Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Ciekaw jestem czy w ogole ktos cyta nasze bazgroly? Chodzi oczywiscie o ludzi odpowiedzialnych za WPLomanie ... chcialbym zeby ktos w koncu wyciagnal wnioski z naszych wypocin. Cieszylbym sie gdybym chociaz mogl w WPLnach zaplacic za koszt przesylki - obecnie trzeba zrobic zakupy za co najmniej 500 zl(!!!) zeby dostac darmowy dowoz (koszt przesylki niecale 20 zl...), to jest dopiero smiech na sali!!!... tak na prawde te kupioniki wszyscy mozemy wsadzic sobie w tylek. Juz nie pamietam kiedy ostatnio kupilem gre korzystajac z WPLnow. CDP klientow zawsze bedzie miec bo zajmuja sie dystrybucja najlepszych gier, szkoda tylko, ze maja gdzies swoich klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 22:02, sevrond napisał:

Nie jestem obrońcą CDP, ale w Cenedze żeby dostać sprzęt trzeba mieć naprawdę dużo kupionych
gier, mimo przelicznika 1:1 wirtualni do kosztu gry

W momencie, gdy zamawiałem nagrody z KG miałem mniej więcej tyle samo tytułów z C* co z CDP, tyle że z wPLN nie bardzo jest co zrobić, a za punkty w kompanii kupiłem Mysz, podkładkę, długopis z SH, abonament Mayclub, a gdyby nie jedna z osób z tego forum kupiłbym jeszcze kolekcjonerkę jednej z gier(do tego można kupić sporo gier za ok 10zł, które warte są ok 100p) .
A wPLN nie ma na co wydać, bo większość propozycji można kupić niewiele taniej niż gdzie indziej (a czasami licząć przesyłkę znacznie drożej), więc korzyści z wydawania punktów zazwyczaj brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 21:23, dave03 napisał:

Jak znam politykę CDP to rzeczywiście nie dadzą gry za darmo, ale dziwne jest to, że
Cenega jakoś może dać głośniki, myszki, odtwarzacze mp3 itd. za darmo,


Cenega nie daje NIC za darmo - gadżety dostajemy od ich partnerów (BenQ, Creative, Fabryka słów etc.), w zamian co jakiś czas dostajemy newslettery - reklama skierowana do kilkudziesięciu tysięcy userów, to nie byle co, prawda? :) I to za garść fantów, które zalegają w magazynach w ramach funduszu reprezentacyjnego. Czysty biznes, wszyscy są zadowoleni.

Dnia 27.02.2009 o 21:23, dave03 napisał:

czyli inni mogą
na takim czymś zarobić, bo nie wierze żeby Cenega dopłacała do tego interesu.


Dorzucają kilka fantów swojego działu gadżetowego. Stąd koszulki z gier czy jakieś torby zawsze są towarem mocno deficytowym...

Dnia 27.02.2009 o 21:23, dave03 napisał:

Wychodzi na to że CDP jest zbyt pazerny żeby na taki krok się zdecydować.


Myślę, że na to się składa więcej przyczyn, o których możemy tylko gdybać. Pewne jest natomiast jedno: CDP ma fatalną politykę informacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 00:43, wikweb napisał:

jest błąd na stronie. Na wpln.cdprojekt.pl Devil May Cry 2 jest za 59,90zł + 10 wPLN
a w sklepie gram za za 39,90 http://www.gram.pl/sk7_8AveJO7_Devil_May_Cry_2.html


I to jest właśnie pożałowania godne. W samym sklepie możemy to kupić za 39,90 (obniżka z ceny 79,90), bez żadnych problemów, ale jak klikamy w "super-mega-wypasioną" ofertę z WPLN-omanii, którą zafundowało nam łaskawie CDP, to mamy DMC 2 za 59,90 (obniżka z 69,90).

To już nawet przestało być śmieszne... Jest żałosne, że "normalni klienci" z ulicy, mają dany produkt taniej niż ci, którzy teoretycznie biorą udział w tym "pożal-się-Boże" programie promocyjno-lojalnościowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najnowszym "rzucie" (?), absolutnie nic mnie nie interesuje. Neverwintery jakoś mi nie podchodzą, konsol nie mam ... Gothic II + NK oraz Riddick to nie dość, że gry w wersji z taniej serii, nie dość że przewinęły się przez parę czasopism growych na coverkach to jeszcze tutaj są oferowane w super promocji ;-D. Żart panie i panowie ... żart ... szkoda, że gorzki. Te dwie gierki to już naprawdę kpina ... a zapowiadanych zmian na lepsze jak nie było tak nie ma. Cóż ... Cenega wiedzie prym ;-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 19:58, Diddle napisał:

Miejmy nadzieję, że jutro będzie nowy rzut i w nowym rzucie będzie coś ciekawszego niż
w ostatnich tygodniach...

Najdzieja matką głupich lecz czasami podobno kocha swoje dzieci...;) to miejmy nadzieję, ja od początku tej promocji nie trafiłem jeszcze na to co bym chciał.. dlatego tak jak ty kolego szanowny mam nadzieję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 23:14, Malcollm napisał:

> Miejmy nadzieję, że jutro będzie nowy rzut i w nowym rzucie będzie coś ciekawszego
niż
> w ostatnich tygodniach...
Najdzieja matką głupich lecz czasami podobno kocha swoje dzieci...;) to miejmy nadzieję,
ja od początku tej promocji nie trafiłem jeszcze na to co bym chciał.. dlatego tak jak
ty kolego szanowny mam nadzieję....


Ja ciągle mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że we wtorek nie ma zrzutu to już norma... jak jutro nie będzie nowego zrzutu to jest jeszcze światełko w tunelu, że w czwartek będzie a jak w czwartek nie będzie to już nawet nie ma co patrzeć... tydzień temu chyba był nawet w czwartek dopiero jak dobrze pamiętam (albo w środę..).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 12:46, lama123 napisał:

A ja mam nadzieję na coś ala'' wiedźmin za 20zł ;]

Takie rzeczy to tylko... w pierwszym rzucie. Tamten był najlepszy (nie oszukujmy się - Wiedźmin za taką cenę zainteresował dosłownie każdego, choć przy dodaniu kosztów przesyłki nie wychodziło już tak różowo, ale i tak bardzo tanio). Cel był jasny - zainteresowanie ludzi. Teraz to ciągną jako tako, byle cokolwiek utrzymać. Przydałby się jeszcze jeden aż taki dobry zrzut, aby odzyskać zaufanie gramowiczów (tym bardziej po aferze z allegro). Jak widzę po postach to nie tylko u mnie Cenega znacznie zaplusowała. Wpln-mania jest bardzo zaniedbana. Alone In A Dark jest tam już od hoho. Jak widać szefowie akcji nie wiedzą, że jak się coś zaczyna z takim szumem, to powinno się to kontynuować z takim samym zaangażowaniem. Albo nawet większym.

@@@Vojtas

Dnia 03.03.2009 o 12:46, lama123 napisał:

Cenega nie daje NIC za darmo - gadżety dostajemy od ich partnerów

Ale TY masz to za darmo. Wszak jak uzbierasz te 1000 punktów i weźmiesz sobie np. mp3 to nie płacisz za nią (chyba, że za samą przesyłkę, nie wiem jak to jest dokładnie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 20:00, mała16 napisał:

@@@Vojtas
> Cenega nie daje NIC za darmo - gadżety dostajemy od ich partnerów
Ale TY masz to za darmo. Wszak jak uzbierasz te 1000 punktów i weźmiesz sobie np. mp3
to nie płacisz za nią (chyba, że za samą przesyłkę, nie wiem jak to jest dokładnie ;))

Chyba aukcje i konkursy mają wysyłkę gratis, natomiast zwykłe nagrody i super oferty (czy jak się to tam nazywa) nie mają już darmowej wysyłki (pamiętam, że jak zamawiałem abonament May Club to płaciłem listonoszowi- a plułem sobie w brodę, że nie napisałem do KG by mi wysłali kod na maila)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 20:49, Outlander-pro napisał:

Hmm, dziś wtorek i rzutu nie ma.
A miało być tak pięknie ;]


Ja tam się ciesze że go nie było, bo po co znowu się rozczarować i tutaj narzekać? Oby tylko jutro nic nie dali, bo nie ma się co oszukiwać że nawet jeśli coś dadzą to będzie to pewnie znowu próba nabicia graczy w butelkę a nie korzystna oferta. Na jakieś zmiany in plus już tutaj dawno przestałem liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować