21:17, Colidor napisał:

Ja mam ok. 750 i nie wiem, na co je niby mam wydać?


ja mam tylko 170 - ale problem ten sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2009 o 21:16, Colidor napisał:

Wnioski pod rozwagę!


Taaa, wspominałem o tym wcześniej już. Cenega ma wypasiony program lojalnościowy - empetrójki, aparaty, książki, płyty, komiksy, wszystko no. I to za pare punkciaków.
Niestety - wszystkie gry które mnie interesują wydaje zawsze CDP - na przestrzeni 4 lat, kupiłem tylko Assassin''s Creeda i Fallouta 3 od Cenegi, bo inne gry jakoś mnie nie interesowały ... wszystkie hiciory wydaje CDP.
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 21:23, dave03 napisał:

> przecież gry ci za darmo nie dzadzą, a na początku promocji były różne gadzety za
duże
> sumy, ja wolę żeby były małe a akyualizowane na biezaco promocje

Jak znam politykę CDP to rzeczywiście nie dadzą gry za darmo, ale dziwne jest to, że
Cenega jakoś może dać głośniki, myszki, odtwarzacze mp3 itd. za darmo, czyli inni mogą
na takim czymś zarobić, bo nie wierze żeby Cenega dopłacała do tego interesu. Tam punkty
wymienia się na coś co się przyda, a nie tak jak to ma miejsce tutaj. Wychodzi na to
że CDP jest zbyt pazerny żeby na taki krok się zdecydować.



Nie jestem obrońcą CDP, ale w Cenedze żeby dostać sprzęt trzeba mieć naprawdę dużo kupionych gier, mimo przelicznika 1:1 wirtualni do kosztu gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 21:41, Outlander-pro napisał:

Taaa, wspominałem o tym wcześniej już. Cenega ma wypasiony program lojalnościowy - empetrójki,
aparaty, książki, płyty, komiksy, wszystko no. I to za pare punkciaków.
Niestety - wszystkie gry które mnie interesują wydaje zawsze CDP - na przestrzeni 4 lat,
kupiłem tylko Assassin''s Creeda i Fallouta 3 od Cenegi, bo inne gry jakoś mnie nie interesowały
... wszystkie hiciory wydaje CDP.
:/



Ja mam dokładnie tak samo ale ja nie kupiłem żadnej gry tylko wygrałem Bard''s Tale w radiu a potem żadnych gier więcej nie miałem okazji u nich kupić bo jak dla mnie to CDP wydaje gry które mnie interesują. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2009 o 22:02, sevrond napisał:

Nie jestem obrońcą CDP, ale w Cenedze żeby dostać sprzęt trzeba mieć naprawdę dużo kupionych
gier, mimo przelicznika 1:1 wirtualni do kosztu gry



Moze i gier trzeba kupic sporo ale zobacz ile maja roznych tytolow w swoim sklepie po 10 a nawet mniej zlotych a dostajesz punktow jak bys kupil po cenie premierowej. i tak wydajac 100zl mozna miec 1000 punktow , moze nie bede to gry hity ale kilka dobrych pozycji mozna znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 21:25, xbit71 napisał:

W Kompanii Graczy nagrody fundowane są przez sponsorów.
IMO niektóre gry powinny być za same wPLN-y. Riddick za 10 zł, choć był już w CD-Action?
Śmiech na sali...

No i co z tego, że Riddick był w CDA? Trzyma swoją cenę, za darmo go nie oddadzą. A gra za same WPLN-y to dla gram.pl interes niekorzystny. I tak pewnie wielu z tych, którzy CD-Action nie kupują, Riddicka z chęcią za te kwotę go wezmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 22:24, Chaotizz napisał:

> W Kompanii Graczy nagrody fundowane są przez sponsorów.
> IMO niektóre gry powinny być za same wPLN-y. Riddick za 10 zł, choć był już w CD-Action?

> Śmiech na sali...
No i co z tego, że Riddick był w CDA? Trzyma swoją cenę, za darmo go nie oddadzą. A gra
za same WPLN-y to dla gram.pl interes niekorzystny. I tak pewnie wielu z tych, którzy
CD-Action nie kupują, Riddicka z chęcią za te kwotę go wezmą.


Tja... Z przesyłką wychodzi ponad 20zł, podczas gdy w normalnym sklepie bez "super wPLNomani" zapłacimy 20zł bez kilku gorszy.

Gdzie tu interes...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 21:25, xbit71 napisał:

W Kompanii Graczy nagrody fundowane są przez sponsorów.


Owszem, Cenega ma sponsorów, ale chyba nic nie stoi na przeszkodzie aby i CDP się o nich też postarał. Przecież to taka wielka firma, która zdobywa dość regularne nagrody (typu dystrybutor roku czy coś takiego).

Dnia 27.02.2009 o 21:25, xbit71 napisał:

IMO niektóre gry powinny być za same wPLN-y. Riddick za 10 zł, choć był już w CD-Action?
Śmiech na sali...


Na ten temat już się również tutaj wypowiadałem. To nic innego jak kpina z graczy i polowanie na jelenia.

sevrond --->

>Nie jestem obrońcą CDP, ale w Cenedze żeby dostać sprzęt trzeba mieć naprawdę dużo kupionych gier, mimo >przelicznika 1:1 wirtualni do kosztu gry

Rzeczywiście potrzeba ich sporo, ale często można zgarnąć masę punktów za stosunkowo niewielkie pieniądze. Ja np. za Obliviona z dwoma dodatkami dałem 50zł (i to licząc koszty przesyłki) i dostałem za to jakieś 250 punktów. Teraz za grosze można też kupić Kings Bounty i tutaj też można sporo punktów zarobić nie wydając przy tym wiele kasy. Nie mówię od razu żeby CDP dał najnowsze hity za wPLN-y, ale gry z platyny chyba by było można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować