Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2009 o 21:51, natanadler napisał:

a ja się jeszcze dowiedziałem ze sklepu z metra, że nie za bardzo wiedzą kiedy wznowią
odbiory osobiste:/

Niedobrze. Miałem nadzieje że wyrobią sie ze wznowieniem przynajmniej w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 21:57, AQ22 napisał:

> a ja się jeszcze dowiedziałem ze sklepu z metra, że nie za bardzo wiedzą kiedy wznowią

> odbiory osobiste:/
Niedobrze. Miałem nadzieje że wyrobią sie ze wznowieniem przynajmniej w marcu.


Ja też;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 21:51, natanadler napisał:

a ja się jeszcze dowiedziałem ze sklepu z metra, że nie za bardzo wiedzą kiedy wznowią
odbiory osobiste:/


Eh ... porażka.
A tak jakby był odbiór osobisty to może skusiłbym się na Dark Messiaha ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ura bura szklana kula - obserwując aukcje gram na allegro powróżę że jutro będzie:
SWAT 4 - 9,90 zł
The Settlers Dziedzictwo Królów PREMIEROWA - 11 zł
Unreal Tournament III EDYCJA SPECJALNA - 39,90 z
Titan Quest TS - 9,90
Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy - 24,90
Kompania Braci: Na linii frontu PREMIEROWE wydanie - 24,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 22:50, Evil Khan napisał:

Ura bura szklana kula - obserwując aukcje gram na allegro powróżę że jutro będzie:
SWAT 4 - 9,90 zł
The Settlers Dziedzictwo Królów PREMIEROWA - 11 zł
Unreal Tournament III EDYCJA SPECJALNA - 39,90 z
Titan Quest TS - 9,90
Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy - 24,90
Kompania Braci: Na linii frontu PREMIEROWE wydanie - 24,90


Oby nie , moze by tak cos czego nie mam dali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 21:51, natanadler napisał:

a ja się jeszcze dowiedziałem ze sklepu z metra, że nie za bardzo wiedzą kiedy wznowią
odbiory osobiste:/


też miałem wstąpić się zapytac... kur*a... przecież to jedna wielka kpina!
miałem się za takiego dobrego klienta CD-P, jak byłem młodszy i głupszy powiedziałem sobie że co ja kco ale gry wydane przez CD-P będę kupował TYLKO oryginalne. Teraz wszystkie mam oryginalne, nawet wymieniałem te piraty na oryginalne z extraklasyki.

i niewile z tego mam uczetnicząc w programie lojalnościowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 23:16, Bart_GT napisał:

sobie że co ja kco ale gry wydane przez CD-P będę kupował TYLKO oryginalne. Teraz wszystkie
mam oryginalne, nawet wymieniałem te piraty na oryginalne z extraklasyki.

i niewile z tego mam uczetnicząc w programie lojalnościowym...

Akurat wymiana piratów na oryginały to żadna zasługa, za którą należą się Tobie dodatkowe gratyfikacje. To po prostu rozwój we właściwym kierunku i raczej nie oczekuj z tego powodu oklasków :). Możesz sobie sam dać plusa za całokształt i wybranie uczciwej drogi.

Ci, którzy nic nie wymieniali, a po prostu kupowali oryginały - jak np. ja - również mają wielkie nico z programu.

A co do rzutu: oczywiście nie należało się spodziewać dzisiaj żadnej nowości. Wszelkie terminy przestały już obowiązywać kawał czasu temu. Jutro (?) szału się nie spodziewam, a na ewentualne rewolucje zapowiadane przez "ogóra" nastawiałbym się nie wcześniej niż za kilka(naście) miesięcy. Z tego co napisał w odpowiedzi na list Vojtasa marzy im się wspinaczka na Everest, a nie na kopczyk usypany w piaskownicy, a to nie przelewki. Zresztą uważam, że to się nie uda i w połowie drogi zrezygnują. Jak zwykle. Temat wPLNów bardzo CDP ciąży i to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2009 o 00:02, Melchah napisał:

> i niewile z tego mam uczetnicząc w programie lojalnościowym...
Akurat wymiana piratów na oryginały to żadna zasługa, za którą należą się Tobie dodatkowe
gratyfikacje. To po prostu rozwój we właściwym kierunku i raczej nie oczekuj z tego powodu
oklasków :). Możesz sobie sam dać plusa za całokształt i wybranie uczciwej drogi.


to był tylko przykład tego jak bardzo lubiłem cd-p od dawna, bardzo dawna.
Moja dawniejsza mentalnośc nie pozwalała mi myśleć - orygianlne lepsze ale szczególnie teraz kiedy docenia się wartość zarobionego pieniądza i idzie się w jakość a nie ilość sprawy mająsię zupełnie inaczej :)

Dnia 04.03.2009 o 00:02, Melchah napisał:

Ci, którzy nic nie wymieniali, a po prostu kupowali oryginały - jak np. ja - również
mają wielkie nico z programu.


podziwiam. Chociaż to może też zależy od wieku ;) ja jako rocznik 89 żeby móc zdobyć Age of Empires II musiałem się nieźle postarać... dobra, nie ciągnąc tego tematu więcej, warto by się zastanowić czy w ogóle warto dalej to komentować... obiecałem sobie, że sprawy wplnomanii nie będę komentować ale nóż się w kieszeni otwiera.

Ciągły brak odbioru osobistego powoduje że wogóle nic nie kupuję aktualnie, a myślę że już ze 3 gry bym kupił, bo łudzę się że niedlugo te tytuły zakupię za dużo mniej niż bym zakupił w empiku czy saturnie czy innym takim.

I teraz kolejne pytanie, czy skoro pracownicy skelpu gram.pl (chociaż wiem że nie są jakąś wilece integralną częścią całej tej machiny a nawet pośrednikiem) nie znają szczegółów zmian tejże funkci serwisu gram.pl, to czy jest to związane z ogromnymi zmianami? Będzie to dla nas klientów w efekcie końcowym korzyścią czy zostanie bez zmian?

Dlaczego NIKT nie jest nam w stanie wyjaśnić czegokolwiek, poinformować lub przekazać głupiego ''przepraszamy ale będzie dobrze, wierzcie nam cierpliwości''. Niektórym jej nie starczy jak za miesiąc nie zmieni się nic a do WPLNomanii nie rzucą nic ciekawego, po raz kolejny :/ a wirtualne pieniądze się kiszą i kiszą.

Ja się już żegnam, zerknę od czasu do czasu z ciekawości czy coś się ruszyło ale tak to szkoda czasu, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy organizatorzy akcji mogliby podać dzień ukazywania nowych promocji produktów?
Oczywiście jeśli w założeniach jest wciąż ukazywanie gier raz w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 22:10, Outlander-pro napisał:

> a ja się jeszcze dowiedziałem ze sklepu z metra, że nie za bardzo wiedzą kiedy wznowią

> odbiory osobiste:/

Eh ... porażka.
A tak jakby był odbiór osobisty to może skusiłbym się na Dark Messiaha ;]


Hehe w zwiazku z tym ja sie dowiedzialem , ze nie wiem kiedy wznowie zakupy tamze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 01:41, Bazyl5 napisał:

Czy organizatorzy akcji mogliby podać dzień ukazywania nowych promocji produktów?


Obawiam się że za dużo wymagasz :P

Dnia 05.03.2009 o 01:41, Bazyl5 napisał:

Oczywiście jeśli w założeniach jest wciąż ukazywanie gier raz w tygodniu...


Nowe produkty w wPLNomanii już od bardzo dawna (chyba jakoś od końca grudnia) nie ukazują się raz na tydzień. Teraz ma to miejsce raz na jakieś trzy tygodnie... Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to że nawet po takim długim czasie oczekiwania ciężko tam znaleźć coś co opłaca się kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnej kondycji wydawcy, nie liczyłbym na tony darmówek w tej sekcji. Śmiałem się i śmiałem z Cenegi, aż nagle pozytywnie zaskoczyła. Nieważne, skąd pochodzą jej nagrody - w przeciwieństwie do tutejszych są darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 18:59, Blase napisał:

Przy obecnej kondycji wydawcy, nie liczyłbym na tony darmówek w tej sekcji. Śmiałem się
i śmiałem z Cenegi, aż nagle pozytywnie zaskoczyła. Nieważne, skąd pochodzą jej nagrody
- w przeciwieństwie do tutejszych są darmowe.


No ostatnio mocno Cenega pozytywnie zaskakuje - np. kupisz gry za 350 zł i je zarejestrujesz to dostajesz prenumeratę CD Action wartą 150 zł. Ale co do wPLN mam jeszcze nadzieję że jeszcze pozytywnie zaskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 19:12, BłażejGB napisał:

No ostatnio mocno Cenega pozytywnie zaskakuje - np. kupisz gry za 350 zł i je zarejestrujesz
to dostajesz prenumeratę CD Action wartą 150 zł.


Warto dodać, że nie trzeba od razu wydawać sporo pieniędzy aby tych 350 punktów się dorobić. Sam jakiś czas temu kupiłem grę (a właściwie kilka gier, bo był to pakiet) za 50zł i dostałem za to 260 punktów. Tutaj o czymś podobnym możemy tylko pomarzyć,, choć inicjatywa z grami w biedronce im się akurat udała.

>Ale co do wPLN mam jeszcze nadzieję że jeszcze pozytywnie zaskoczy.

Ja tam już straciłem wszelkie nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bym nie miał na co wydać kasy to może bym się skusił na tego Company of Heroes z dodatkiem, ale tak to nie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 23:35, dave03 napisał:

> No ostatnio mocno Cenega pozytywnie zaskakuje - np. kupisz gry za 350 zł i je zarejestrujesz

> to dostajesz prenumeratę CD Action wartą 150 zł.

Warto dodać, że nie trzeba od razu wydawać sporo pieniędzy aby tych 350 punktów się dorobić.
Sam jakiś czas temu kupiłem grę (a właściwie kilka gier, bo był to pakiet) za 50zł i
dostałem za to 260 punktów. Tutaj o czymś podobnym możemy tylko pomarzyć,, choć inicjatywa
z grami w biedronce im się akurat udała.


Co to za pakiet był? :)

@mikim
ja bym z marszu kupił gdyby tylko była mozliwość odbioru osobistego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 17:54, Bart_GT napisał:

> > No ostatnio mocno Cenega pozytywnie zaskakuje - np. kupisz gry za 350 zł i
je zarejestrujesz
>
> > to dostajesz prenumeratę CD Action wartą 150 zł.
>
> Warto dodać, że nie trzeba od razu wydawać sporo pieniędzy aby tych 350 punktów
się dorobić.
> Sam jakiś czas temu kupiłem grę (a właściwie kilka gier, bo był to pakiet) za 50zł
i
> dostałem za to 260 punktów. Tutaj o czymś podobnym możemy tylko pomarzyć,, choć
inicjatywa
> z grami w biedronce im się akurat udała.

Co to za pakiet był? :)

@mikim
ja bym z marszu kupił gdyby tylko była mozliwość odbioru osobistego ;)



Pakiet 5 gier za 50 zł. Gierki były raczej średnie - Dawn of Magic, Combat Mission Shock Force, Sinking Island, Stranger i coś jeszcze. Jak dla mnie chęć pozbycia się towaru ale była również atrakcyjna dla odbiorcy, zwłaszcza zbierającego punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 17:54, Bart_GT napisał:

Co to za pakiet był? :)

Był to zestaw trzech gier a jego skład wchodziły:
- Oblivion (wydanie premierowe, bez drukowanego poradnika) i dwa oficjalne dodatki Knights of the Nine i Shivering Isles. Za te trzy gry zapłaciłem 50zł i to licząc już koszty przesyłki. Jak więc widać trafiłem na lepszy zestaw niż BłażejGB, który co prawda gier miał więcej, ale gorszych jakościowo. Aha, dostałem za nie dokładnie 270 punktów a nie 260 jak pisałem wcześniej.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować