Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Radzę Wam drodzy panowie z CD Projekt, rzuccie Wiedźmina ER jakieś 100 sztuk, a zobaczycie, że rozejdzie się to szybciej niż smród w gaciach. Jeżeli ktoś będzie już wiedział, że znowu pojawił się Wiedźmin za te WPLN to bardzo proszę o kontakt. Dzięki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 17:00, moonman napisał:

mam pytanie, w który dzień tygodnia jest dostawa towaru?

Akcja ruszyła w zeszły wtorek i mówi się, że nowe towary są dodawane co tydzień. Wychodzi na to, że jutro. Ciekawe tylko o której godzinie, bo jeżeli wrzucą coś naprawdę gorącego to rozejdzie zanim wrócę ze szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu będę miał co zrobić z tymi wPLN, które butwiały cały czas na moim koncie:) ale chwilowo się wstrzymam, zobaczę, jakie tytuły dalej się będą pojawiać. A nuż jakiś fajny t - shirt dadzą??? Bo jak narazie ten z Turoka to trochę mały wybór, proponuję taki z Gears of War :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 18:28, Wladyslaw666 napisał:

Dajcie BF2 deluxa :D


Na Battlefield 2 nie ma kompletnie żadnych szans, bo to gra od EA, a nie CDP. Jestem ciekaw jakie tytuły pojawią sie jutro. Tydzień temu nie było dla mnie nic ciekawego, ale liczę na to że tym razem będą one jak dla mnie ciekawsze. No i że będzie jakiś sens je kupić, bo np. takiego Mass Effect zbytnio nie opłacało sie kupować za 59zł + wPL. Słyszałem że w Media Markt czy Saturnie można to kupić za 79zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś aktualizują jeszcze. Generalnie z nowości było:
Neverwinter Nights - Kolekcja Wszech Czasów 79,90 + 80 WPLN
Company of Heroes - 19,90 + WPLN
Sonic - 19,90
figurka z Alone V - 0 zł
smycz stalker 0 zł + 50 wpln
kości - 19,90

więcej nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 10:02, Evil Khan napisał:

Coś aktualizują jeszcze. Generalnie z nowości było:
Neverwinter Nights - Kolekcja Wszech Czasów 79,90 + 80 WPLN
Company of Heroes - 19,90 + WPLN
Sonic - 19,90
figurka z Alone V - 0 zł
smycz stalker 0 zł + 50 wpln
kości - 19,90

więcej nie pamiętam :P


Pewnie w sklepie muszą poustawiać wplny i na stronke wrzucić ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 10:02, Evil Khan napisał:

Coś aktualizują jeszcze. Generalnie z nowości było:
Neverwinter Nights - Kolekcja Wszech Czasów 79,90 + 80 WPLN
Company of Heroes - 19,90 + WPLN
Sonic - 19,90
figurka z Alone V - 0 zł
smycz stalker 0 zł + 50 wpln
kości - 19,90

więcej nie pamiętam :P


kurde więc teraz mam dylemat. NN czy CoH:/

edit: Czy może poczekać na następny tydzień:P:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz po uaktualnieniu nie wygląda to tak super:/ CoH jest bez dodatku, GoW też bym wziął ale za drogo ( powinno być 19zl). Więc jedynie mnie teraz zastanawia NN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Figurka Carnby''ego jest - szczerze mówiąc - szpetna jak noc. Gry z tego rzutu mnie średnio interesują, skorzystałem natomiast z oferty na gadżety i zamówiem kości (zastąpią wysłużony komplet imprezowy kupiony w kiosku :P ) i STALKERsmyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 11:09, żyrafa napisał:

teraz po uaktualnieniu nie wygląda to tak super:/ CoH jest bez dodatku


Ogólnie do kitu jest ta oferta. Z tego co tam widzę to Company of Heroes jest z Topsellera, a więc kosztuje normalnie w sklepie 39zł. Tutaj jest za 20zł plus 20wPLN. Doliczając do tego koszty przesyłki (liczmy 15zł, choć kurier zapewne jest jeszcze droższy)) to wychodzi nam 35zł. Jesteśmy 5 zł do przodu. Szczerze mówiąc mam gdzieś taki interes, wole iść sobie tą grę kupić normalnie do sklepu jakby co. Czasami oczywiście trafiają sie ciekawe oferty, ale to naprawdę rzadkość. Jak zwykle dużo szumu o nic. Typowe dla CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby GoW był jeszcze o tę dychę tańszy... Kolekcja Wszech Czasów NWN mnie nie interesuje, pozostałe gry zresztą też. Wśród gadżetów też nie widzę interesujących mnie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle. Początek akcji świetny (Wiedźmin i Stalker), a potem... Z nowych rzeczy interesujący jest tylko NWN. Reszta to badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować