Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

wPLNomania! super oferta (reklama)

3610 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2009 o 19:14, Outlander-pro napisał:

"Co tydzień coś nowego w ofercie!!!111oneoneoneleven"

I nic nie ma.



Taki stan rzeczy utrzymuje się gdzieś od grudnia. Raz na jakiś czas dadzą coś co i tak nie opłaca się kupic bo na allegro taniej i bez żadnych wplnów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 20:53, Jarys napisał:

A co tak licho z grami na konsole ??
Na Xbox`a to właściwie tylko Juiced 2 jest :-(

I pewnie tylko będzie, było kilka przyciągających tytułów, nadal sądzę, że 1 zrzut był najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze mi było obojętne co cdp i gram.pl robią z wplnomanią (nawet zakupiłem tu aż 11 gier) to po link do allegro gdzie gram.pl handluje wiedźminem za 39 zł wzbudził we mnie spory niesmak... Tutaj ludziom proponują to samo za 59 + WPLny a tam bez niczego po 39 (czyli dla wiernych klientów w ramach programu lojalnościowego jest 50% drożej!). No ludzie, tak się nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2009 o 20:46, Citkowsky napisał:

Taki stan rzeczy utrzymuje się gdzieś od grudnia. Raz na jakiś czas dadzą coś co i tak
nie opłaca się kupic bo na allegro taniej i bez żadnych wplnów;)


Zupełnie jakbym nie wiedział xD
Śledzę akcję od początku i po prostu nabijam posta co tydzień jakimś narzekaniem, że nie ma nic nowego. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wasze wypowiedzi tutaj na forum skłoniły mnie do obejrzenia oferty CENEGI i wielką przyjemnością musze powiedzieć, że nie dość, że kupiłem odrazu 5 gier w super cenie (110 zł) i bardzo dobrych wydaniach to jeszcze dostałem w sumie w prezencie 60 zł co przeznacze najprawdopodobniej na ksiązki w ich "sklepiku".
Te same gry w Gram.pl kosztowały by mnie 280 zł (z wplnami)....

Mam trochę wplnów i nie mam bladego pojęcia jak panowie z CDP je przeliczają - szkoda ze nie ma ofert gra za wplny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 18:51, Bart_GT napisał:

mułahahahahaha :D zauważyliście że Wiedźmina już nie ma w naszym cudownym programie lojalnościowym?
Wiecie gdzie się przeniósł ? :D

http://www.gram.pl/sk4_9gjlJO5_Wiedzmin.html?utm_source=sklep_gram&utm_medium=mail&utm_term=2009_03_20&utm_content=Wiedzmin&utm_campaign=newsletter

No to super, czyli i tak z użyciem wPLN możemy kupić za 10 real PLN więcej niż na aukcji sklepu gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tja nowość tygodnia od 2 tygodni ta sama ;p a wiedźmina dali do nowej "super promocji" bieda aż piszczy, szkoda komentować to co tu się wyrabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2009 o 18:51, Bart_GT napisał:

mułahahahahaha :D zauważyliście że Wiedźmina już nie ma w naszym cudownym programie lojalnościowym?
Wiecie gdzie się przeniósł ? :D

http://www.gram.pl/sk4_9gjlJO5_Wiedzmin.html?utm_source=sklep_gram&utm_medium=mail&utm_term=2009_03_20&utm_content=Wiedzmin&utm_campaign=newsletter


Ciekawe co teraz czuja ludzie , ktorzy kupili go po "okazyjnej" cenie w programie lojalnosciowym tydzien temu.

PS. To bylo pytanie retoryczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie już denerwować to, że nie ma nic na X360! Przecież nie polubię na siłę samochodówek (jest tylko Juiced 2)! Gry na konsole są drogie, więc po niższej cenie dobre tytuły schodziłyby jak świeże bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 14:21, capral napisał:

Zaczyna mnie już denerwować to, że nie ma nic na X360! Przecież nie polubię na siłę samochodówek
(jest tylko Juiced 2)! Gry na konsole są drogie, więc po niższej cenie dobre tytuły schodziłyby
jak świeże bułeczki.

Tylko, że wiesz kolego szanowny ten program lojalnościowy działa na zasadzie "To My Musimy zarobić" - CD Project - nie licz na gry na konsole z niezłą obniżką bo to raczej Utopia jest niż fakt, od początku roku mijają 3 miesiące a obietnice CDP jak były martwe tak są dalej martwe, cóż może za rok coś sie w tej sytuacji zmieni kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrzydliwy jest oczywisty jeden fakt. Skoro tymczasowo wplnomania padła to dlaczego by nie zamknąć strony z informacją że następują zmiany techniczne? Zarząd postanowił że lepiej nie zmaykać, zawsze ktoś się wkręci i na kogoś się "nachapią"... Zero szacunku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie gadzety? Moze kupilbym jakas podkladke/bryloczek/smycz/cokolwiek za te durne wpln a tutaj nic, ani1nej glupotki w dziale gadzetow!

ps. O grach sie wypowiadac nie bede bo bieda az zeby bola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie rozumiem o co Ci chodzi- co to znaczy nachapią? Są gry w danej ofercie- możesz kupic, albo nie. nie wiem gdzie tu ściema. Ceny mogą nie być satysfakcjonujące, ale może idź ponarzekaj na mercedesa, że chca się nachapać i robią z ludzi debili?

Co do Wiedźmina- wplnomania jest ofertą cdp, ta druga akcja jest ofertą gram.pl, podejrzewam że jedna ręka nie wie co robi druga i tyle, akcje były robione niezależnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 08:03, Budo napisał:

Nie rozumiem o co Ci chodzi- co to znaczy nachapią? Są gry w danej ofercie- możesz kupic,
albo nie. nie wiem gdzie tu ściema. Ceny mogą nie być satysfakcjonujące, ale może idź
ponarzekaj na mercedesa, że chca się nachapać i robią z ludzi debili?

"Nachapią" to znaczy, że od "zielonego" padło przy okazji tej akcji słowo non-profit, a wPLNy to z kolei część programu lojalnościowego. Program lojalnościowy na ogół nie służy dojeniu stałej, wiernej klienteli z dodatkowych pieniędzy, bo ta klientela już je wydała. Lojalnościówka ma za zadanie pokazać takim klientom jak ważne jest ich przywiązanie do produktów oferowanych przez organizatora takiego programu.

Dopiero zacząłeś śledzić ten wątek, że tak naiwnie patrzysz na to, co się dzieje z tą akcją wydawania wPLNów? Bart_GT nawiązuje do tego, że mamy tu do czynienia z mało atrakcyjną wyprzedażą; często po cenach wyższych niż sklep gram.pl wystawia ten sam towar na Allegro. Nie widzisz tu nic zdrożnego?

Póki co zamiast zwiększania ilości klientów lojalnych, CDP osiągnęło tyle, że wPLNy oraz cała ta akcja stały się pośmiewiskiem, a lojalni do tej pory klienci zaczęli bluzgać. Ktoś tam jest królem Midasem na odwrót.

Analogia z Mercedesem pasuje tu jak pięść do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 11:28, Melchah napisał:

Dopiero zacząłeś śledzić ten wątek, że tak naiwnie patrzysz na to, co się dzieje z tą
akcją wydawania wPLNów?


Oobserwuję od początku, już 6 gier z wplnomanii kupiłem ^^

>Nie widzisz tu nic zdrożnego?

Nie, każdy sklep ma prawo ustalać takie ceny jakie uważa za stosowne. Możesz skorzystac z oferty, albo nie.

Dnia 29.03.2009 o 11:28, Melchah napisał:

Póki co zamiast zwiększania ilości klientów lojalnych, CDP osiągnęło tyle, że wPLNy oraz
cała ta akcja stały się pośmiewiskiem, a lojalni do tej pory klienci zaczęli bluzgać.


Tak, bo Ty jesteś oświecony i wiesz co cdp osiągnęło. Na 1 bluzgającego w tym wątku jest 10, którzy się nie wypowiedzieli, a kupili grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2009 o 11:34, Budo napisał:

>Nie widzisz tu nic zdrożnego?

Nie, każdy sklep ma prawo ustalać takie ceny jakie uważa za stosowne. Możesz skorzystac
z oferty, albo nie.

Dlaczego ten sklep wystawia dwie ceny na ten sam towar? Dwie twarze sklepu? Oczywiście, że mogę kupić lub nie. Przypominam jednak, że krytyka odnosi się do programu lojalnościowego, a nie do polityki cenowej gramu. Chyba bardziej byłoby to zrozumiałe, gdyby w ostateczności lojalny klient miał tutaj taniej niż przypadkowy nabywca z Allegro, prawda?

Dnia 29.03.2009 o 11:34, Budo napisał:

> Póki co zamiast zwiększania ilości klientów lojalnych, CDP osiągnęło tyle, że wPLNy
oraz
> cała ta akcja stały się pośmiewiskiem, a lojalni do tej pory klienci zaczęli bluzgać.


Tak, bo Ty jesteś oświecony i wiesz co cdp osiągnęło. Na 1 bluzgającego w tym wątku jest
10, którzy się nie wypowiedzieli, a kupili grę.

Nie nazwałbym tego oświeceniem, raczej wyciąganiem wniosków na podstawie tego co czytam, choćby w tym wątku. Oczywiście jak podejrzewam Twoja wiedza o ilości zakupów jest o wiele bardziej ścisła niż tylko obserwacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować