Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Łał, Wiedźmin (edycja podstawowa) za 60 złotych*, podczas gdy już prawie oficjalna jego cena wynosi 50 (teraz to taka nieoficjalna, ale zaraz się przyjmie na stałe). I GWEN nie najnowsze, ale fajne. I... to wszystko? Eee... :P

*Nie licząc idiotycznie drogiej przesyłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Dalej nic interesującego dla mnie ;|. W Guild Wars nie gram, Wiedźmin po 49,90 na Wirtusie, Juiced 2 nawet jak bym miał Xboksa to bym nie kupił, Bejing 2008 tak samo z PS3, no i również Driver 76 na PSP odpada :P.

Słabo według mnie :p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 16:03, LIZZU napisał:

ze co prosze?
jestes zadowolony z wplnmanii, bo kupiłes JEDNĄ grę za 40 zł + kurier, ktora w media
kosztowała 49 zeta i nie trzeba bylo czekac na zadne durne przesyłki ani wydawac wplnow
??
o bogowie......
MOJE GRATULACJE. normalnie interes życia.

No interes życia to wiadomo że nie był ale gdybyś chciał wiedzieć to u mnie w miejscowości nie ma żadnego media albo innych sklepów gdzie mógłbym gierki kupić. A jak już są to i tak jest bardzo drogo więc ja jestem w miarę zadowolony chodź i tak wiem że to pic na wodę więc wcale nie musisz mi mówić że przepłaciłem bo ja o tym wiem ale w sumie innego wyboru nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 16:26, Coxsik napisał:

wcale nie musisz mi mówić że przepłaciłem bo ja o tym wiem ale w sumie innego
wyboru nie miałem.

Być może przepłacasz, bo ograniczasz się do jednego tylko sklepu internetowego. Rozejrzyj się w sieci, popatrz też czasem na Allegro. Zapewniam Cię, że nie mając dostępu do żadnego większego sklepu pokroju MM czy Empik możesz kupić gry po bardzo okazyjnych cenach. Ale trzeba chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 16:30, Melchah napisał:

> wcale nie musisz mi mówić że przepłaciłem bo ja o tym wiem ale w sumie innego
> wyboru nie miałem.
Być może przepłacasz, bo ograniczasz się do jednego tylko sklepu internetowego. Rozejrzyj
się w sieci, popatrz też czasem na Allegro. Zapewniam Cię, że nie mając dostępu do żadnego
większego sklepu pokroju MM czy Empik możesz kupić gry po bardzo okazyjnych cenach. Ale
trzeba chcieć.

W sumie ci powiem że kupywałem już w paru sklepach i na wielu się zawiodłem prócz gram.pl . No i często też kupuje w sklepie cenegi. A w kupywaniu gier na allegro różnie to bywa. A gry które dopiero co mają premierę trudno dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już dajecie tylko dwie gry to chociaż w atrakcyjnych cenach. Co można powiedzieć o Wiedźminie, w dodatku podstawowym, który kosztuje 10zł więcej niż w innym sklepie internetowym? To już lepiej dać jakieś gadżety... Guild Wars to w sumie niezła propozycja, jedna z nielicznych w tej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najśmieszniejsze jest to, że sam sklep gram.pl wystawia na Allegro premierowego Wiedźmina (pierwsze wydanie) za 40 złociszy bez paru groszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo hahaha, gratuluje poczucia humoru tym którzy zamieszczają nowe tytuły i zajmują się tą akcją;) naprawdę mnie rozbawiliście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo, to jednak po miesiącu coś się pojawiło...
Wiedźmin ... podzielam zdanie przedmówców ...
GW:EotN ? Dobre, szkoda tylko, że mam tę grę od premiery.
Kurde CDP weźcie się w garść i zaskoczcie nas czymś! Tylko nie negatywnie jak dziś ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahahaha, wiedźmin za 60zł, ahahaha to się usmiałem.
Na allegro ze sklepu internetowego ta gra kosztuje 39zł i nikt łachy nie robi i nie bawi się z żadnymi wplscierwami.
Gratuluje, istna super mega wypas akcja haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 20:49, Citkowsky napisał:

Na allegro ze sklepu internetowego ta gra kosztuje 39zł i nikt łachy nie robi i nie bawi
się z żadnymi wplscierwami.

O kurde, RZECZYWIŚCIE LOL! Różnica 20 pln (i jakaś tam w wysyłce) i nie musimy tam wykorzystywać żadnych wPLNów :O. Dzięki za info :D.

EDIT: Ale najlepsze jest to, że... TĄ AUKCJĘ WYSTAWIŁ UŻYTKOWNIK "sklep_gram_pl" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apeluję do CDProjekt, by zaprzestał, tych wszystkich żenujących działań związanych z WPLNami. Macie graczy gdzieś, o czym świadczy Wasze podejście. Za akcję najwidoczniej odpowiadają jacyś niekompetentni ludzie. Jeśli WPLNy Wam nie leżą zrezygnujcie z nich! Od grudnia obiecywaliście nowe tytuły, tymczasem rzuty na palcach jednej ręki można zliczyć. Nie wiem do kogo jest adresowana, ta oferta i poziom cenowy gier w w sklepie gram.pl, ale gdy się zastanowić, to do wszystkich tych, którzy nie mają pod ręką Media Markt, czy też Saturna, bo tam ceny są dużo niższe niż w gram.pl bez kosztów wysyłki. Gdy je dodamy zakup staje się kompletnie nieopłacalny. Od lat kupuję gry i gromadzę WPLNy, więc pytam się co mam w tej chwili zrobić z 450WPLNami?? Śledziłem cały czas ten wątek, ale dziś postanowiłem zabrać głos. Czekam na Waszą odpowiedź. I żeby nikt mi nie zarzucił, jakiegoś smarka, do Waszej wiadomości mam 28 lat i też JESTEM GRACZEM!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 22:18, paczek_11 napisał:

...
do wszystkich tych, którzy nie mają pod ręką Media Markt,
czy też Saturna, bo tam ceny są dużo niższe niż w gram.pl bez kosztów wysyłki. Gdy je
dodamy zakup staje się kompletnie nieopłacalny.
...
I żeby nikt mi nie zarzucił,
jakiegoś smarka, do Waszej wiadomości mam 28 lat i też JESTEM GRACZEM!!


ja jestem kilka lat starszy :P ale odczucia te same - NAJGORSZY program lojalnościowy z jakim się spotkałem!
a uczestnicze w wielu np. PayBack, Profit, SMART i jeszcze kilka mniej znanych. I w tych lojalkach - po jakimś czasie (dłuższym czy krótszym) otrzymuje się bonusy za darmo! (bez płacenia za przesyłki itd.).
Niech gra z extra klasyki kosztuje nawet i 100wPLN - ale niech będzie dostępna wyłącznie za wPLN - niech w końcu wplnomania stanie się programem lojalnościowym z prawdziwego zdarzenia - bo obecnie to jedynie można ją przyrównać do ściemniania rządzących.

re up. ceny kosmos - nie chodzi tu o konkurencje dla MM czy Saturna - bo w wielu miejscach można kupić gry w podobnych cenach bez zniżki wPLN


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kilka dni temu pisałem, że chciałbym zobaczyć Wiedźmina w akcji to na pewno nie chodziło mi o Wiedźmina za tak kolosalną cenę. Na allegro niedawno poszedł za 31zł. W innych sklepach internetowych jest tańszy i k.p. = 0, bo u nich można odbierać osobiście.
Kiedyś Wiedźmin był w wPLN za 20zł+dużo punktów+odbiór osobisty, to była sensowna oferta jak na akcję lojalnościową. Podwyżka po pół roku o 40zł+koszty kuriera jest czymś skrajnie niewłaściwym.
Zachęciliście mnie pisząc powyższe posty do zajrzenia do akcji Cenegi, może rzeczywiście jest lepsza (hm, gorsza być nie może).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP wreszcie cos sie udalo... udalo im sie stworzyc nowa definicje slowa "KUPA" ktora stala sie wplnomannia...

Naprawde Panowie i Panie ... zal.pl bylo to wylaczyc , napisac "wracamy wkrotce" a nie robic sobie taki wstyd prawie 4 miesiace...

Przykro patrzec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie libero85. Nie wspomniałem o tym wczoraj, CDP ośmieszył się tą akcją na całą Polskę. Niestety uznana parę lat temu, przeze mnie marka stoczyła się okrutnie. Akcja niewypał, premiery spolszczonych gier masakrycznie opóźnione względem anglojęzycznych pierwowzorów. Ja rozumiem, że firma się rozrosła i dręczą ją choroby "gigantów", ale bez przesady. PANOWIE TRZEBA MIERZYĆ SIŁY NA ZAMIARY! Jeśli czujecie, że czemuś nie sprostacie, to nie bierzcie się za to proszę, bo w ostatnich latach Cenega w moich oczach zyskała, a Wy straciliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 13:30, paczek_11 napisał:

Dokładnie libero85. Nie wspomniałem o tym wczoraj, CDP ośmieszył się tą akcją na całą
Polskę.


Nie wiem czy na cala polske czy na moja i sasiednia wioske ... ale problem widac... Nie jestem fanboyem , ani hardcorowym graczem, zwyklym casualem (to taka chyba gorsza kasta graczy...) ze spora kolekcja ktory chetnie ciagle cos kupuje... jeszcze rok temu mialem gry glownie od CDP... i kupowalem je na gram.pl , od kiedy wplnomannia padla , a sklep gram.pl stal sie malo oplacalny (darmowa wysylka od 500zl ? oszaleli..., lepsze ceny na allegro z ich wlasnego konta z prowizja od sprzedazy niz we wlasnym sklepie internetowym) paczki przychodza do mnie z wirtusa czy od cenegi... trudno ... ja glosuje portfelem nie sercem... Sieci komorkowe po latach sie ocknely ze klient stary jest wiecej wart od nowego.... ciekawe ile CDP to zajmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem do panów z CDP : Jaja sobie robicie???!!! Wiedzmin na wirtusie kosztuje 50zł!!!!!!!! Może wkoncu by coś całkiem za wplny było???! Np GoWa za 60wplnów! To by była promocja!!! A to mozna nazwac "zdzieranie z klientów"!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieje że CDP czyta te posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować